066-945-50-50 Працюємо 24/7
068-045-50-50 093-045-50-50 063-600-500-6
Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР

Перевезення акваріума

Перевезення акваріума Перевезення акваріума

Перевезення акваріума

Часто окрасою дому чи офісу служить "маленьке море", яке називають акваріумом. Проте варто знати особливості його перевезення. По-перше, необхідно мати спеціальний контейнер, який призначений для перевезення рибок та інших мешканців акваріума.

Буси Легкість і висока швидкість завантаження
Газелі Ідеально для квартирного переїзду
Вантажівки Середньотонажні і крупнотонажні

Таких контейнерів потрібно кілька штук, тому що деяких мешканців вашого "маленького моря" не можна запускати в одне місце. Та й рослинам, ґрунту, й іншим декораціям акваріуму так само приділяється значна увага. Вони є важливими елементами екосистеми акваріуму, тому потребують акуратності і дбайливого відношенні.

Категорія
авто
«БУС-ПІКАП»«БУС-СТАНДАРТ»«ГАЗЕЛЬ-3М»«ГАЗЕЛЬ-МАКСІ»«3-10 ТОНН»«ВАНТАЖНИК»
"1 год/грн"110160180220290від 100
"1 км/грн"9.010.59.510.514.5-
Детальніше>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Правила перевезення акваріуму?

Не можна перевозити акваріум, частково заповнений водою разом з рибками. Навіть якщо води мало, гідро удари при трясці можуть нашкодити мешканцям акваріума и пошкодити його стінки.

Існують спеціальні термопакети, які можуть зберігати температуру води довгий час. Саме їх ми і рекомендуємо використовувати при перевезенні мешканців акваріума. Такі пакети ви зможете придбати в будь-якому зоомагазині. Пакети поміщаються в контейнери і вже в них зливається частина води з акваріума. Важливо використовувати ту ж саму воду що була в акваріумі, щоб уникнути шоку для ваших рибок.

Перевезення речей Перевезення речей
Перевезення меблів Перевезення меблів
Перевезення техніки Перевезення техніки
Перевезення вантажів Перевезення вантажів
Перевезення будматеріалів Перевезення будматеріалів
Перевезення обладнання Перевезення обладнання
Всі послуги Всі послуги

На новому місці необхідно наповнити акваріум водою, яка до перевезення було в ньому, на 2/3 частини. Тому воду слід злити в попередньо підготовлену ємність. Наступним кроком необхідно демонтувати всі оснащення акваріума, системи для подачі світла і збагаченого киснем повітря. Зазвичай такі прилади дуже крихкі тому перевозити їх усередині акваріума без демонтажу не варто.

Таку техніку потрібно попередньо відключити і обернути повітряно-бульбашковою плівкою міцно зафіксувавши все скотчем, або клейкою стрічкою. Використовуючи спінений поліетилен можна захистити стінку і дно акваріума. Перед завантаженням все слід помістити в коробку з аркушами рулонного гофрокартоном закрити її. Можна приступати до завантаження.

Якщо у Вас великий акваріум, то розраховувати на свої сили при завантаженні не варто. Проблеми виникають, тоді коли потрібно винести акваріум з квартири по вузьких сходових проходах. Завантаження акваріума вимагає надійного закріплення на спеціальному піддоні щоб уникнути сильних вібрацій, що виникають під час перевезення.

Після перевезення, акваріум слід вимити, потім приступати до його заповнення. Залити воду, встановити все зібране обладнання для подачі води і світла, але перед тим, як запускати його мешканців, важливо перевірити, щоб температура була необхідної температури. Вантажне таксі Абрикос подбає про перевезення вашого акваріума як ніхто інший!


2 відгуків клієнтів на сторінці: Перевезення акваріума

Додати відгук

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР
Поспішаємо за місто зі
знижкою 100 гривень!
Перевеземо на дачу комфортно і вигідно! Знижка 100 гривень, коли одна з точок маршруту за містом по промокоду «ПОКИ ВСІ ДОМА».
Вантажоперевезення по Києву та області 063-600-500-6
  • 068-045-50-50
  • 093-045-50-50
  • 066-945-50-50