066-945-50-50 Працюємо 24/7
068-045-50-50 093-045-50-50 063-600-500-6
Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР

Перевезення бетонного забора

Перевезення бетонного забора Перевезення бетонного забора

Перевезення бетонного паркану

Якщо вам необхідно обгородити будівельний майданчик або територію вашого будинку, то найкраще для цього підійде бетонна огорожа. Вона являє собою міцну конструкцію, яка зможе захистити вас від несподіваних гостей і сторонніх очей. Саме такі паркани давно стали одним з найпопулярніших елементів огорожі - ідеальне поєднання якості, ціни та гарних експлуатаційних характеристик.

Буси Легкість і висока швидкість завантаження
Газелі Ідеально для квартирного переїзду
Вантажівки Середньотонажні і крупнотонажні

Преваги бетонного паркану та огорожі

Вони легко і швидко монтуються і на відміну від дерева не страждають від снігу, дощу і яскравого сонця. Бетонні паркани можна легко демонтувати та перевезти на місце новобудови.

Категорія
авто
«БУС-ПІКАП»«БУС-СТАНДАРТ»«ГАЗЕЛЬ-3М»«ГАЗЕЛЬ-МАКСІ»«3-10 ТОНН»«ВАНТАЖНИК»
"1 год/грн"110160180220290від 100
"1 км/грн"9.010.59.510.514.5-
Детальніше>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Бетонні паркани бувають різних видів. Але, як правило, висота кожного елемента стартує від 0,5 метрів, а довжина - 2 метри. В основі кожної панелі паркану лежить залізна арматура, що додає конструкції міцності. Важить одна така залізна плита більше тонни.

Завантаження бетонного паркану

Очевидно, що для завантаження і перевезення бетонного паркану необхідно залучати спеціалізовану техніку. Незважаючи на свою міцність, бетон є дуже крихким матеріалом. І при сильному ударі елемент бетонного паркану може розколотися.

Перевезення речей Перевезення речей
Перевезення меблів Перевезення меблів
Перевезення техніки Перевезення техніки
Перевезення будматеріалів Перевезення будматеріалів
Перевезення обладнання Перевезення обладнання
Всі послуги Всі послуги

Щоб цього не сталося, завантаження такого паркану слід проводити дуже обережно.
Необхідно перед самим початком роботи розчистити територію для вантажно-розвантажувальних робіт. Бетонні плити мають значну вагу, тому їх не можна вантажити на болотистій місцевості або на майданчику, яка підмивається ґрунтовими водами.

Для завантаження і перевезення необхідно використовувати підйомний кран або вантажний автомобіль з краном-маніпулятором.

Перед початком завантаження необхідно переконатися, що на бетонних конструкціях немає тріщин та інших ушкоджень. На кожній з них повинні бути 4 залізні петлі, в які протягуються троси, прикріплені до крану. Зверніть увагу, що під час навантаження потрібно використовувати не два, не три, а всі чотири петлі. В іншому випадку, плита може зірватися, пошкодити техніку і покалічити людей. З цієї ж причини всі працівники, які здійснюють навантаження, повинні бути в будівельних касках.

У кузов автомобіля плити кладуться горизонтально. Кожні 4-5 плит обов'язково зв'язуються між собою залізними тросами і еластичними ременями.

Між плитами обов'язково укладаються дерев'яні бруски. Це зменшує тертя між залізобетонними конструкціями і навіть на великій швидкості такий вантаж не розгойдуватиме кузов. Якщо завантаження буде виконано з порушеннями, то під час руху може бути пошкоджений малюнок паркану і стерто декоративне покриття. Тому важливо, щоб завантаження проводила компанія, що має досвід у цій сфері. Перед укладенням договору на транспортні послуги, краще упевнитися в тому, що компанія вже дійсно перевозила такі великогабаритні вантажі.

Перевезення паркану або огорожі

Транспортування бетонних парканів здійснюється на автомобілях середньої і великої вантажопідйомністю, обладнані спеціальними фіксуючими пристроями. При виборі паркану важливо особливу увагу приділити його якості. Врахуйте і те, що паркани, зроблені з неякісної бетону, не витримують перевезення на далекі відстані. Матеріал може потріскатися.

Водій, який керує таким автомобілем, повинен бути дуже уважним на дорозі і не порушувати правила дорожнього руху, не перевищувати швидкість і не застосовувати різке гальмування.

Замовити послуги завантаження і перевезення бетонного паркану ви можете зателефонувавши до нашої компанії або залишивши онлайн заявку на зворотний дзвінок на сайті.


0 відгуків клієнтів на сторінці: Перевезення бетонного забора

Додати відгук

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР
Поспішаємо за місто зі
знижкою 100 гривень!
Перевеземо на дачу комфортно і вигідно! Знижка 100 гривень, коли одна з точок маршруту за містом по промокоду «ПОКИ ВСІ ДОМА».
Вантажоперевезення по Києву та області 063-600-500-6
  • 068-045-50-50
  • 093-045-50-50
  • 066-945-50-50