066-945-50-50 Працюємо 24/7
068-045-50-50 093-045-50-50 063-600-500-6
Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР

Перевезення картин

Перевезення картин Перевезення картин

Перевезення картин

Компанія Абрикос спеціалізується перевезенням різних вантажів, у тому числі і предметів мистецтва, картин. Ми надаємо вантажні машини для переїзду, послуги вантажників, пакувальні матеріали і фахівців з демонтажних робіт.

Буси Легкість і висока швидкість завантаження
Газелі Ідеально для квартирного переїзду
Вантажівки Середньотонажні і крупнотонажні

Наша компанія надає послуги з вантажних перевезень і допоможе організувати переїзд будь-якої складності. Гарантуємо подачу вантажного автомобіля в максимально короткі терміни. Всі наші машини розташовані в Києві, у всіх районах міста. У нас ви можете замовити перевезення вантажу як попередньо, так і єкспрес переїзд.

Категорія
авто
«БУС-ПІКАП»«БУС-СТАНДАРТ»«ГАЗЕЛЬ-3М»«ГАЗЕЛЬ-МАКСІ»«3-10 ТОНН»«ВАНТАЖНИК»
"1 год/грн"110160180220290від 100
"1 км/грн"9.010.59.510.514.5-
Детальніше>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Якщо вам потрібно перевезти картини, мольберти, полотна та інші цінні предмети мистецтва, потрібно правильно підібрати необхідний вантажний транспорт і надійно упакувати вантаж. Це необхідно для того, щоб уникнути пошкодження фарбового шару, а також самого полотна або холста.

При упаковці картин застосовуються такі пакувальні матеріали, як пакувальний папір, плівка, гофрокартон. Але, в деяких випадках, для перевезення особливо цінних екземплярів, необхідно картини упаковувати в спеціальні контейнери або ящики.

Перевезення речей Перевезення речей
Перевезення меблів Перевезення меблів
Перевезення техніки Перевезення техніки
Перевезення вантажів Перевезення вантажів
Перевезення будматеріалів Перевезення будматеріалів
Перевезення обладнання Перевезення обладнання
Всі послуги Всі послуги

Слід враховувати, що при упаковці ні скотч, ні стрейчова плівка ні в якому разі не повинні нашкодити лицьової частини картини. В таких випадках обов'язково використовувати прошарок з тонкого паперу. Картини повинні бути надійно закріплені в кузові спеціальними фіксуючими ременями.

Ми займаємося перевезенням і доставкою вантажу по Києву та області. У нашому автопарку великий вибір вантажних машин. Всі автомобілі оснащені спеціальними ременями, комфортні і призначені тільки для перевезення вантажу. В кожному вантажному транспорті є два пасажирські місця, якщо вам потрібно супроводжувати вантаж.

Залиште заявку на дзвінок або зателефонуйте по номеру, який вказаний на сайті. Оператор проконсультує вас з усіх потрібних питань і допоможе підібрати вам необхідний вантажний транспорт. Ми враховуємо всі нюанси вантажу і ваші вимоги, щодо переїзду. Чекаємо вашого дзвінка.


2 відгуків клієнтів на сторінці: Перевезення картин

Додати відгук

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР
Поспішаємо за місто зі
знижкою 100 гривень!
Перевеземо на дачу комфортно і вигідно! Знижка 100 гривень, коли одна з точок маршруту за містом по промокоду «ПОКИ ВСІ ДОМА».
Вантажоперевезення по Києву та області 063-600-500-6
  • 068-045-50-50
  • 093-045-50-50
  • 066-945-50-50