066-945-50-50 Працюємо 24/7
068-045-50-50 093-045-50-50 063-600-500-6
Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР

Перевезення шафи, комода

Перевезення комоду Перевезення комоду

Перевезення шафи і комода

Вас чекає офісний або квартирний переїзд? А це означає, що доведеться перевозити великогабаритні корпусні меблі. Їх треба демонтувати і правильно підготувати до транспортування. Якщо у вас немає на це часу, і ви не знаєте, як розібрати шафу-купе або величезний комод, зателефонуйте до таксі "Абрикос". Фахівці нашої компанії швидко і якісно підготують будь-який вид меблів до транспортування і перевезуть її швидко і без пригод.

Буси Легкість і висока швидкість завантаження
Газелі Ідеально для квартирного переїзду
Вантажівки Середньотонажні і крупнотонажні

Перевезти чи залишити?

Перш ніж починати готувати шафу або комод до транспортування, ми рекомендуємо відповісти нашим клієнтам на просте запитання: перевезти чи залишити? Якщо меблі нові, то, звичайно, їх потрібно перевозити. Якщо ж вони вже відслужили своє, їх можна утилізувати. В цьому випадку ми готові допомогти Вам позбутися від старого комода або шафи.

Категорія
авто
«БУС-ПІКАП»«БУС-СТАНДАРТ»«ГАЗЕЛЬ-3М»«ГАЗЕЛЬ-МАКСІ»«3-10 ТОНН»«ВАНТАЖНИК»
"1 год/грн"110160180220290від 100
"1 км/грн"9.010.59.510.514.5-
Детальніше>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Компанія "Абрикос" професійно займається утилізацією великогабаритного сміття. На виконання цієї роботи у нас є необхідні дозволи. Нижче представлені тарифи, оцінивши їх ви можете розрахувати скільки коштуватиме послуга "перевезення шафи".

Перевезення шаф і комодів по Києву та області

"Абрикос" здійснює перевезення шаф і комодів будь-яких розмірів. Для цього у нас є різноманітний автопарк, до якого входять вантажні "Газелі" і машини більшої вантажопідйомності. Кузови автомобілів оснащені спеціальними утримуючими пристроями - це гарантує надійність під час транспортування та повну цілісність вантажу.

Перевезення речей Перевезення речей
Перевезення меблів Перевезення меблів
Перевезення техніки Перевезення техніки
Перевезення будматеріалів Перевезення будматеріалів
Перевезення обладнання Перевезення обладнання
Всі послуги Всі послуги

Не завжди доцільно забирати у нову квартиру або офіс шафу-купе. Адже це той рідкісний предмет меблів, який виготовлявся для конкретного приміщення з урахуванням висоти стель і довжини стін. Не виключено, що на новому місці деякі деталі доведеться обрізати, а дзеркальні двері і зовсім поміняти на інші. Якщо Ви все ж таки вирішили забрати його з собою, довірте демонтаж цього предмета меблів нам.

Для перевезення по Києву відмінно підійдуть автомобілі представлені нижче, їх найчастіше замовляють на подібні вантажні перевезення.

Підготовка меблів до транспортування

Ми готові перевезти комод і шафу в будь-яку точку столиці та області не лише в будні, але і у вихідні та святкові дні. Правильно перевезти меблі по Києву - це наша робота, яку ми виконуємо на "відмінно".


0 відгуків клієнтів на сторінці: Перевезення комоду

Додати відгук

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР
Поспішаємо за місто зі
знижкою 100 гривень!
Перевеземо на дачу комфортно і вигідно! Знижка 100 гривень, коли одна з точок маршруту за містом по промокоду «ПОКИ ВСІ ДОМА».
Вантажоперевезення по Києву та області 063-600-500-6
  • 068-045-50-50
  • 093-045-50-50
  • 066-945-50-50