066-945-50-50 Працюємо 24/7
068-045-50-50 093-045-50-50 063-600-500-6
Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР

Перевезення душової кабіни

Перевезення душової кабіни Перевезення душової кабіни

Перевезення душової кабіни

На сьогоднішній день ми вже не уявляємо своє життя без хорошої сантехніки. Особливою популярністю користується такий сантехнічний пристрій, як душова кабіна або гідромасажний бокс для прийому водних процедур. Вони бувають різної форми та розміру, можуть монтуватися в кут ванної кімнати або бути приставлені до стіни. Все залежить від форми піддону.

Буси Легкість і висока швидкість завантаження
Газелі Ідеально для квартирного переїзду
Вантажівки Середньотонажні і крупнотонажні

Перевезення душової кабіни по Києву від компанії «Абрикос»

Сучасні душові кабіни укомплектовані різними аксесуарами. Це можуть бути дзеркало, полички для шампуню і мила та інше. Якщо ви придбали в магазині таку сантехніку та аксесуари, виникає питання, яким чином її доставити до місця призначення. Душові кабіни мають дуже делікатну конструкцію, яку легко пошкодити. Щоб цього уникнути варто звернутися за допомогою в надійну компанію з вантажоперевезень.

Категорія
авто
«БУС-ПІКАП»«БУС-СТАНДАРТ»«ГАЗЕЛЬ-3М»«ГАЗЕЛЬ-МАКСІ»«3-10 ТОНН»«ВАНТАЖНИК»
"1 год/грн"110160180220290від 100
"1 км/грн"9.010.59.510.514.5-
Детальніше>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Якщо вам необхідно замовити послуги з перевезенні душової кабіни, то наша компанія "Абрикос" готова її виконати. Ми працюємо на ринку вантажоперевезень вже багато років і маємо професійну команду менеджерів, водіїв та ватажників. Наша компанія прагне надавати якісні послуги за доступними цінами.

Компанія «Абрикос» доставить будь-яку сантехніку з магазину або перевезе її з квартири на іншу квартиру по Києву й області. Якщо душова кабіна нова та запакована у фабричну упаковку, то простіше, у нас, замовити тільки перевезення і вантажників. У разі транспортування не нової душової кабіни, наша команда, самостійно, виконає упакування вантажу, щоб уникнути пошкоджень. Наявність упакування запорука безпечного перевезення вашого вантажу.

Перевезення речей Перевезення речей
Перевезення меблів Перевезення меблів
Перевезення техніки Перевезення техніки
Перевезення будматеріалів Перевезення будматеріалів
Перевезення обладнання Перевезення обладнання
Всі послуги Всі послуги

З кожним клієнтом ми працюємо в індивідуальному порядку, а широка сітка тарифів дає можливість врахувати всі особливості вашого замовлення. Кінцеву вартість послуги ви зможете дізнатися відразу у нашого оператора, після уточнення маршруту. Ми підберемо вантажне таксі

з власного автопарку компанії згідно з обсягом і розміром вантажу, обов’язково із закритим кузовом. При завантаженні в автомобіль наші фахівці надійно фіксують душову кабіну ременями безпеки. На дно кузова ми покладемо картон, щоб уникнути пошкоджень під час ковзання вантажу по салону автомобіля.
Ми працюємо без вихідних і у зручний для наших клієнтів час.

Як замовити послугу перевезення душової кабіни по Києву?

Компанія "Абрикос" має свій сайт. На ньому вказані всі контактні номери телефонів. Вам лише необхідно зателефонувати на один із зазначених номерів і обговорити деталі вантажоперевезення з оператором. У нам можна оформити замовлення на будь-який час і день тижня. Чекаємо вашого дзвінка! Будемо раді співпраці з Вами!


Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР
Поспішаємо за місто зі
знижкою 100 гривень!
Перевеземо на дачу комфортно і вигідно! Знижка 100 гривень, коли одна з точок маршруту за містом по промокоду «ПОКИ ВСІ ДОМА».
Вантажоперевезення по Києву та області 063-600-500-6
  • 068-045-50-50
  • 093-045-50-50
  • 066-945-50-50