066-945-50-50 Працюємо 24/7
068-045-50-50 093-045-50-50 063-600-500-6
Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР

Переїзд у нову квартиру

Переїзд у нову квартиру Переїзд у нову квартиру

Переїзд на нову квартиру

Купівля нової квартири приносить не лише радість, але і багато клопоту. Адже перш ніж туди переїхати, потрібно зробити ремонт, купити і встановити меблі та техніку. Навіть якщо у вас є власний легковий автомобіль, не всі будівельні матеріали і великогабаритні предмети у його помістяться. Тому при облаштуванні нової квартири, зверніться до послуг вантажного таксі "Абрикос".

Буси Легкість і висока швидкість завантаження
Газелі Ідеально для квартирного переїзду
Вантажівки Середньотонажні і крупнотонажні

Перевезення будматеріалів на нову квартиру

Наше таксі надає послуги з перевезення будь-яких видів будматеріалів. Щоб Ви не втрачати часу, наш автомобіль може заїхати відразу в декілька будівельних магазинів і забрати там Ваші покупки.

Категорія
авто
«БУС-ПІКАП»«БУС-СТАНДАРТ»«ГАЗЕЛЬ-3М»«ГАЗЕЛЬ-МАКСІ»«3-10 ТОНН»«ВАНТАЖНИК»
"1 год/грн"110160180220290від 100
"1 км/грн"9.010.59.510.514.5-
Детальніше>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Перед перевезенням керамічної плитки, підлога кузова застелюється картоном. Коробки всередині кузова фіксуються за допомогою дерев'яних брусків або пінопласту і закріплюються еластичними ременями. Мішки з сухими будівельними сумішами транспортуються в закритому кузові. Наші робочі акуратно їх складають і стежать за тим, щоб не порушити герметичність упаковки.

Для перевезення дерев'яних плінтусів, наличників, вагонки, дверей і дошок використовуються тільки автомобілі із закритим кузовом. Якщо дерево намокне, воно може розбухнути, потріскатися або деформуватися. Тому ми стежимо, щоб вантаж був повністю закритий тентом і додатково загорнутий в щільний поліетилен. Компанія "Абрикос" готова виконати перевезення лаків і фарб, цегли, піску та багатьох інших матеріалів, необхідних для ремонту.

Міні-переїзд Міні-переїзд
Квартирний переїзд Квартирний переїзд
Офісний переїзд Офісний переїзд
Дачний переїзд Дачний переїзд
Промисловий переїзд Промисловий переїзд
Переїзд складу Переїзд складу
Всі послуги Всі послуги

Перевезення меблів і техніки

Якщо ви переїжджаєте зі старої квартири у нову і плануєте забрати частину меблів і техніки з собою, зверніться в нашу компанію. Ми готові виконати її повний або частковий демонтаж, ретельно все упакувати, перевезти на нове місце і там зібрати. Якщо якісь предмети інтер'єру брати в новий будинок не плануєте, то ми допоможемо їх позбутися. Старе піаніно, непрацююча швейна машина, похилений стіл і продавлений диван - меблі, які вже віджили своє, ми демонтуємо і вивеземо на спеціальний смітник.

Якщо ви купили нові меблі і побутову техніку, ми готові забрати їх з магазину чи складу, привезти і зібрати. У працівників нашої компанії великий досвід у проведенні квартирних переїздів. Тому ми гарантуємо, що збирання меблів будь-яких видів буде виконано якісно і швидко.

"Абрикос" працює у святкові та вихідні дні. І якщо вам потрібно терміново переїхати в суботу або неділю, ми виконаємо ваше замовлення. Просто зв'яжіться з нашим менеджером і залиште заявку, і тоді облаштування нової квартири пройде без неприємностей.

Ви звертаєтеся до "Абрикос" - ми надаємо:


Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР
Поспішаємо за місто зі
знижкою 100 гривень!
Перевеземо на дачу комфортно і вигідно! Знижка 100 гривень, коли одна з точок маршруту за містом по промокоду «ПОКИ ВСІ ДОМА».
Вантажоперевезення по Києву та області 063-600-500-6
  • 068-045-50-50
  • 093-045-50-50
  • 066-945-50-50