грузовое такси Абрикос

Перевезення лінолеуму

Перевезення лінолеуму

В сучасній сфері будівництва та ремонту незважаючи на появу ламінату, лінолеум, як і раніше залишається досить популярним матеріалом для покриттям підлоги. Коштує він не дорого, відрізняється прекрасними експлуатаційними характеристиками і його дуже легко укладати на підлогу. Лінолеум згортається в об'ємні рулони, які не так просто перевозити. Як це краще зробити, щоб не пошкодити полотно?

Упаковка лінолеуму

Перед відправкою до замовника на виробництві лінолеум, як і багато інших будівельних матеріалів, обов'язково упаковують в термоусадочну плівку.

КАТЕГОРІЯ
ТАРИФУ
1 час по
Києву
(грн)
1 км ➦ за
Київом
(грн)
Макс.
довжина
кузова
Макс.
об'єм
кузова
«МІНІ»
ЗАМОВИТИ
110 6,50 2,4 м. 5 м³
«СТАНДАРТ»
ЗАМОВИТИ
120 6,50 3,0 м. 10 м³
«ГАЗЕЛЬ-3М»
ЗАМОВИТИ
140 7,00 3,0 м. 9 м³
«МАКСІ»
ЗАМОВИТИ
150 7,00 4,0 м. 13 м³
«ГАЗЕЛЬ-4М»
ЗАМОВИТИ
170 7,50 4,0 м. 14 м³
«ГІПЕР»
ЗАМОВИТИ
190 8,00 4,0 м. 18 м³
«3-ТОННИК»
ЗАМОВИТИ
220 8,50 4,2 м. 20 м³
«5-ТОННИК»
ЗАМОВИТИ
390 15,0 6,0 м. 36 м³
«Вантажник»
ЗАМОВИТИ
80 80
грн/год
- -
«+»
Безготівковий
розрахунок
Оплата на
карту
Виклик
оцінювача
Послуга
експедитора

Його скручують в рулон малюнком всередину, а потім спеціальна машина спочатку обгортає його в поліетилен, який під впливом пару щільно "сідає". Така плівка захищає лінолеум від пилу, вологи і будь-яких інших ушкоджень. Але вона, як і будь-який поліетилен, може пошкодитися об гострі предмети. Це обов'язково потрібно враховувати під час транспортування. Ширина лінолеуму буває різною: від 1,5 до 5 метрів, а заводськадовжина одного рулону - 15-20 метрів. Вага його залежить від товщини матеріалу, з якого він зроблений, і зазвичай він становить сто кілограмів або навіть більше. Таким чином, рулони лінолеуму являють собою довгомірний великогабаритний вантаж, для перевезення якого потрібен автомобіль з довгим кузовом.

Завантаження та розвантаження лінолеуму

Для завантаження і розвантаження великих обсягів лінолеуму рекомендується використовувати спеціалізовану техніку: навантажувачі різних моделей. Головне, щоб навантажувачі були оснащені спеціальними тримачами, призначеними для перенесення килимів та лінолеуму. Такі тримачі охоплюють акуратно вантаж тим самим не пошкоджую його структуру.

Під час проведення вантажно - розвантажувальних робіт слідкуйте, щоб рулони не перегиналися. Від цього на лицьовій стороні з'являються тріщини і заломи. Будь-які деформації практично неможливо прибрати з полотна і такий лінолеум вважається бракованим.

З цієї ж причини не можна кидати рулони в кузов або на асфальт - вони можуть отримати механічні пошкодження. При завантаженні і розвантаженні також потрібно стежити, щоб рулон не зачепився за гострий край борту машини.

Лінолеум можна перевозити тільки в рулонах! Не можна згинати полотно удвічі і вчетверо для того, щоб, наприклад, покласти його в багажник машини або на заднє сидіння. Після такого перевезення лінолеум буде не придатний для експлуатації.

Рулони лінолеуму укладаються в кузові стосом і обов'язково фіксуються ременями або мотузками. Слідкуйте, щоб вони не перетягували рулони, а тільки утримували їх.

Краще, щоб під час перевезення в кузові більше не було ніяких інших речей. У разі різкого гальмування, вони можуть зашкодити вантажу.

Перевезення і розпаковування лінолеуму

Вибір автомобіля для перевезення рулонів лінолеуму залежить від їх конкретної довжини. Якщо потрібно перевезти рулон, довжиною 1,5 метра, то підійде вантажна "Газель", а для 5-ти метрового лінолеуму знадобиться причіп.

Тарифи на автомобіль вказані з урахуванням пробігу автомобіля до п'яти кілометрів по Києву. Якщо тривалість маршруту перевищує яку, зверніться до оператора мобільного і він із задоволенням вас проконсультує по вашому тарифу.

МІНІ-БУС (2)

110
110
6,5
0,8 т.
5-6 м³
ЗАМОВИТИ

БУС-СТАНДАРТ (3)

120
120
6,5
1,5 т.
10-11 м³
ЗАМОВИТИ

ГАЗЕЛЬ-СТАНДАРТ (2)

140
140
7,0
1,5 т.
9-12 м³
ЗАМОВИТИ

Перш ніж замовляти транспортну компанію, яка привезе вам лінолеум, знайдіть місце, де ви його будете
зберігати і розпаковувати. Необхідно, щоб у приміщенні була температура не нижче 15 градусів і нормальна вологість. Якщо ви перевозите лінолеум за температури від 0 до 10, то перед розпакуванням він повинен полежати в такому приміщенні мінімум добу. Якщо ж він перевозиться при мінусовій температурі, то відлежатися після перенесення в кімнату йому доведеться вже 48 годин.

Термін зберігання лінолеуму, встановлений виробником - 1 рік. Після цього покриття повинно обов'язково перевірятися на відповідність до діючих стандартів.

Отже, для перевезення лінолеуму необхідно підібрати компанію, що має великий автопарк і яка гарантує, що при транспортуванні вантаж не буде пошкоджений і деформований.

(044) 222-97-97
(066) 945-50-50
(068) 045-50-50
(093) 045-50-50

Замовити перевезення і завантаження лінолеуму або ламінату ви можете зателефонувавши на один з номерів телефону або залишивши онлайн заявку на зворотній дзвінок.

Скільки коштує ваш замовлення?

Итого 0 грн.
Потрібна машина Авто
, на
годинч.
Їхати за Київ на відстань
км.,
І ще
вантажників, на
годинч.

Як з вами зв'язатись?

Всього 0 грн.