066-945-50-50 Працюємо 24/7
068-045-50-50 093-045-50-50 063-600-500-6
Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР

Перевезення барної стійки

Перевезення барної стійки Перевезення барної стійки

Перевезення барної стійки

В кожному барі, ресторані, а зараз і в власних будинках або квартирах, є барні стійки. Цей предмет інтер'єру ділить простір на дві функціональні зони. Спочатку стійка мала практичне значення: захищала посуд від не дуже тверезих відвідувачів і була досить масивної. Тепер це просто ключова деталь красивого інтер'єру бару чи дому. Така стійка укомплектована обов'язково високими спеціальними стільцями.

Буси Легкість і висока швидкість завантаження
Газелі Ідеально для квартирного переїзду
Вантажівки Середньотонажні і крупнотонажні

Колись барні стійки були атрибутом тільки кафе, але зараз вони досить часто зустрічаються в красивих, сучасних, модних квартирах і будинках. При вмілому плануванні така стійка дуже функціональна, використовується для зберігання кухонного приладдя, дуже вигідно зберігає кухонний простір, додає сучасні нотки до інтер’єру.

Категорія
авто
«БУС-ПІКАП»«БУС-СТАНДАРТ»«ГАЗЕЛЬ-3М»«ГАЗЕЛЬ-МАКСІ»«3-10 ТОНН»«ВАНТАЖНИК»
"1 год/грн"110160180220290від 100
"1 км/грн"9.010.59.510.514.5-
Детальніше>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Але незважаючи на всі її позитивні характеристики та практичність в будинку або барі, при переїзді вона може принести чимало клопоту. Справа в тому, що кути барних стійок дуже часто роблять з граніту, мармуру або штучного каменю, та й довжина їх буває досить великою. Навіть якщо ви маєте власний транспортний засіб, то навряд чи будете ризикувати перевозити її самостійно.

Якщо вона має невелику конструкцію і ви вирішите перевозити її самостійно, то слід врахувати деякі особливості. Так само слід памятати, для того щоб перевезти меблі безпечно, завжди варто потурбуватись про правильно підібрану для цього машину.

Самостійне перевезення барної стійки по Києву

Для початку необхідно провести підготовчі роботи. По-перше, необхідно зняти стільницю розібрати на частину, ретельно їх упакувати, щоб вберегти її від появи відколів або подряпин. Всю фурнітуру скласти в мішечок, щоб не втратити під час перевезення. Після завантаження, щоб уникнути ковзання по салону і міцно закріпити.

Перевезення речей Перевезення речей
Перевезення меблів Перевезення меблів
Перевезення техніки Перевезення техніки
Перевезення будматеріалів Перевезення будматеріалів
Перевезення обладнання Перевезення обладнання
Всі послуги Всі послуги

Якщо це все ви зможете зробити самостійно, не вдаючись до сторонньої допомоги, то сміливо можете приступати до переїзду. А якщо зробити це самостійно просто неможливо, то навіщо себе обтяжувати цим. Набагато розумніше звернутися за допомогою до професіоналів, наприклад, у компанію "Абрикос".

Чому для перевезення барної стійки необхідно звертатися у Абрикос?

Наша команда професіоналів вже багато років на ринку надає послуги вантажоперевезення по Києву та області. Ми вміємо приємно дивувати наших замовників. У нас найнижчі ціни та висока якість обслуговування клієнтів. Компанія враховує всі вимоги та побажання наших клієнтів.

Ми маємо власний автопарк, який дозволяє підібрати недороге вантажне таксі відповідно до особливостей і параметрів вантажу. Це суттєво заощадить ваші кошти. До кожного клієнта підходимо в індивідуальному порядку.

Як замовити послугу вантажоперевезення в компанії «Абрикос»?

Ми маємо свій сайт, на якому розміщені всі контактні номери телефонів. Зателефонуйте до нашої компанії по одному з вказаних номерів і обговоріть з менеджером деталі перевезення. Також нам можна залишити заявку, тоді оператор передзвонить Вам в зручний для Вас час. Ми будемо дуже Раді Вам допомогти!


Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР
Поспішаємо за місто зі
знижкою 100 гривень!
Перевеземо на дачу комфортно і вигідно! Знижка 100 гривень, коли одна з точок маршруту за містом по промокоду «ПОКИ ВСІ ДОМА».
Вантажоперевезення по Києву та області 063-600-500-6
  • 068-045-50-50
  • 093-045-50-50
  • 066-945-50-50