066-945-50-50 Працюємо 24/7
068-045-50-50 093-045-50-50 063-600-500-6
Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР

Перевезення кухні

Перевезення кухні Перевезення кухні

Перевезення кухні і столів

Під час переїзду на нову квартиру найскладніше демонтувати і перевезти кухню. Адже на відміну від більшості предметів меблів, вона, як і шафа-купе, виготовляється спеціально під розміри певного приміщення і буквально вбудовується в нього. Якщо ви вирішили не залишати кухню, а забрати її з собою в новий будинок, вам краще звернутися до професіоналів, які демонтують, перевезуть і встановлять кухню на новому місці.

Буси Легкість і висока швидкість завантаження
Газелі Ідеально для квартирного переїзду
Вантажівки Середньотонажні і крупнотонажні

Демонтаж і підготовка кухні до перевезення

Кухонний гарнітур демонтують одним з останніх. Перед приїздом майстрів потрібно повністю звільнити кухню - витягти і запакувати в папір і картонні коробки тарілки, банки з сипучими продуктами, склянки та інші кухонні дрібниці.

Перевезення меблів справа непроста, тому варто з увагою поставитись до усіх рекомендацій з перевезення які надасть вам менеджер вантажного таксі Абрикос.

Категорія
авто
«БУС-ПІКАП»«БУС-СТАНДАРТ»«ГАЗЕЛЬ-3М»«ГАЗЕЛЬ-МАКСІ»«3-10 ТОНН»«ВАНТАЖНИК»
"1 год/грн"110160180220290від 100
"1 км/грн"9.010.59.510.514.5-
Детальніше>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Нижче представлені тарифи, оцінивши їх ви можете розрахувати скільки коштуватиме послуга "перевезення кухні". Належить демонтувати не тільки дерев'яні шафи, але й ще посудомийну машину, мийку, витяжку, варильну поверхню і духовку. Якщо ви розумієте, що не зможете це все від'єднати самостійно, то краще довірити роботу фахівцям.

У процесі демонтажу потрібно відразу запаковувати кожен елемент кухні в бульбашкову, або стрейч-плівку, потім в крафт папір, або картон і обов'язково підписувати їх. Не полінуйтеся і напишіть, що це, наприклад, ліві дверці від нижньої шафи для каструль. Повірте, при монтажі на новому місці це дуже полегшить роботу.

Перевезення речей Перевезення речей
Перевезення меблів Перевезення меблів
Перевезення техніки Перевезення техніки
Перевезення будматеріалів Перевезення будматеріалів
Перевезення обладнання Перевезення обладнання
Всі послуги Всі послуги

Упаковці потрібно приділити особливу увагу. Сучасні кухні роблять з натурального дерева, або глянсового пластика. Якщо погано упакувати, то при завантаженні та перевезенні меблі можуть отримати механічні пошкодження - відколи або подряпини, які навряд чи вдасться прибрати потім за допомогою поліролю.

Ручки, особливо якщо на них є керамічні вставки, краще зняти і скласти в окремий пакет. Особливу увагу важливо приділити всім скляним поверхням. Перед пакуванням їх потрібно проклеїти малярним скотчем хрест на хрест, потім завернути в бульбашкову плівку, тканину і перетягти мотузкою. Не забудьте написати на упаковці: "Скло". Фасади кухонних шаф, на яких є сітка з тонкого шпону, рекомендується запакувати так само і не ставити на них нічого в кузові автомобіля.

Особливо ретельно потрібно запакувати побутову техніку. Наймаліше пошкодження при перевезенні, і вона може вийти з ладу. Її потрібно поставити у картонні коробки і обов'язково обкласти пінопластом для пом'якшення ударів.

Вибір автомобіля і завантаження меблів

Для перевезення по Києву відмінно підійдуть автомобілі представлені нижче, їх найчастіше замовляють на подібні вантажні перевезення.
Перевозити кухонний гарнітур, особливо на далекі відстані, краще в автомобілі із закритим кузовом. Брезентовий тент захистить техніку та кухонний гарнітур з дорогого пластику або натурального дерева від дощу та снігу.

У вантажного автомобіля обов'язково повинні бути укріплені борта, і кузов обладнаний ременями. У завантаженні повинно брати участь мінімум дві людини. Дуже важливо, щоб вантажники охайно виносили деталі гарнітура з квартири і ліфта. Якщо зачепитися за стіну або двері, можна подряпати або відбити кут фасаду.

При завантаженні деталі кухні не можна кидати. Вони ставляться акуратно в вертикальне положення і фіксуються ременями. Особливо важливо добре закріпити в кузові всі елементи зі скляними і глянсовими поверхнями.

Велика кухонна техніка також акуратно завантажується в кузов і перевозиться тільки в "працюючому" положенні - не потрібно класти посудомийну машину або газову плиту на боці.

Кухонний гарнітур, як і будь-які інші меблі слід перевозити дуже обережно. Тому, обираючи собі транспортну компанію, потрібно впевнитися в тому, що її водії мають необхідний стаж. Не бажано, щоб під час перевезення автомобіль здійснював ривки і різко гальмував.

Монтаж кухні на новому місці

Установка кухонного гарнітура на новому місці може викликати певні труднощі. Якщо нове приміщення менше, то доведеться вкорочувати робочу поверхню і прибирати кілька секцій. Якщо ж довжина старої кухні 2 метри, а стіни в новій квартирі - 2,5, то секції, навпаки, доведеться додавати.

Для цього краще звернутися до тих, хто вам виготовляв кухонний гарнітур або до дизайнера, який допоможе знайти нове інтер'єрне рішення. При установці кухні дуже важливо, щоб підключенням побутової техніки займалися фахівці та всі правила техніки безпеки встановлення газових та електроприладів ними були дотримані. Вдалого переїзду!


Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР
Поспішаємо за місто зі
знижкою 100 гривень!
Перевеземо на дачу комфортно і вигідно! Знижка 100 гривень, коли одна з точок маршруту за містом по промокоду «ПОКИ ВСІ ДОМА».
Вантажоперевезення по Києву та області 063-600-500-6
  • 068-045-50-50
  • 093-045-50-50
  • 066-945-50-50