066-945-50-50 Працюємо 24/7
068-045-50-50 093-045-50-50 063-600-500-6
Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР

Перевезення дверей

Перевезення дверей Перевезення дверей

Превезення дверей і коробок

Щоб привезти дверну коробку та двері клієнту неушкодженими, потрібно дотримуватися суворих правил їх транспортування. Адже це тільки на перший погляд здається, що конструкція міцна – при недбалому перевезенні двері можуть отримати серйозні механічні пошкодження. Також потрібно подбати про їх завантаження, замовивши попередньо вантажників.

Буси Легкість і висока швидкість завантаження
Газелі Ідеально для квартирного переїзду
Вантажівки Середньотонажні і крупнотонажні

Підготовка дверей до перевезення

Перед транспортуванням двері, так само, як і будь-які інші вантажі, потрібно добре запакувати. Щоб поверхня не постраждала, двері спочатку загортають у стрейч, а потім у бульбашкову плівку. Для надійності остання замотується у декілька шарів і по всьому периметру перетягується скотчем. Потім вантаж упаковується в щільний гофрокартон.

Категорія
авто
«БУС-ПІКАП»«БУС-СТАНДАРТ»«ГАЗЕЛЬ-3М»«ГАЗЕЛЬ-МАКСІ»«3-10 ТОНН»«ВАНТАЖНИК»
"1 год/грн"110160180220290від 100
"1 км/грн"9.010.59.510.514.5-
Детальніше>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Плівка і картон відмінно захистять двері не лише від подряпин і ударів, але і від пилу і бруду. Якщо двері погано запакувати, це може негативно позначитися на їх подальшій експлуатації.

Особливо суворо потрібно дотримуватися інструкції при перевезенні дверей преміум-класу - зроблених із цільних порід дерева. При порушенні необхідного температурного режиму чи правил завантаження, двері можуть деформуватись, дерево погнеться або лусне.

Перевезення речей Перевезення речей
Перевезення меблів Перевезення меблів
Перевезення техніки Перевезення техніки
Перевезення вантажів Перевезення вантажів
Перевезення будматеріалів Перевезення будматеріалів
Перевезення обладнання Перевезення обладнання
Всі послуги Всі послуги

Дверна коробка і двері необхідно запаковувати окремо! Коробку також потрібно замотати спочатку в стрейч, а потім обернути бульбашковою плівкою та картоном. Деякі виробники ще її стягують щільними ременями або мотузками. Це гарантує те, що під час перевезення при сильному ударі коробка не розвалиться і на ній не піде тріщина.

Дуже обережно потрібно перевозити двері, в яких є декоративні вставки зі скла. В ідеалі, такі елементи перевозять окремо. Їх загортають на заводі в спеціальний папір, плівку, привозять замовнику і вже на місці вставляють у двері. Але якщо конструкція не дозволяє цього зробити, то на скло дверцят наклеюють додатково шар бульбашкової плівки.

Коли можна перевозити двері?

Двері не рекомендується перевозити в сильний мороз - температура повітря повинна бути не нижче 5 градусів тепла. Якщо перевезення все-таки здійснюється взимку, кузов автомобіля повинен бути обов'язково утеплений! Це правило відноситися тільки до дерев'яних дверей та коробок.

Завантаження дверей

Коли двері добре упаковані, можна починати завантаження. На виробництві їх завантажує автоматизована машина. Але якщо її немає, то доводиться це робити вручну. Вантажити двері і коробку краще утрьох або вчотирьох. Адже двері, зроблена з дерева, важать дуже багато. Тому дві людини з завантаженням навряд чи впораються - двері можуть впасти, пошкодитися або лопнути.

Вибір автомобіля для перевезення

Для перевезення дверей підходить будь-який вантажний автомобіль. Для транспортування двох, трьох дверей можливо замовити "Газель", а для перевезення їх більшої кількості, доведеться шукати машину побільше. Головне, щоб борта добре трималися, були рівними і з них не стирчали гострі предмети, які можуть пошкодити вантаж. Якщо двері перевозяться вертикально, то всередині повинні бути спеціальні кріплення, які зафіксують вантаж.

Добре запаковані двері можна перевозити і горизонтально. На підлогу краще покласти м'яку тканину або інший матеріал, який буде пом'якшувати удари при транспортуванні. В спеціальних машинах, призначених для перевезення дверей, весь кузов загорнутий м'якою тканиною.


0 відгуків клієнтів на сторінці: Перевезення дверей

Додати відгук

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР
Поспішаємо за місто зі
знижкою 100 гривень!
Перевеземо на дачу комфортно і вигідно! Знижка 100 гривень, коли одна з точок маршруту за містом по промокоду «ПОКИ ВСІ ДОМА».
Вантажоперевезення по Києву та області 063-600-500-6
  • 068-045-50-50
  • 093-045-50-50
  • 066-945-50-50