грузовое такси Абрикос

Перевезення холодильника

Перевезення холодильника

Як перевезти холодильник? Це досить складне і проблемне питання, яке виникає практично у кожної людини. Чи то необхідно перевести новий холодильник з магазину, чи старий на дачу – все зводиться до того, що потрібно звертатися до професіоналів. Наша компанія спеціалізується на перевезенні саме такої техніки та інших видів вантажу. Ми виконаємо ваше замовлення, швидко, вчасно та якісно!

Перевезення холодильника по Києву і області від вантажного таксі "Абрикос "

Щоб перевезти холодильник, наприклад з однієї квартири на іншу, обов’язково необхідно залучити досвідчених вантажники. Вони швидко виконають поставлене завдання. Відомо, що більшість холодильних камер та холодильників досить високі, тому під час замовлення авто для такого перевезення треба враховувати той факт, що послуги великих вантажівок будуть коштувати дорожче, ніж послуги Газелі та вантажного мікроавтобуса.

Холодильник можна переводити як у горизонтальному так і у вертикальному положенні. Після перевезення холодильника в горизонтальному положенні, йому потрібно дати відстоятися 5-6 годин. Якщо такого не зробити, то можна пошкодити обладнання, яке приведе до обриву мідних трубок, в результаті чого з компресора зможе витекти масло в нагрівач.

Щоб цього уникнути, необхідно дотримуватися цих простих правил. Якщо їх не врахувати, то після такого холодильник потребуватиме дорогого ремонту. Наші професійні менеджери проконсультують вас з будь-яких питань, які стосуються перевезення вашого холодильника. Водії та вантажники дбайливо та обережно завантажать та доставлять ваш холодильник на місце призначення.

Якщо ви хочете витратити невелику суму, при перевезенні холодильника по Києву, і обрали його транспортування у горизонтальному положенні, тоді ви можете сміливо замовляти найбільш компактний автомобіль за мінімальним тарифом. При цьому, слід не забувати про дотримання правил перевезення холодильника в такому положенні. Детально про всі особливості та рекомендації щодо перевезення такої техніки ви можете ознайомитися нижче, або зателефонувати нашому менеджерові за телефоном:

Для перевезення по Києву відмінно підійдуть автомобілі представлені нижче, їх найчастіше замовляють на подібні вантажні перевезення.

Тарифи на автомобіль вказані з урахуванням пробігу автомобіля до п'яти кілометрів по Києву. Якщо тривалість маршруту перевищує яку, зверніться до оператора мобільного і він із задоволенням вас проконсультує по вашому тарифу.

МІНІ-БУС (2)

110
110
6,5
0,8 т.
5-6 м³
ЗАМОВИТИ

БУС-СТАНДАРТ (3)

120
120
6,5
1,5 т.
10-11 м³
ЗАМОВИТИ

ГАЗЕЛЬ-СТАНДАРТ (2)

140
140
7,0
1,5 т.
9-12 м³
ЗАМОВИТИ

Якщо ж ви хочете перевезти холодильник у вертикальному положенні, тобто стоячи, то тоді ви можете підібрати найбільш відповідний автомобіль з нашого автопарку. Також ви можете нижче ознайомитися з тарифами на вантажників, які візьмуть на себе всі клопоти з перенесенням, спуском, підйомом і установкою вашого улюбленого холодильника на нове місце.

Нижче представлені і тарифи, оцінивши їх ви можете розрахувати скільки коштуватиме послуга "перевезення техніки".

У разі, якщо ви обрали авто самостійно, або скористалися допомогою наших операторів, ви можете ознайомитися з тарифами, на абсолютно всі мікроавтобуси, Газелі і великотоннажні автомобілі нашої компанії, які відмінно впораються з перевезенням холодильника по Києву й області

Наші клієнти не турбуються про якість завантаження та розвантаження холодильника, тому що у наших вантажників є спеціальне такелажне спорядження та інструменти. Вантажні автомобілі додатково обладнані фіксуючими ременями, які надійно зафіксують Ваш холодильник, щоб під час перевезення він не пошкодився.

КАТЕГОРІЯ
ТАРИФУ
1 час по
Києву
(грн)
1 км ➦ за
Київом
(грн)
Макс.
довжина
кузова
Макс.
об'єм
кузова
«МІНІ»
ЗАМОВИТИ
1106,502,4 м.5 м³
«СТАНДАРТ»
ЗАМОВИТИ
1206,503,0 м.10 м³
«ГАЗЕЛЬ-3М»
ЗАМОВИТИ
1407,003,0 м.9 м³
«МАКСІ»
ЗАМОВИТИ
1507,004,0 м.13 м³
«ГАЗЕЛЬ-4М»
ЗАМОВИТИ
1707,504,0 м.14 м³
«ГІПЕР»
ЗАМОВИТИ
1908,004,0 м.18 м³
«3-ТОННИК»
ЗАМОВИТИ
2208,504,2 м.20 м³
«5-ТОННИК»
ЗАМОВИТИ
39015,06,0 м.36 м³
«Вантажник»
ЗАМОВИТИ
8080
грн/год
--
«+»
Безготівковий
розрахунок
Оплата на
карту
Виклик
оцінювача
Послуга
експедитора

Якщо вам потрібно перевезти холодильник, то…

Перед тим як довірити холодильник вантажникам, зверніть увагу на упаковку вашого холодильника. Найкращим варіантом буде, якщо ви зберегли заводську картонну упаковку. Якщо зберегти її не вдалося, то потрібно самостійно подбати про неї. Для перевезення холодильника, це є вкрай важливо.

Правила перевезення холодильника:

  • 1. Холодильне обладнання повинно бути розібрано (вийняті всі полиці), розморожено, помито та висушено.
  • 2. Бажано перевозити холодильник в вертикальному положенні, алеу разі потреби, можна перевозити і горизонтально.
  • 3. Він повинен бути упакований, закріплений в кузові автомобіля і після перевезення відстоятись у вимкненому положенні 5-6 годин.

Ми кожне перевезення виконуємо виключно в індивідуальному порядку, оскільки холодильники існують різних видів і типів.

Холодильники поділяють на:

  • однокамерні, двокамерні, морозильні камери, промислові.
Перевезення однокамерного холодильникаНайпоширеніші - цеоднокамерні холодильники, висота яких досягає до 1,75 метра, а вага до 60 кілограм. Для перевезення такого обладнання вистачить двох вантажників і підійде автомобіль, у якого кузов висотою не менш 1,85 метра. І це за умови, що перевезення буде здійснюватися у вертикальному положенні.
Перевезення двокамерного холодильникаДвокамерні холодильники мають висоту від 1,65 - 2,1 метрів і важать до 90 кілограмів. При такому разі двох вантажників теж вистачить, але автомобіль знадобиться з висотою кузова 2,2 метра. Проте, вантажний автомобіль з такою висотою досить складно знайти, тому перевезення такого холодильника можна здійснити у горизонтальному положенні, скориставшись порадами, які були описані вище.
Перевезення морозильної камериМорозильні камериі промислові холодильники бувають різної ваги та розмірів. Щоб перевезти таке устаткування, необхідно зв'язатися з нашим менеджером, який швидко обере потрібний автомобіль, визначить кількість вантажників та озвучить вартість вашого замовлення.
Перевезення холодильника Side-by-sideІснують також важкіпобутові холодильники side-by-side, у яких висота доходить до двох метрів, вага понад 100 кілограмів, ширина до одного метра. Для такого вантажу необхідно залучити від двох до чотирьох вантажників.

Наша команда готова прийти вам на допомогу в питанні організації перевезення будь-якого виду холодильного устаткування: обрати потрібний автомобіль, виконати вантажно-розвантажувальні роботи та доставити вантаж на місце призначення. Компанія "Абрикос" здійснює перевезення вашого вантажу швидко, якісно та за доступними цінами.

(044) 222-97-97
(066) 945-50-50
(068) 045-50-50
(093) 045-50-50

Скільки коштує ваш замовлення?

Итого 0 грн.
Потрібна машина Авто
, на
годинч.
Їхати за Київ на відстань
км.,
І ще
вантажників, на
годинч.

Як з вами зв'язатись?

Всього 0 грн.

Медіа

Контакты

  • 044-222-97-97
  • 068-045-50-50
  • 093-045-50-50
  • 066-945-50-50
Написати лист
Написати відгук

© АБРИКОС
вантажоперевезення
Україна, м. Київ
2009-2020