063-600-500-6 Працюємо 24/7
068-045-50-50 093-045-50-50 066-945-50-50
Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР

Перевезення дивана

Перевезення дивана Перевезення дивана

Перевезення дивана

Напевно, мало хто уявляє свою квартиру без такого затишного, зручного предмета інтер'єру, як диван. Проте, коли диван необхідно перевезти до іншого місця у його власників виникають певні проблеми. А якщо диван ексклюзивний чи раритетний, або необхідно перевезти декілька диванів одразу, ситуація ще більше ускладнюється.

Буси Легкість і висока швидкість завантаження
Газелі Ідеально для квартирного переїзду
Вантажівки Середньотонажні і крупнотонажні

Вартість перевезення дивану?

Нижче представлені тарифи, оцінивши їх ви можете розрахувати скільки коштуватиме послуга "перевезення дивана Київ".

Категорія
авто
«БУС-ПІКАП»«БУС-СТАНДАРТ»«ГАЗЕЛЬ-3М»«ГАЗЕЛЬ-МАКСІ»«3-10 ТОНИК»«ВАНТАЖНИК»
"1 год/грн"100120140180250від 80
"1 км/грн"6.006.507.508.5010.0-
Детальніше>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Але не переживайте завчасно! У вирішенні такої проблеми вам допоможе компанія Абрикос. Ми спеціалізуємося на перевезенні різних вантажів, у тому числі і диванів. Не поспішайте необдумано звертатися за допомогою до будь-якої компанії з перевезень вантажу. Для початку радимо вам ознайомитися з рядом питань, які у вас можуть виникнути при замовленні послуги перевезення дивана.

Для перевезення дивана по Києву відмінно підійдуть автомобілі представлені нижче, їх найчастіше замовляють на подібні вантажні перевезення. Якщо ви хочете доставити свій диван швидко і недорого, у вас можуть виникнути такі питання:

Перевезення речей Перевезення речей
Перевезення меблів Перевезення меблів
Перевезення техніки Перевезення техніки
Перевезення будматеріалів Перевезення будматеріалів
Перевезення обладнання Перевезення обладнання
Всі послуги Всі послуги

1. В якому вигляді перевозити такий вид меблів: у зібраному чи розібраному?

Існують такі види диванів, які мають не зовсім стандартні розміри. Вони занадто громіздкі. Це викликає певні труднощі під час перевезення. У нашій компанії працюють досвідчені фахівці, які в найкоротші строки можуть перевезти диван у зібраному вигляді. Це можливо завдяки транспорту, який спеціально обладнаний для таких випадків.

Якщо виникає потреба у перевезені дивану в розібраному вигляді, то всі його частини треба ретельно загорнути в спеціальний матеріал. За таких умов при транспортуванні вантаж не пошкодиться. Вантажники компанії Абрикос самостійно перенесуть диван в автомобіль, а після транспортування розмістять на потрібному місці.

2.Який вид транспорту краще обрати?

Щоб ваш диван не постраждав під час перевезення, потрібно обирати вантажний автомобіль, розміри якого перевищують розміру вашого дивана. У нашій компанії є великий вибір таких автомобілів. Для нас не складно перевезти як мініатюрний дитячий диванчик, так і великий не розбірний кутовий диван.

Для таких цілей ми рекомендуємо автомобіль Газель. Його можна використовувати не тільки для доставки диванів, а й усіх меблів у цілому. Тому, наша компанія з радістю допоможе вам з переїздом повністю.

3.Що входить у вартість перевезення дивана?

Ціна послуги перевезення дивана є невисокою, оскільки для її реалізації знадобиться всього лише одна машина і два вантажника. Додатково у вказану вартість може ще входити складність умов доставки. Але це тільки в тому випадку, якщо, наприклад, доводиться піднімати диван по сходах та інше. Всі труднощі, що виникають при доставці, розраховуються відповідно до установлених тарифів.

4.Яким чином можна замовити послугу і в найкоротші строки перевезти диван?

Багато хто зіткнувшись із проблемою перевезення вантажу починають хвилюватися, про те, що знайти відповідний транспорт вкрай складно. Але це зовсім не так. Якщо ви зайдете на сайт компанії «Абрикос», то відразу ж побачите всі необхідні контакти для замовлення послуги.

Наші досвідчені співробітники нададуть відповідь на всі ваші запитання. Замовити послугу можна ще одним засобом: залишити заявку на сайті. Після її обробки наш менеджер зателефонує до вас і оформить замовлення.

Всю інформацію, формування тарифів, деталі акцій, оснащеність автомобілів, спосіб перевезення, наявності вільних газелей або мікроавтобусів, усі складові і спосіб розрахунку по кожному автомобілю ви можете дізнатись у наших операторів, зателефонувавши на один з указаних номерів або замовивши безкоштовний дзвінок, натиснувши на трубку ліворуч від телефонів:


Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР
Спешим за город со
скидкой 100 гривен!
Перевеземо на дачу комфортно і вигідно! Знижка 100 гривень, коли одна з точок маршруту за містом по промокоду «ПОКИ ВСІ ДОМА».
Вантажоперевезення по Києву та області 063-600-500-6
  • 068-045-50-50
  • 093-045-50-50
  • 066-945-50-50