грузовое такси Абрикос

Перевезення дверей / коробок

Превезення дверей і коробок

Щоб привезти дверну коробку та двері клієнту неушкодженими, потрібно дотримуватися суворих правил їх транспортування. Адже це тільки на перший погляд здається, що конструкція міцна – при недбалому перевезенні двері можуть отримати серйозні механічні пошкодження. Також потрібно подбати про їх завантаження, замовивши попередньо вантажників.

Підготовка дверей до перевезення

Перед транспортуванням двері, так само, як і будь-які інші вантажі, потрібно добре запакувати. Щоб поверхня не постраждала, двері спочатку загортають у стрейч, а потім у бульбашкову плівку. Для надійності остання замотується у декілька шарів і по всьому периметру перетягується скотчем. Потім вантаж упаковується в щільний гофрокартон.

Плівка і картон відмінно захистять двері не лише від подряпин і ударів, але і від пилу і бруду. Якщо двері погано запакувати, це може негативно позначитися на їх подальшій експлуатації.

Особливо суворо потрібно дотримуватися інструкції при перевезенні дверей преміум-класу - зроблених із цільних порід дерева. При порушенні необхідного температурного режиму чи правил завантаження, двері можуть деформуватись, дерево погнеться або лусне.

КАТЕГОРІЯ
ТАРИФУ
1 час по
Києву
(грн)
1 км ➦ за
Київом
(грн)
Макс.
довжина
кузова
Макс.
об'єм
кузова
«МІНІ»
ЗАМОВИТИ
1106,502,4 м.5 м³
«СТАНДАРТ»
ЗАМОВИТИ
1206,503,0 м.10 м³
«ГАЗЕЛЬ-3М»
ЗАМОВИТИ
1407,003,0 м.9 м³
«МАКСІ»
ЗАМОВИТИ
1507,004,0 м.13 м³
«ГАЗЕЛЬ-4М»
ЗАМОВИТИ
1707,504,0 м.14 м³
«ГІПЕР»
ЗАМОВИТИ
1908,004,0 м.18 м³
«3-ТОННИК»
ЗАМОВИТИ
2208,504,2 м.20 м³
«5-ТОННИК»
ЗАМОВИТИ
39015,06,0 м.36 м³
«Вантажник»
ЗАМОВИТИ
8080
грн/год
--
«+»
Безготівковий
розрахунок
Оплата на
карту
Виклик
оцінювача
Послуга
експедитора

Дверна коробка і двері необхідно запаковувати окремо! Коробку також потрібно замотати спочатку в стрейч, а потім обернути бульбашковою плівкою та картоном. Деякі виробники ще її стягують щільними ременями або мотузками. Це гарантує те, що під час перевезення при сильному ударі коробка не розвалиться і на ній не піде тріщина.

Дуже обережно потрібно перевозити двері, в яких є декоративні вставки зі скла. В ідеалі, такі елементи перевозять окремо. Їх загортають на заводі в спеціальний папір, плівку, привозять замовнику і вже на місці вставляють у двері. Але якщо конструкція не дозволяє цього зробити, то на скло дверцят наклеюють додатково шар бульбашкової плівки.

Коли можна перевозити двері?

Двері не рекомендується перевозити в сильний мороз - температура повітря повинна бути не нижче 5 градусів тепла. Якщо перевезення все-таки здійснюється взимку, кузов автомобіля повинен бути обов'язково утеплений! Це правило відноситися тільки до дерев'яних дверей та коробок.

Завантаження дверей

Коли двері добре упаковані, можна починати завантаження. На виробництві їх завантажує автоматизована машина. Але якщо її немає, то доводиться це робити вручну. Вантажити двері і коробку краще утрьох або вчотирьох. Адже двері, зроблена з дерева, важать дуже багато. Тому дві людини з завантаженням навряд чи впораються - двері можуть впасти, пошкодитися або лопнути.

Тарифи на автомобіль вказані з урахуванням пробігу автомобіля до п'яти кілометрів по Києву. Якщо тривалість маршруту перевищує яку, зверніться до оператора мобільного і він із задоволенням вас проконсультує по вашому тарифу.

МІНІ-БУС (2)

110
110
6,5
0,8 т.
5-6 м³
ЗАМОВИТИ

БУС-СТАНДАРТ (3)

120
120
6,5
1,5 т.
10-11 м³
ЗАМОВИТИ

ГАЗЕЛЬ-СТАНДАРТ (2)

140
140
7,0
1,5 т.
9-12 м³
ЗАМОВИТИ

Вибір автомобіля для перевезення

Для перевезення дверей підходить будь-який вантажний автомобіль. Для транспортування двох, трьох дверей можливо замовити "Газель", а для перевезення їх більшої кількості, доведеться шукати машину побільше. Головне, щоб борта добре трималися, були рівними і з них не стирчали гострі предмети, які можуть пошкодити вантаж. Якщо двері перевозяться вертикально, то всередині повинні бути спеціальні кріплення, які зафіксують вантаж. Добре запаковані двері можна перевозити і горизонтально. На підлогу краще покласти м'яку тканину або інший матеріал, який буде пом'якшувати удари при транспортуванні. В спеціальних машинах, призначених для перевезення дверей, весь кузов загорнутий м'якою тканиною.

(044) 222-97-97
(066) 945-50-50
(068) 045-50-50
(093) 045-50-50

Скільки коштує ваш замовлення?

Итого 0 грн.
Потрібна машина Авто
, на
годинч.
Їхати за Київ на відстань
км.,
І ще
вантажників, на
годинч.

Як з вами зв'язатись?

Всього 0 грн.