066-945-50-50 Працюємо 24/7
068-045-50-50 093-045-50-50 063-600-500-6
Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР

Перевезення ялинок

Перевезення ялинок Перевезення ялинок

Перевезення ялинки

До Нового року майже не залишилося часу, і так хочеться все встигнути і нічого не забути. Наприклад, доставити з магазину штучну ялинку, але можливості та вільного вечора для цього не має. Ми можемо виконати це завдання за вас і організувати перевезення штучної ялинки до вашого будинку.

Буси Легкість і висока швидкість завантаження
Газелі Ідеально для квартирного переїзду
Вантажівки Середньотонажні і крупнотонажні

Особливості перевезення ялинки

Якщо ви купили ялинку, а вона дуже велика і не вміщається у ваш легковий автомобіль або ж взагалі ви не маєте власної машини. Звертайтесь до послуг компанії «Абрикос» і ми допоможемо з транспортуванням новорічної красуні. Зателефонуйте чи залиште заявку на сайті і наші спеціалісти швидко та якісно оформлять ваше замовлення. Ми готові за максимально короткий строк приїхати до магазину, забрати вашу ялинку і привезти її до пункту призначення.

Категорія
авто
«БУС-ПІКАП»«БУС-СТАНДАРТ»«ГАЗЕЛЬ-3М»«ГАЗЕЛЬ-МАКСІ»«3-10 ТОНН»«ВАНТАЖНИК»
"1 год/грн"110160180220290від 100
"1 км/грн"9.010.59.510.514.5-
Детальніше>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Перевезення ялинок по Києву

Наша компанія пропонує перевезення ялинок будь-яких розмірів. Якщо ви купуєте невелику ялиночку для своєї квартири, то ми задіємо для транспортування автомобіль малої вантажопідйомністю. Якщо ж ви придбали високу ялинку, яка буде стояти в кафе, в холі готелю або актовій залі, то перевезення виконає велика вантажівка.

Ми враховуємо габарити вашого вантажу і підбираємо авто, яке оптимально відповідає розмірам конкретної ялиночки. За таких обставин клієнт не витрачає зайвих коштів. Кузови наших автомобілів чисті, а головне - вони обладнані спеціальними пристроями для фіксації вантажів. Тому ми гарантуємо, що під час перевезення заводська упаковка не постраждає, і ялинка буде доставлена вам в ідеальному вигляді.

Перевезення речей Перевезення речей
Перевезення меблів Перевезення меблів
Перевезення техніки Перевезення техніки
Перевезення вантажів Перевезення вантажів
Перевезення будматеріалів Перевезення будматеріалів
Перевезення обладнання Перевезення обладнання
Всі послуги Всі послуги

Наша пропозиція актуальна не тільки для жителів столиці, але і всієї області. Якщо ви живете в одному з міст-супутників Києва, а ялинку купили в столиці, просто зателефонуйте нам, і ми доставимо її в оптимально короткий термін.

Перевезення штучних ялинок – це одна з послуг, яка має значну популярністю. Багато жителів столиці просто не встигають привезти ялинку до себе додому, але розуміють, що і свято без неї якесь несправжнє. Ми не можемо підвести наших клієнтів і зіпсувати їм зустріч Нового року, тому гарантуємо, що ялинка буде доставлена до вас без затримок. Ми працюємо цілодобово, без свят і вихідних.


0 відгуків клієнтів на сторінці: Перевезення ялинок

Додати відгук

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР
Поспішаємо за місто зі
знижкою 100 гривень!
Перевеземо на дачу комфортно і вигідно! Знижка 100 гривень, коли одна з точок маршруту за містом по промокоду «ПОКИ ВСІ ДОМА».
Вантажоперевезення по Києву та області 063-600-500-6
  • 068-045-50-50
  • 093-045-50-50
  • 066-945-50-50