066-945-50-50 Працюємо 24/7
068-045-50-50 093-045-50-50 063-600-500-6
Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР

Перевезення дерев'яних виробів

Перевезення дерев'яних виробів Перевезення дерев'яних виробів

Перевезення дерев'яних виробів

Кожне масштабне будівництво чи домашній ремонт не можуть обійтися без використання дерев'яних виробів. Вони бувають різних видів, розмірів та призначення, але їх об'єднує одне - правила транспортування. Якщо дерево перевозити неправильно, воно не прослужить вам довго. Компанія "Абрикос" пропонує якісне та оперативне перевезення будь-яких дерев'яних виробів.

Буси Легкість і висока швидкість завантаження
Газелі Ідеально для квартирного переїзду
Вантажівки Середньотонажні і крупнотонажні

Види деревини для перевезення

До дерев'яних виробів належать:

Нижче представлені тарифи, оцінивши їх ви можете розрахувати скільки коштуватиме послуга "перевезення дерев'яних виробів".

Категорія
авто
«БУС-ПІКАП»«БУС-СТАНДАРТ»«ГАЗЕЛЬ-3М»«ГАЗЕЛЬ-МАКСІ»«3-10 ТОНН»«ВАНТАЖНИК»
"1 год/грн"110160180220290від 100
"1 км/грн"9.010.59.510.514.5-
Детальніше>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Транспортування дерева по Києву

Вибір автомобіля залежить від розмірів та виду дерев'яних виробів. Необроблені колоди транспортують на спеціальних лісовозах. В них колоди завантажуються за допомогою кранів або іншої техніки і закріплюються залізними ланцюгами. Їх перевозять у кузовах з відкритим верхом.

Менш габаритні вироби транспортуються в автомобілях, вантажопідйомністю від 1,5 тонн і вище. Головна умова - дошка, брус, двері та інші вантажі не повинні виходити за межі кузова. Дошки обов'язково упаковуються у термоплівку, яка захищає їх від вологи, пилу і короїдів.

Перевезення вагонки Перевезення вагонки
Перевезення дверей Перевезення дверей
Перевезення фанери, ДВП Перевезення фанери, ДВП
Перевезення ДСП, МДФ, ОСБ Перевезення ДСП, МДФ, ОСБ
Всі послуги Всі послуги

Дерев'яні меблі перевозяться виключно в розібраному вигляді у вантажних "Газелях" або спеціальних фургонах. Кожна деталь повинна бути запакована і закріплена у кузові. Тент автомобіля захищає меблі від опадів і механічних пошкоджень.

Компанія "Абрикос" готова надати вам автомобіль для перевезення будь-якого виду дерев'яних виробів. Ми гарантуємо якісне завантаження і швидке транспортування в назначене місце. Якщо вам потрібно перевезти корпусні меблі, наші вантажники виконають її демонтаж і підготують до транспортування.

Для перевезення по Києву відмінно підійдуть автомобілі представлені нижче, їх найчастіше замовляють на подібні вантажні перевезення.

Перевеземо швидко і якісно

Компанія "Абрикос" впродовж довгого часу успішно займається різними видами перевезень по столиці та області. Кожен вантаж ми ретельно готуємо до перевезення і дерев'яні вироби не виняток.

Будь-які меблі загортаються в бульбашкову плівку, поліетилен і крафт-картон. Вагонка, дошка, брус збираються по кілька штук, і упаковуються в термоусадочну плівку. Піддони і ящики ми перевозимо тільки в автомобілях із закритим кузовом - він захищає їх від вологи і пилу. Наші менеджери і логісти розробляють для транспортування дерев'яних виробів найбільш безпечний маршрут.

Наша компанія готова в максимально короткі строки виконати перевезення будь-яких видів дерев'яних виробів. Якщо ви робите таке замовлення, не забудьте попередньо підготувати приміщення для їх зберігання. Особливо це важливо, якщо перевозиться велика партія деревини. Необхідно мати закритий, добре провітрюваний склад.

В ідеалі дерево краще покласти на піддони та виключити його зіткнення з підлогою. Чим довше ви плануєте зберігати дерево, тим кращими мають бути умови в обраному приміщенні.


3 відгуків клієнтів на сторінці: Перевезення дерев'яних виробів

Додати відгук

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР
Поспішаємо за місто зі
знижкою 100 гривень!
Перевеземо на дачу комфортно і вигідно! Знижка 100 гривень, коли одна з точок маршруту за містом по промокоду «ПОКИ ВСІ ДОМА».
Вантажоперевезення по Києву та області 063-600-500-6
  • 068-045-50-50
  • 093-045-50-50
  • 066-945-50-50