066-945-50-50 Працюємо 24/7
068-045-50-50 093-045-50-50 063-600-500-6
Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР

Переїзд 3-кімнатної квартири

Переїзд 3-кімнатної квартири Переїзд 3-кімнатної квартири

Переїзд 3-кімнатної квартири

Вантажне таксі "Абрикос" має все необхідне для того, щоб якісно, швидко і недорого провести переїзд 3-кімнатної квартири. Великий автопарк, у якому є авто різної вантажопідйомності, кваліфікований персонал, всі інструменти та обладнання для демонтажу будь-яких меблів і техніки, десятки видів пакувальних матеріалів - все це у нас є. Але головне, що за довгі роки роботи у цій сфері був розроблений чіткий алгоритм проведення переїзду 3-кімнатної квартири.

Буси Легкість і висока швидкість завантаження
Газелі Ідеально для квартирного переїзду
Вантажівки Середньотонажні і крупнотонажні

Підготовка до переїзду квартири

Перед початком переїзду до клієнтів приїжджає наш менеджер, який визначає обсяг робіт та їх приблизну вартість. Вона залежить від кількості і розмірів меблів та техніки, яку потрібно перевезти, поверховність, наявності в будинку вантажного ліфта та інших нюансів. Також впливає і те, чи потрібно проводити демонтаж шаф, кухонного гарнітура та інших меблів. Якщо ви хочете заощадити і впевнені, що зможете акуратно демонтувати меблі, можна зробити це самостійно.

Категорія
авто
«БУС-ПІКАП»«БУС-СТАНДАРТ»«ГАЗЕЛЬ-3М»«ГАЗЕЛЬ-МАКСІ»«3-10 ТОНН»«ВАНТАЖНИК»
"1 год/грн"110160180220290від 100
"1 км/грн"9.010.59.510.514.5-
Детальніше>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Коли менеджер і замовник обговорили всі подробиці, призначається час і дата переїзду і укладається договір. Ми самостійно підбираємо автомобіль оптимальної вантажопідйомності, на якому можна буде перевезти речі за один рейс відразу. Також наші логісти розробляють маршрут руху автомобіля, намагаючись максимально уникнути пробок.

Готуємо речі до переїзду

Квартирний переїзд всіх речей відразу справа не з легких. Тут головне не піддатися паніці, а робити все чітко і швидко. Спочатку потрібно упакувати всі дрібні речі. Це наші клієнти зазвичай роблять самостійно.

Міні-переїзд Міні-переїзд
Квартирний переїзд Квартирний переїзд
Офісний переїзд Офісний переїзд
Дачний переїзд Дачний переїзд
Промисловий переїзд Промисловий переїзд
Переїзд складу Переїзд складу
Пакувальній матеріал Пакувальній матеріал
Всі послуги Всі послуги

У разі потреби ми можемо надати всі пакувальні матеріали. Рухайтеся від самої далекої кімнати до виходу. Зайдіть в неї і почніть упаковувати усі дрібні предмети, що знаходяться в ній. Складайте одяг і книги у щільні сумки та мішки, крихкі речі загортайте у папір, пакувальну плівку і кладіть в коробки. Коробки обов'язково маркуйте. Чим детальніше буде надпис, тим легше вам буде знайти речі після переїзду.

Готові згортки, контейнери і коробки виставляються близько до виходу. Якщо ви звільнили одну кімнату від дрібниць, переходите до наступну. Зазвичай, в кімнаті залишаються меблі, демонтаж якої виконують вже наші вантажники. Вони розбирають і ретельно упаковують її. Ми готові виконати демонтаж шафи-купе, кухонного гарнітура, вбудованої побутової техніки - для цього у нас є всі необхідні інструменти.

Завантаження речей в автомобіль

Коли всі речі упаковані і підготовлені, наші робітники починають їх завантаження в машину. При цьому вони стежать, щоб коробки з деталями меблів або технікою, не зачепили стіну або не відчинили двері. Всередині кузова крихкі предмети ізолюються від інших і закріплюються еластичними ременями. Ми відповідаємо за збереження перевезених речей.

З компанією "Абрикос" ваш переїзд пройде швидко і без пригод. Звертайтеся до нас! Вас чекають доступні ціни та відмінний сервіс.


Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР
Поспішаємо за місто зі
знижкою 100 гривень!
Перевеземо на дачу комфортно і вигідно! Знижка 100 гривень, коли одна з точок маршруту за містом по промокоду «ПОКИ ВСІ ДОМА».
Вантажоперевезення по Києву та області 063-600-500-6
  • 068-045-50-50
  • 093-045-50-50
  • 066-945-50-50