грузовое такси Абрикос

Перевезення бітуму

Перевезення бітуму

До перевезення нафтопродуктів завжди пред'являлися особи вимоги. І це цілком обґрунтовано, адже за неналежного транспортуванні небезпечні вантажі можуть вибухнути та спричинити серйозні руйнування і людські жертви. Бітум належить саме до таких небезпечним матеріалам. І щоб трагедії не сталося, його потрібно перевозити при дотриманні особливих правил безпеки.

Особливості перевезення бітуму

Перевезення і робота з бітумом вимагають обережності і значної уваги. Адже бітум являє собою в'язким матеріалом, який одержують у процесі полімеризації нафти, а, значить, горить він так само добре, як бензин і дизпаливо. Бітум активно використовується при будівництві будівель, трубопроводів, доріг та проведення інших робіт, для виготовлення покрівельних і лакофарбових матеріалів. У зв'язку з настільки високою потребою використання бітуму, постійно виникає необхідність його транспортування. Цей матеріал можуть доставляти в пункт призначення на автомобілях, залізницею або по трубопроводу.

КАТЕГОРІЯ
ТАРИФУ
1 час по
Києву
(грн)
1 км ➦ за
Київом
(грн)
Макс.
довжина
кузова
Макс.
об'єм
кузова
«МІНІ»
ЗАМОВИТИ
1106,502,4 м.5 м³
«СТАНДАРТ»
ЗАМОВИТИ
1206,503,0 м.10 м³
«ГАЗЕЛЬ-3М»
ЗАМОВИТИ
1407,003,0 м.9 м³
«МАКСІ»
ЗАМОВИТИ
1507,004,0 м.13 м³
«ГАЗЕЛЬ-4М»
ЗАМОВИТИ
1707,504,0 м.14 м³
«ГІПЕР»
ЗАМОВИТИ
1908,004,0 м.18 м³
«3-ТОННИК»
ЗАМОВИТИ
2208,504,2 м.20 м³
«5-ТОННИК»
ЗАМОВИТИ
39015,06,0 м.36 м³
«Вантажник»
ЗАМОВИТИ
8080
грн/год
--
«+»
Безготівковий
розрахунок
Оплата на
карту
Виклик
оцінювача
Послуга
експедитора

Правила транспортування

У процесі транспортування бітуму головне підтримувати оптимальну температуру в ємностях - матеріал ні в якому разі не повинен застигнути, інакше з ним буде неможливо працювати. Для цього цистерни або труби, по яких поставляється бітум, покриваються екранованим шаром мінеральної вати, шириною 15 см, що дозволяє забезпечувати температуру охолодження до 4 градусів на годину. Але навіть це не може гарантувати, що при перевезенні на далекі відстані, матеріал не застигне. Тому цистерни повинні бути обладнані спеціальними пальниками, які рівномірно обігрівають всю площу ємності і не дають вантажу охолонути. Якщо цистерна закрита герметично, бітум можна перевозити протягом 2-х діб!

Машини для перевезення бітуму

Автомобільними дорогами вантаж перевозять у спеціальних бітумовозах, що складаються з цистерни і напівпричепа. У звичайні каністри бітум заливати не можна! У бітумовоза подвійні стінки, між якими прокладений теплоізоляційний шар, за рахунок якого вдається добитися ефекту "термоса". Перед завантаженням в цистерну і вивантаженням з неї бітум розігрівається до температури 180 градусів. Нагрівається він спеціальними жаровими трубами та пальниками, працюючими на дизельному паливі. Тому робота з бітумом досить небезпечна і вимагає від працівників необхідної підготовки.

Тарифи на автомобіль вказані з урахуванням пробігу автомобіля до п'яти кілометрів по Києву. Якщо тривалість маршруту перевищує яку, зверніться до оператора мобільного і він із задоволенням вас проконсультує по вашому тарифу.

МІНІ-БУС (2)

110
110
6,5
0,8 т.
5-6 м³
ЗАМОВИТИ

БУС-СТАНДАРТ (3)

120
120
6,5
1,5 т.
10-11 м³
ЗАМОВИТИ

ГАЗЕЛЬ-СТАНДАРТ (2)

140
140
7,0
1,5 т.
9-12 м³
ЗАМОВИТИ

Збереження оптимального температурного режиму дозволяє завантажувати і вивантажувати бітум самопливом. За правилами не можна застосовувати нагнітаючі установки - це може надалі відбитися на якості продукту.

Бітумовоз являє собою досить складний пристрій. Крім теплоізоляції його ще відрізняє поплавок, розташований на цистерні ззаду. З допомогою нього і визначається, скільки рідини залито у цистерну. У самому резервуарі є спеціальні перегородки, які дозволяють зменшити гідро удари і запобігати розгойдування каністри під час руху на великій швидкості.

(044) 222-97-97
(066) 945-50-50
(068) 045-50-50
(093) 045-50-50

До бітумовозу також пред'являються особливі вимоги. Цистерна повинна бути добре закріплена і оснащена сходами з анти ковзким покриттям з надійними поручнями. На боки і задню частину ємності обов'язково наноситься світло відбиваюча смуга - водії повинні бачити, що попереду чи назустріч їм рухається небезпечний вантаж. Звичайно, бітумовоз не може вийти в рейс без спеціальних засобів пожежегасіння.

Скільки коштує ваш замовлення?

Итого 0 грн.
Потрібна машина Авто
, на
годинч.
Їхати за Київ на відстань
км.,
І ще
вантажників, на
годинч.

Як з вами зв'язатись?

Всього 0 грн.