066-945-50-50 Працюємо 24/7
068-045-50-50 093-045-50-50 063-600-500-6
Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР

Перевезення шафи-купе

Перевезення шафи-купе Перевезення шафи-купе

Перевезення шафи-купе

Вантажне таксі "Абрикос" пропонує якісне перевезення будь-яких видів корпусних меблів, в тому числі і шаф-купе. Просто зателефонуйте нам, і наші фахівці швидко демонтують його, упакують, завантажать в автомобіль і привезуть за вказаною адресою. Перед перевезенням меблів ми пропонуємо нашим клієнтам відповісти на питання: чи потрібна вона вам на новому місці?

Буси Легкість і висока швидкість завантаження
Газелі Ідеально для квартирного переїзду
Вантажівки Середньотонажні і крупнотонажні

Як перевозити шафу-купе

Іноді переїзд в іншу квартиру або офіс стає приводом позбутися старих предметів інтер'єру. Якщо речі своє відслужили, ми готові їх оперативно демонтувати і вивезти на спеціальний смітник.

Категорія
авто
«БУС-ПІКАП»«БУС-СТАНДАРТ»«ГАЗЕЛЬ-3М»«ГАЗЕЛЬ-МАКСІ»«3-10 ТОНН»«ВАНТАЖНИК»
"1 год/грн"110160180220290від 100
"1 км/грн"9.010.59.510.514.5-
Детальніше>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Це ж питання стосується і шафи-купе. Необхідно враховувати, що такий предмет меблів виготовляється під розміри конкретної кімнати, в розрахунок береться висота стель і ширина стін. Тому, шафу, яку виготовлено під одне приміщення, досить проблематично встановити в іншому. Але якщо вам, все-таки, дорогий цей предмет меблів, і ви не готові залишати улюблену шафу новим господарям, ми готові швидко її перевезти.

Демонтаж шафи - купе

У наших вантажників є величезний досвід у проведенні офісних та квартирних переїздів різної складності. Тому демонтаж будь-якої шафи-купе незалежно від її виробника не є для них складним завданням. Шафа акуратно розбирається на складові.

Перевезення речей Перевезення речей
Перевезення меблів Перевезення меблів
Перевезення техніки Перевезення техніки
Перевезення будматеріалів Перевезення будматеріалів
Перевезення обладнання Перевезення обладнання
Всі послуги Всі послуги

Особлива увага приділяється роботі з фурнітурою. Вона від'єднується так, щоб метал не погнувся і пластик не потріскався. Якщо шафа має дзеркальні двері, вони упаковуються, в декілька шарів, щільним поліетиленом, або бульбашковою плівкою та міцно фіксуються скотчем.

Полиці невеликого розміру упаковуються в стопки по кілька штук, перетягуються еластичною стрічкою і завертаються в папір. Стінки великого розміру також упаковуються в папір, але переносять їх по одній - занадто вони важкі і громіздкі.

Фурнітура від шафи обов'язково складається в картонну коробку, або щільний пакет, які підписуються. Якщо перевозяться відразу кілька предметів меблів, маркувати коробки з фурнітурою та згортки з деталями потрібно обов'язково. В подальшому це дозволить уникнути плутанини.

Завантаження та транспортування

Для перевезення шафи-купе наша компанія зазвичай використовує вантажну "Газель" або інші автомобілі із закритим кузовом. Це важливо, тому що щільний тент повинен захищати вашу меблі від пилу і дощу.

Розібрану шафу-купе наші вантажники винесуть з квартири. Вони працюють акуратно, тому ми гарантуємо, що вантаж не зачепить дверні прорізи, або стіни. Якщо у вашому будинку немає вантажного ліфта, частини шафи робочі знесуть вниз вручну і завантажать в кузов.

Дерев'яні деталі кладуться на підлогу кузова горизонтально, а скляні перевозяться вертикально. Для більшої надійності вони закріплюються еластичними ременями, тканиною, або пінопластом. Завантаження та розвантаження виконуються оперативно. Також, якщо необхідно, наші робітники можуть зібрати і встановити шафу в новому приміщенні.


4 відгуків клієнтів на сторінці: Перевезення шафи-купе

Додати відгук

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР
Поспішаємо за місто зі
знижкою 100 гривень!
Перевеземо на дачу комфортно і вигідно! Знижка 100 гривень, коли одна з точок маршруту за містом по промокоду «ПОКИ ВСІ ДОМА».
Вантажоперевезення по Києву та області 063-600-500-6
  • 068-045-50-50
  • 093-045-50-50
  • 066-945-50-50