066-945-50-50 Працюємо 24/7
068-045-50-50 093-045-50-50 063-600-500-6
Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР

Перевезення джакузі

Перевезення джакузі Перевезення джакузі

Перевезення джакузі

Якщо у вас є можливість поставити в свою ванну кімнату джакузі, робіть це, не роздумуючи! Адже будь-які гідромасажні процедури справлять по-справжньому чарівний вплив на організм: м'язи приходять в тонус, шкіра стає пружною, з'являється внутрішній спокій і гармонія. Однак, щоб така ванна давала такий ефект, її необхідно правильно перевезти і встановити.

Буси Легкість і висока швидкість завантаження
Газелі Ідеально для квартирного переїзду
Вантажівки Середньотонажні і крупнотонажні

Види джакузі

Джакузі – це ванна, по всій площі якої встановлені спеціальні форсунки. Через ці форсунки, подібно маленьким гейзерам, на тіло діють водно-повітряні струмені води.

Категорія
авто
«БУС-ПІКАП»«БУС-СТАНДАРТ»«ГАЗЕЛЬ-3М»«ГАЗЕЛЬ-МАКСІ»«3-10 ТОНН»«ВАНТАЖНИК»
"1 год/грн"110160180220290від 100
"1 км/грн"9.010.59.510.514.5-
Детальніше>>>>>>>>>>>>>>>>>>

З якою саме силою вони будуть працювати можна вирішити самостійно. Робота джакузі регулюється комп'ютером, ви тільки вибираєте режим роботи форсунок і насолоджуєтеся.

Джакузі бувають звичайні та комбіновані. Облаштування звичайних ванн досить просте: вздовж бортика вмонтовані тільки водно-повітряні форсунки. В комбінованому джакузі також є форсунки, які наганяють повітря особливим способом і створюють тисячі пляшечок. Купання в такому джакузі порівнюють з купанням у ванні з шампанським. І звичайне, і комбіноване джакузі коштує не дешево. Тому, якщо ви маєте можливість дозволили собі настільки дорогу покупку, важливо подбати про її доставку.

Перевезення речей Перевезення речей
Перевезення меблів Перевезення меблів
Перевезення техніки Перевезення техніки
Перевезення будматеріалів Перевезення будматеріалів
Перевезення обладнання Перевезення обладнання
Всі послуги Всі послуги

Bага джакузі

Сучасні джакузі роблять з акрилу - дуже міцного, довговічного і легкого матеріалу, котрий вирізняється низькою теплопровідністю. Одна з переваг акрилу - невелика вага. Акрилову ванну під силу підняти навіть одній людині. Бувають також сталеві та чавунні джакузі. Ці ванни, звичайно, мають ряд переваг, але відрізняються великою вагою. Тому для їх навантажування необхідно залучати кілька людей або навіть спецтехніку.

Упаковка і завантаження джакузі

В ідеалі джакузі до місця установки необхідно перевозити в заводській упаковці. Якщо ж вона відсутня, цьому питанню важливо приділити значну увагу. Під час перевезення головне не пошкодити внутрішню поверхню джакузі - це стосується акриловою, чавунної і сталевої ванни. Тому, її потрібно упакувати в декілька шарів бульбашковоі плівки, а саму поверхню попередньо перекласти картоном або папером.

Якщо є можливість, джакузі потрібно поставити в картонну коробку і зафіксувати всередині пінопластом. Якщо ж підходящої коробки немає, то ванну вже в кузові закріплюють за допомогою ременів і дерев'яних брусків. Ванна повинна стояти нерухомо і не ковзати по кузову під час поворотів. Ні в якому разі не кладіть нічого в джакузі - це може пошкодити емаль.

Бажано, щоб під час транспортування в кузові не було ніяких інших сторонніх предметів - при різких маневрах вони можуть пошкодити джакузі. Якщо ж в автомобілі знаходиться інший вантаж, обмежте його контакт з ванною - обкладіть її з усіх боків тканиною, картоном або пінопластом.

Головне - охайність
Саме охайність вимагається від робітників, які будуть вантажити в кузов джакузі. Адже це не просто ванна! Джакузі - це складний пристрій, обладнаний внутрішнім комп'ютером, який, як і будь-яка інша електроніка, при найменшому ударі може вийти з ладу. Тому джакузі категорично забороняється кидати в кузов! У разі невеликого удару на ванні можуть не з'явитися видимі пошкодження, але комп'ютер вийде з ладу, і ванна буде непридатна до експлуатації.

Охайність потрібна і від водія, що перевозить джакузі. Будь-які різкі маневри та екстрені гальмування під час транспортування цього вантажу мають бути виключені. Тож, аби до вас додому ванна приїхала цілою та неушкодженою і радувала щовечора розслаблюючим гідромасажем, замовляйте послугу перевезення джакузі у вантажному таксі Абрикос.


Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР
Поспішаємо за місто зі
знижкою 100 гривень!
Перевеземо на дачу комфортно і вигідно! Знижка 100 гривень, коли одна з точок маршруту за містом по промокоду «ПОКИ ВСІ ДОМА».
Вантажоперевезення по Києву та області 063-600-500-6
  • 068-045-50-50
  • 093-045-50-50
  • 066-945-50-50