066-945-50-50 Працюємо 24/7
068-045-50-50 093-045-50-50 063-600-500-6
Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР

Перевезення металевого гаража

Перевезення металевого гаража Перевезення металевого гаража

Перевезення металевого гаража

У багатьох автовласників часто виникає потреба перевезти металевий гараж. Завдання, звичайно досить складне, але його можна здійснити. І розбірний, і монолітний гараж являє собою дуже громіздку конструкцію. Краще відмовитися від ідеї перевезти такий гараж самостійно і довірити цю справу професіоналам.

Буси Легкість і висока швидкість завантаження
Газелі Ідеально для квартирного переїзду
Вантажівки Середньотонажні і крупнотонажні

Розбірні гаражі сьогодні досі можна зустріти і в міських дворах, і на дачних ділянках. Переїжджаючи з місця на місце, багато автовласників мають бажання перевести такий гараж на нове місце. Адже це дуже зручно: розібрати його, перевезти і побудувати на новому місці.

Категорія
авто
«БУС-ПІКАП»«БУС-СТАНДАРТ»«ГАЗЕЛЬ-3М»«ГАЗЕЛЬ-МАКСІ»«3-10 ТОНН»«ВАНТАЖНИК»
"1 год/грн"110160180220290від 100
"1 км/грн"9.010.59.510.514.5-
Детальніше>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Перевезення розбірного гаража

Перевезення металевого гаража

Залежно від товщини листа, такі гаражі важать від 1200 до 1500 кілограм. Можна, звичайно розібрати і завантажити в машину таку конструкцію самостійно. Але, наважуючись на таке, враховуйте, що одна деталь цього гаража важить майже 40 кілограм. Тому, таку роботу слід довірити фахівцям: вони його легко розберуть і швидко завантажать в авто.

Перевезення речей Перевезення речей
Перевезення меблів Перевезення меблів
Перевезення техніки Перевезення техніки
Перевезення вантажів Перевезення вантажів
Перевезення будматеріалів Перевезення будматеріалів
Перевезення обладнання Перевезення обладнання
Всі послуги Всі послуги

Для перевезення розбірного гаража підійде автомобіль малої вантажопідйомності. Серйозних вимог до транспортування гаража цього виду не пред'являється. Головне, металеві листи добре закріпити в кузові за допомогою дерев'яних брусків, ременів і мотузок.

Перевезення нерозбірного гаража

Перевезти монолітний гараж набагато складніше. Ці роботи повинна проводити тільки спеціалізована компанія. Зауважте, що якщо розміри гаража перевищують 3х6х2,5 метрів то вантаж вважається великогабаритним і для його транспортування потрібні дозвільні документи.

Для транспортування металевого боксу знадобиться кран, вантажопідйомністю 10 тонн і автомобіль з відкритою платформою, який може перевозити вантажі масою до 8 тонн.

Перед початком завантаження необхідно звільнити гараж від всіх речей і підготувати майданчик для роботи підйомного крана. В місті велика техніка не завжди може здійснювати потрібні маневри. Якщо у крана немає можливості під'їхати до потрібного гаражу, то знадобиться кран-маніпулятор з вильотом стріли до 20 метрів.

Такий кран зможе "дотягнутися" до гаража, перенести його над іншими будівлями і поставити на кузов автомобіля. Якщо гараж був заасфальтований, або зацементований, то перед вантаженням доведеться розбити цей кам'яний шар.

Перед тим, як кран почне роботу, потрібно впевнитися, чи є на залізному гаражі металеві петлі, до яких будуть кріпитися троси. Також зверніть увагу, чи немає на гаражі тріщин, дірок від іржі та інших ушкоджень. Якщо вони є, то при завантаженні металевий гараж може деформуватися.

Коли гараж з допомогою крана завантажений на автопоїзд, його необхідно добре закріпити. Для цього рекомендується використовувати металеві троси та інші фіксуючі пристрої. Зверніть увагу, якщо гараж буде погано закріплений, при різкому маневрі, він може з'їхати з платформи і перевернутися разом з автомобілем. Навантаження на платформу має бути розподілено рівномірно. А якщо вантаж довгий, він додатково закріплюється спеціальними металевими рамами.

Перевозити нерозбірний гараж можна зі швидкістю не більше 60 км/год. На автомобілі, який транспортує великогабаритні вантажі, має бути встановлений відповідний знак. І, звичайно, автовласників цікавить вартість перевезення металевого гаража. Вона розраховується індивідуально й залежить від габаритів вантажу, стану дорожнього покриття, складності під'їзду до об'єкта і відстані, на яку його потрібно перевезти.


2 відгуків клієнтів на сторінці: Перевезення металевого гаража

Додати відгук

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР
Поспішаємо за місто зі
знижкою 100 гривень!
Перевеземо на дачу комфортно і вигідно! Знижка 100 гривень, коли одна з точок маршруту за містом по промокоду «ПОКИ ВСІ ДОМА».
Вантажоперевезення по Києву та області 063-600-500-6
  • 068-045-50-50
  • 093-045-50-50
  • 066-945-50-50