066-945-50-50 Працюємо 24/7
068-045-50-50 093-045-50-50 063-600-500-6
Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР

Переїзд 1-кімнатної квартири

Переїзд 1-кімнатної квартири Переїзд 1-кімнатної квартири

Переїзд 1-кімнатної квартири

Ви живете в 1-кімнатній квартирі і плануєте переїзд? Не хочете витрачати час на пошук вантажного автомобіля та вантажників? Тоді зверніться в "Абрикос"! Ми виконуємо "під ключ" переїзди будь-якої складності швидко, якісно і за доступними цінами. Вам потрібно вивезти речі з кімнати, кухні і ванної. І тільки на перший погляд здається, що це не так багато. Насправді, якщо неправильно підготувати речі, можна витратити дарма багато дорогоцінного часу.

Буси Легкість і висока швидкість завантаження
Газелі Ідеально для квартирного переїзду
Вантажівки Середньотонажні і крупнотонажні

Підготовка речей для переїзду

Тут головне дотримуватися простих правил: рухатися в кімнаті за годинниковою стрілкою, а в квартирі від дальньої кімнати до виходу, і спочатку запаковувати найдрібніші предмети перш за все звільніть шафи від вмісту, приберіть предмети із всіх поверхонь. Не ставте їх на підлогу, а відразу упаковуйте й кладіть до коробки або мішок. Коли коробка заповнилася, підпишіть її і приберіть з кімнати. Найкращий спосіб - повісити на коробку список, в якому перераховується весь її вміст.

Категорія
авто
«БУС-ПІКАП»«БУС-СТАНДАРТ»«ГАЗЕЛЬ-3М»«ГАЗЕЛЬ-МАКСІ»«3-10 ТОНН»«ВАНТАЖНИК»
"1 год/грн"110160180220290від 100
"1 км/грн"9.010.59.510.514.5-
Детальніше>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Пакувальні матеріали краще підготувати заздалегідь. Запасіться бульбашковою плівкою, щільним папером і картоном. Якщо немає часу на її пошуки, компанія "Абрикос" може надати вам все необхідне.

Демонтаж меблів і техніки

Дрібні речі і предмети інтер'єру клієнт може підготувати самостійно, а демонтаж великогабаритних меблів і техніки виконає наша команда.

Міні-переїзд Міні-переїзд
Квартирний переїзд Квартирний переїзд
Офісний переїзд Офісний переїзд
Дачний переїзд Дачний переїзд
Промисловий переїзд Промисловий переїзд
Переїзд складу Переїзд складу
Всі послуги Всі послуги

Диван, ліжко, будь-які корпусні меблі ми обов'язково розбираємо на частини. Так її легше переносити і в розібраному вигляді вона займає в кузові менше місця. Кожен елемент шаф, стінок, комодів, столів обов'язково запаковується в плівку або щільний папір. Скляні дверцята, дзеркала, стільниці завертаються у декілька шарів щільного бульбашкового поліетилену і перетягуються скотчем. З меблів ми заздалегідь знімаємо всю фурнітуру і перевозимо в окремих коробках або пакетах.

Також ретельно готується і побутова техніка. Холодильник, пральна і посудомийна машини, телевізор перевозяться в заводських коробках. Головне, щоб усередині техніка була прокладена пінопластом, тканиною або картоном. Наші вантажники переносять побутову техніку дуже акуратно, так, щоб не зачепити дверні отвори або стіни.

Вибір автомобіля для перевезення

Для перевезення речей з 1-кімнатної квартири підходить вантажна "Газель". Цей автомобіль ощадливо витрачає паливо, тому його оренда обходиться клієнту недорого. Машина легко проїжджає під невисокими арками і паркується навіть у найбільш вузьких дворах. Її взагалі можна підігнати до самого під'їзду. Для квартирного переїзду ми використовуємо машини із закритим кузовом.

Нам важливо, щоб тент закривав ваші речі від дощу і пилу. У вантажівках компанії "Абрикос" є спеціальні фіксуючі ремені. Ними в кузові для безпеки фіксується велика побутова техніка і тендітні меблі.

Вантажне таксі "Абрикос" проведе ваш квартирний переїзд у зручний час, у тому числі у святкові та вихідні дні. Ми пропонуємо нашим клієнтам високу якість та доступні ціни.


Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР
Поспішаємо за місто зі
знижкою 100 гривень!
Перевеземо на дачу комфортно і вигідно! Знижка 100 гривень, коли одна з точок маршруту за містом по промокоду «ПОКИ ВСІ ДОМА».
Вантажоперевезення по Києву та області 063-600-500-6
  • 068-045-50-50
  • 093-045-50-50
  • 066-945-50-50