063-600-500-6 Працюємо 24/7
068-045-50-50 093-045-50-50 066-945-50-50
Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР

Перевезення дошок і пиломатеріалів

Перевезення дошок/пиломатеріалів Перевезення дошок/пиломатеріалів

Перевезення дошок і пиломатеріалів

Дерев’яні дошки були і залишаються незамінним будівельним матеріалом. З них роблять дах, паркани, меблі, двері, використовують для зведення стін і фундаментів. Звичайно, у зв'язку з цим виникає питання: як краще привезти дошки на будівництво? Якщо їх потрібно невелика кількість, то з завданням впорається і звичайний легковий автомобіль. А якщо потрібно кілька кубометрів довгої дошки, тоді доведеться наймати вантажівку.

Буси Легкість і висока швидкість завантаження
Газелі Ідеально для квартирного переїзду
Вантажівки Середньотонажні і крупнотонажні

Завантаження та розвантаження дошок

Як правила, невеликі обсяги дошок завантажуються і розвантажуються працівниками вручну. У відкритий кузов деревину завантажують за допомогою підйомного крана - маніпулятора. Щоб це виконати, дошки повинні бути перетягнуті спеціальною стрічкою або тросом, які при піднятті витримають велику вагу.

Категорія
авто
«БУС-ПІКАП»«БУС-СТАНДАРТ»«ГАЗЕЛЬ-3М»«ГАЗЕЛЬ-МАКСІ»«3-10 ТОНИК»«ВАНТАЖНИК»
"1 год/грн"100120140180250від 80
"1 км/грн"6.006.507.508.5010.0-
Детальніше>>>>>>>>>>>>>>>>>>

При вантажно-розвантажувальних роботах з дошками потрібно бути дуже обережним - не можна їх кидати чи ходити по ним. У такому разі дошка може тріснути або на ній утвориться скол. Під час таких робіт від працівників вимагається дотримання правил безпеки - необхідно бути в касках і при піднятті і опусканні вантажу перебувати від нього на безпечній відстані.

Як і під час транспортування інших будівельних матеріалів, автомобіль, який перевозить дошки, не повинен швидко набирати швидкість, різко гальмувати або розвертатися на одному місці.

Перевезення речей Перевезення речей
Перевезення меблів Перевезення меблів
Перевезення техніки Перевезення техніки
Перевезення будматеріалів Перевезення будматеріалів
Перевезення обладнання Перевезення обладнання
Всі послуги Всі послуги

Вибір автомобіля для перевезення пиломатеріалів

Автомобіль для перевезення вибирається виходячи з того, який вид пиломатеріалу потрібно перевезти - брус, вагонка, дошка для підлоги. Важливим є загальний обсяг вантажу і максимальна довжина дошки.

Краще для перевезення дошок обирати автомобіль із закритим кузовом. Найчастіше дошки завантажують вручну по 3-5 штук. Тент кузова добре захищає вантаж від дощу, снігу і яскравого сонця. Адже при попаданні навіть мінімальної кількості вологи необроблена лаком або фарбою деревина розбухає і може бути непридатною для подальшого використання.

Краще перевезення проводити на "Газелі" - на відміну від великих вантажівок, вона дуже маневрена і їй дозволено вільно пересуватися містом.

При виборі автомобіля важливо звернути особливу увагу на наявність в кузові спеціальних фіксуючих пристроїв. Перед транспортуванням рекомендується закріпити дерево ременями, залізними канатами або еластичними стрічками.
Дерево, звичайно, важить не так багато, як бетон і залізна арматура, але в цілях безпеки рекомендується, щоб борта автомобіля були додатково посилені. Для зручності завантаження, задній борт повинен бути відкидним і добре закриватися.

Бажано, щоб дошки виходили за межі борта. Але якщо обрати автомобіль відповідного розміру не вдалося, дошки можна перевозити з відкритим бортом. У такому разі вантаж необхідно добре закріпити, прив'язати до дошок, які виходять за межі кузова, яскраву тканину і знак аварійної зупинки та рухатися в крайній правій смузі дороги.

Перевезення дошок у відкритому кузові

Найчастіше на виробництві стругані дошки загортають в спеціальну плівку, яка захищає їх від механічних пошкоджень, вологи і пилу. Таке упакування є цілком достатній для збереження експлуатаційних характеристик дошок при перевезенні в закритому кузові. Але іноді великі обсяги деревини на далекі відстані перевозяться у вантажівках з відкритим кузовом.

В цьому випадку дошки укладаються штабелями і щільно накриваються плівкою або великим брезентом. Щільна тканина не підійде для накривання - під час дощу та снігу вона швидко промокне і не зможе захистити вантаж від вологи.

Брезент і плівки закріплюються за допомогою ременів і стрічок, для більшої надійності на них можна покласти якусь важку річ. Але класти її потрібно так, щоб під час руху, вона не з’їхала на дошки і не деформували їх.


Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР
Спешим за город со
скидкой 100 гривен!
Перевеземо на дачу комфортно і вигідно! Знижка 100 гривень, коли одна з точок маршруту за містом по промокоду «ПОКИ ВСІ ДОМА».
Вантажоперевезення по Києву та області 063-600-500-6
  • 068-045-50-50
  • 093-045-50-50
  • 066-945-50-50