066-945-50-50 Працюємо 24/7
068-045-50-50 093-045-50-50 063-600-500-6
Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР

Переставити шафу з вантажниками

Пересунути шафу з вантажниками Пересунути шафу з вантажниками

Переставити шафу з вантажниками

Перестановка меблів справа непроста і клопітка. Переставити стіл або невеликий комод можна самостійно. А ось, щоб перенести шафу з місця на місце, знадобиться допомога вантажників. Адже якщо це робити своїми силами, то можна подряпати підлогу. Щоб пересунути шафу будь-якого типу, краще замовити послуги вантажників у компанії "Абрикос".

Буси Легкість і висока швидкість завантаження
Газелі Ідеально для квартирного переїзду
Вантажівки Середньотонажні і крупнотонажні

Як переставити важку шафа без турбот

Якщо Вам потрібно переставити шафу з місця на місце в одному приміщенні, перенести її з кімнати в кімнату або знести по сходах, зверніться в компанію «Абрикос». Наші менеджери врахують всі деталі перевезення та розрахують його вартість.

Категорія
авто
«БУС-ПІКАП»«БУС-СТАНДАРТ»«ГАЗЕЛЬ-3М»«ГАЗЕЛЬ-МАКСІ»«3-10 ТОНН»«ВАНТАЖНИК»
"1 год/грн"110160180220290від 100
"1 км/грн"9.010.59.510.514.5-
Детальніше>>>>>>>>>>>>>>>>>>

На ціну впливає: чи потрібно демонтувати шафу, щоб винести її в іншу кімнату, чи є у неї ніжки чи ні, шафа буде розбиратися і збиратися в один день або в різні, скільки людей необхідно залучити. У разі якщо всі нюанси враховано, обирається дата і час перенесення шафи. Для Вашої зручності таксі "Абрикос" працює в вихідні і свята.

Ми працюємо якісно і швидко

У нашій команді – професійні вантажники з великим досвідом роботи. Тому за збереження меблів, яку вони будуть переносити, можна не турбуватися. У них є всі необхідні інструменти для демонтажу шафи будь-якого виду, а також такелажне обладнання для перенесення вантажів, що мають велику масу.

Доставка будматеріалів Доставка будматеріалів
Вантажники Вантажники
Вантажоперевезення Газель Вантажоперевезення Газель
Вивіз-утилізація Вивіз-утилізація
Правий і Лівий берег Правий і Лівий берег
Перевезення по області Перевезення по області
Всі послуги Всі послуги

Якщо дверні отвори меншого розміру, ніж шафа, можна частково її демонтувати. Якщо в цей же день не планується збірка шафи, всі деталі акуратно упаковуються. Дерев'яні та пластикові - в крафт-папір, скло і дзеркала - в бульбашкову плівку. Наша компанія надає всі види пакувальних матеріалів.

Вантажники "Абрикос" готові демонтувати, перенести і встановити шафу-купе будь-якої моделі незалежно від її типу та компанії-виробника. При необхідності стінки і дверцята можна підігнати у новому приміщенні під висоту стель. Якщо шафу потрібно переносити в зібраному вигляді, вона стягується еластичними ременями, які додатково фіксують її. Ручки наші вантажники знімуть та додатково упакують, щоб випадково не подряпати або не зламати.

Не важливо, переносити шафу потрібно з однієї кімнати в іншу або спускати або піднімати по сходах. Наші робочі все виконають акуратно і шафа не подряпає стіни, ламінат або паркет, не прорве лінолеум і не залишить слідів на інших предметах інтер'єру. Важкі меблі не пересуваються по підлозі – ми переносимо її на спеціальних ременях або використовуємо для цього такелажне обладнання.

Наші фахівці мають величезний досвід у сфері меблевих переїздів, і для них не існує нездійсненних завдань. Наші вантажники ввічливі, тверезі і пунктуальні. Вантажне таксі «Абрикос» приїжджає точно в зазначений час. Ми ніколи не запізнюємося і виконуємо свою роботу швидко і якісно. Не витрачайте свої сили і не втрачайте свій час, просто зателефонуйте нам і ми виконаємо поставлене завдання в найкоротші терміни.


0 відгуків клієнтів на сторінці: Пересунути шафу з вантажниками

Додати відгук

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР
Поспішаємо за місто зі
знижкою 100 гривень!
Перевеземо на дачу комфортно і вигідно! Знижка 100 гривень, коли одна з точок маршруту за містом по промокоду «ПОКИ ВСІ ДОМА».
Вантажоперевезення по Києву та області 063-600-500-6
  • 068-045-50-50
  • 093-045-50-50
  • 066-945-50-50