066-945-50-50 Працюємо 24/7
068-045-50-50 093-045-50-50 063-600-500-6
Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР

Перевезення габаритних вантажів

Перевезення габаритних вантажів Перевезення габаритних вантажів

Перевезення габаритних вантажів

Багато людей страшно будь-яких переїздів, і підтвердженням цього служить відомий вислів про те, що переїзд страшніше потопу. Правда в цьому все ж таки є, адже дійсно в метушні дуже складно щось не забути, не зламати і не втратити.

Буси Легкість і висока швидкість завантаження
Газелі Ідеально для квартирного переїзду
Вантажівки Середньотонажні і крупнотонажні

Але однією з найголовніших проблем є пошук транспорту, за допомогою якого можна перевезти все необхідне. Це питання сьогодні можна легко вирішити, адже на ринку послуг працює вантажне таксі.

Транспорт для перевезення габаритних вантажів

Такий вид транспорту на сьогодні є одним з найпопулярніших в тих випадках, коли необхідно перевезти будь-який вантаж, причому маршрут не завжди обмежується межами міста і навіть області. Можливо знайти більш вдале рішення, коли мова йде про переїзд офісу або сім'ї, доставки та перевезення меблів

Категорія
авто
«БУС-ПІКАП»«БУС-СТАНДАРТ»«ГАЗЕЛЬ-3М»«ГАЗЕЛЬ-МАКСІ»«3-10 ТОНН»«ВАНТАЖНИК»
"1 год/грн"110160180220290від 100
"1 км/грн"9.010.59.510.514.5-
Детальніше>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Адже давно відійшли в минуле часи, коли можна було звертатись до знайомих або до друзів, які мають відповідний транспорт, з проханням про таку послугу. Звернувшись до служби транспортування вантажів, можна швидко і без зайвих клопотів здійснити такі перевезення:

Звернувшись в компанію Абрикос, клієнт може також розраховувати на отримання таких додаткових послуг, як завантаження та розвантаження.

Доставка будматеріалів Доставка будматеріалів
Вантажники Вантажники
Вантажоперевезення Газель Вантажоперевезення Газель
Вивіз-утилізація Вивіз-утилізація
Правий і Лівий берег Правий і Лівий берег
Перевезення по області Перевезення по області
Всі послуги Всі послуги

Особливої актуальності завантажувально-розвантажувальні роботи набувають тоді, коли здійснюється перевезення меблів і побутової техніки. Тільки професійні вантажники мають необхідне обладнання і навички для транспортування габаритних речей на різну висоту, по вузьким коридорам, по сходах.

Вантажоперевезення можна сміливо зарахувати до найпопулярніших послуг, адже дуже багато людей, нею користуються. До транспортної компанії найчастіше звертаються ті люди та організації, які не мають власного транспорту для перевезення габаритних вантажів.

Варто зазначити, що деякі підприємства не вважають за доцільним тримати власний автопарк, так як перевезення вантажів їм необхідні лише періодично.

Будівельні фірми та комунальні підприємства є постійними клієнтами вантажного таксі. Можна з упевненістю сказати, що служба вантажного таксі на сьогоднішній день є найбільш оптимальним вирішенням проблем перевезення вантажів, як для приватних так і для юридичних осіб.


1 відгуків клієнтів на сторінці: Перевезення габаритних вантажів

Додати відгук

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР
Поспішаємо за місто зі
знижкою 100 гривень!
Перевеземо на дачу комфортно і вигідно! Знижка 100 гривень, коли одна з точок маршруту за містом по промокоду «ПОКИ ВСІ ДОМА».
Вантажоперевезення по Києву та області 063-600-500-6
  • 068-045-50-50
  • 093-045-50-50
  • 066-945-50-50