063-600-500-6 Працюємо 24/7
068-045-50-50 093-045-50-50 066-945-50-50
Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР

Переїзд з Києва до Борисполя

Переїзд в Бориспіль Переїзд в Бориспіль

Переїзд в Бориспіль

Вантажне таксі "Абрикос" здійснює весь спектр вантажоперевезень по столиці та області. І одне з найбільш популярних напрямків - Київ-Бориспіль. Якщо ви плануєте офісний або квартирний переїзд зі столиці в це місто, ми раді Вам допомогти в його проведенні.

Буси Легкість і висока швидкість завантаження
Газелі Ідеально для квартирного переїзду
Вантажівки Середньотонажні і крупнотонажні

Бориспіль знаходиться в 34 км від Києва з населення понад 60 тисяч осіб. Це дуже важливе місто, оскільки тут розташований найбільший аеропорт України. Він щодня приймає десятки літаків з усього світу. У Борисполі хороша, як для такого невеликого міста, інфраструктура.

Категорія
авто
«БУС-ПІКАП»«БУС-СТАНДАРТ»«ГАЗЕЛЬ-3М»«ГАЗЕЛЬ-МАКСІ»«3-10 ТОНИК»«ВАНТАЖНИК»
"1 год/грн"100120140180250від 80
"1 км/грн"6.006.507.508.5010.0-
Детальніше>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Але тут, як і в інших міста області, набагато гірше, ніж у столиці, розвинений ринок вантажоперевезень. І якщо потрібно перевезти речі зі столиці в область, краще скористатися послугами київських вантажних таксі, а не місцевих.

Вибір автотранспорту для переїзду з Києва до Борисполя

Для переїзду в Бориспіль з Києва ми підберемо для вас машину з оптимальною вантажопідйомністю. Найчастіше наша компанія використовує вантажні "Газелі" із закритим кузовом. Вони швидкі, маневрені та економні в обслуговуванні та витраті палива. Тент прекрасно захищає ваші речі від дощу, пилу і яскравого сонця.

Доставка з магазину Доставка з магазину
Послуги вантажників Послуги вантажників
Вивезення-утилізація Вивезення-утилізація
Перевезення по області Перевезення по області
Всі послуги Всі послуги

Це особливо актуально, якщо треба перевезти дорогі меблі, побутову техніку, предмети інтер'єру. Для транспортування антикваріату або крихкого вантажу, ми можемо запропонувати меблевий фургон.

Підготовка до переїзду

Якщо у вас немає вільного часу, довірте підготовку ваших речей до перевезення нам. В нашій команді працюють професійні вантажники, які мають великий досвід у квартирних переїздах. Вони вчасно приїдуть до вас і швидко демонтують побутову техніку, корпусні і м'які меблі. Для цього у наших робочих є всі належні інструменти. Всі ваші речі вони ретельно підготують для перевезення. Крихкі предмети упаковуються в бульбашкову плівку і поліетилен, розібрані меблі - в щільний папір.

Попередньо з меблів обов’язково знімають фурнітуру і складають окремо в пакет або пластиковий контейнер. Побутова техніка перевозиться в картонних коробках, які всередині мають пінопласт для її фіксації. Книги, одяг, папки з документами можна транспортувати в щільних сумках, посуд складають у картонні коробки з посиленим дном. Якщо ваші речі перевозить наша компанія, не хвилюйтесь - вони не отримають ніяких ушкоджень.

Перевезення великогабаритних вантажів

Послуги компанії "Абрикос" знадобляться і тим, хто живе у Борисполі, а купує в Києві будматеріали, побутову техніку або меблі. Наша машина може забрати вантаж з одного чи декількох магазинів у столиці і швидко привезти його вам. У такому разі вам не потрібно буде підлаштовуватися під службу доставки магазину, в якому ви зробили покупку.

Якщо потрібно доставити великогабаритний вантаж в аеропорт, зверніться до послуг нашої компанії. У нас працюють досвідчені водії, тому ми гарантуємо, що доставимо ваш багаж цілим і неушкодженим без затримки у чітко вказаний час.

Переїзд з Києва до Борисполя ми готові організувати і в святковий або вихідний день. Таксі "Абрикос" пропонує своїм клієнтам доступні тарифи на всі види вантажоперевезень. Ми економимо ваш час і бережемо гроші. Довірте перевезення ваших речей нам, і тоді переїзд пройде швидко і без пригод!


Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР
Спешим за город со
скидкой 100 гривен!
Перевеземо на дачу комфортно і вигідно! Знижка 100 гривень, коли одна з точок маршруту за містом по промокоду «ПОКИ ВСІ ДОМА».
Вантажоперевезення по Києву та області 063-600-500-6
  • 068-045-50-50
  • 093-045-50-50
  • 066-945-50-50