066-945-50-50 Працюємо 24/7
068-045-50-50 093-045-50-50 063-600-500-6
Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР

Перевезення бітуму

Перевезення бітуму Перевезення бітуму

Перевезення бітуму

До перевезення нафтопродуктів завжди пред'являлися особи вимоги. І це цілком обґрунтовано, адже за неналежного транспортуванні небезпечні вантажі можуть вибухнути та спричинити серйозні руйнування і людські жертви. Бітум належить саме до таких небезпечним матеріалам. І щоб трагедії не сталося, його потрібно перевозити при дотриманні особливих правил безпеки.

Буси Легкість і висока швидкість завантаження
Газелі Ідеально для квартирного переїзду
Вантажівки Середньотонажні і крупнотонажні

Особливості перевезення бітуму

Перевезення і робота з бітумом вимагають обережності і значної уваги. Адже бітум являє собою в'язким матеріалом, який одержують у процесі полімеризації нафти, а, значить, горить він так само добре, як бензин і дизпаливо. Бітум активно використовується при будівництві будівель, трубопроводів, доріг та проведення інших робіт, для виготовлення покрівельних і лакофарбових матеріалів. У зв'язку з настільки високою потребою використання бітуму, постійно виникає необхідність його транспортування. Цей матеріал можуть доставляти в пункт призначення на автомобілях, залізницею або по трубопроводу.

Категорія
авто
«БУС-ПІКАП»«БУС-СТАНДАРТ»«ГАЗЕЛЬ-3М»«ГАЗЕЛЬ-МАКСІ»«3-10 ТОНН»«ВАНТАЖНИК»
"1 год/грн"110160180220290від 100
"1 км/грн"9.010.59.510.514.5-
Детальніше>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Правила транспортування

У процесі транспортування бітуму головне підтримувати оптимальну температуру в ємностях - матеріал ні в якому разі не повинен застигнути, інакше з ним буде неможливо працювати. Для цього цистерни або труби, по яких поставляється бітум, покриваються екранованим шаром мінеральної вати, шириною 15 см, що дозволяє забезпечувати температуру охолодження до 4 градусів на годину.

Але навіть це не може гарантувати, що при перевезенні на далекі відстані, матеріал не застигне. Тому цистерни повинні бути обладнані спеціальними пальниками, які рівномірно обігрівають всю площу ємності і не дають вантажу охолонути. Якщо цистерна закрита герметично, бітум можна перевозити протягом 2-х діб!

Перевезення речей Перевезення речей
Перевезення меблів Перевезення меблів
Перевезення техніки Перевезення техніки
Перевезення будматеріалів Перевезення будматеріалів
Перевезення обладнання Перевезення обладнання
Всі послуги Всі послуги

Машини для перевезення бітуму

Автомобільними дорогами вантаж перевозять у спеціальних бітумовозах, що складаються з цистерни і напівпричепа. У звичайні каністри бітум заливати не можна! У бітумовоза подвійні стінки, між якими прокладений теплоізоляційний шар, за рахунок якого вдається добитися ефекту "термоса". Перед завантаженням в цистерну і вивантаженням з неї бітум розігрівається до температури 180 градусів. Нагрівається він спеціальними жаровими трубами та пальниками, працюючими на дизельному паливі. Тому робота з бітумом досить небезпечна і вимагає від працівників необхідної підготовки.

Збереження оптимального температурного режиму дозволяє завантажувати і вивантажувати бітум самопливом. За правилами не можна застосовувати нагнітаючі установки - це може надалі відбитися на якості продукту.

Бітумовоз являє собою досить складний пристрій. Крім теплоізоляції його ще відрізняє поплавок, розташований на цистерні ззаду. З допомогою нього і визначається, скільки рідини залито у цистерну. У самому резервуарі є спеціальні перегородки, які дозволяють зменшити гідро удари і запобігати розгойдування каністри під час руху на великій швидкості.

До бітумовозу також пред'являються особливі вимоги. Цистерна повинна бути добре закріплена і оснащена сходами з анти ковзким покриттям з надійними поручнями. На боки і задню частину ємності обов'язково наноситься світло відбиваюча смуга - водії повинні бачити, що попереду чи назустріч їм рухається небезпечний вантаж. Звичайно, бітумовоз не може вийти в рейс без спеціальних засобів пожежегасіння.


Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР
Поспішаємо за місто зі
знижкою 100 гривень!
Перевеземо на дачу комфортно і вигідно! Знижка 100 гривень, коли одна з точок маршруту за містом по промокоду «ПОКИ ВСІ ДОМА».
Вантажоперевезення по Києву та області 063-600-500-6
  • 068-045-50-50
  • 093-045-50-50
  • 066-945-50-50