066-945-50-50 Працюємо 24/7
068-045-50-50 093-045-50-50 063-600-500-6
Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР

Пакування меблів

Пакування меблів Пакування меблів

Упаковка меблів при перевезенні

Практично жоден переїзд не проходить без проблем, пов'язаних з перевезенням меблів. Адже така досить трудомістка робота зазвичай супроводжується великими труднощами. Тому перевезенням меблів повинні займатися виключно професіонали.

Буси Легкість і висока швидкість завантаження
Газелі Ідеально для квартирного переїзду
Вантажівки Середньотонажні і крупнотонажні

Досвідчені майстри здатні якісно виконати збирання та розбирання меблів, знаючі, як вберегти її від пошкоджень. Вони вміють організувати перевезення таким чином, щоб усі меблі були доставлені в строк за вказаною адресою.

Категорія
авто
«БУС-ПІКАП»«БУС-СТАНДАРТ»«ГАЗЕЛЬ-3М»«ГАЗЕЛЬ-МАКСІ»«3-10 ТОНН»«ВАНТАЖНИК»
"1 год/грн"110160180220290від 100
"1 км/грн"9.010.59.510.514.5-
Детальніше>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Для кожного виду меблів підбирається оптимальний пакувальний матеріал:

Розбирання меблів

Розбирання меблів

Перевезення меблів здійснюється всіма видами транспорту. Транспортування проводиться відповідно до правилам перевезень вантажів, що існують для кожного виду транспорту. Найпростіше перевести корпусні меблі, оскільки її можна розібрати і тим самими захистити від різного роду пошкоджень і забруднень при перевезенні. зазвичай вдається уникнути. Та й в кузові вони займають мало місця.

Перевезення речей Перевезення речей
Перевезення меблів Перевезення меблів
Перевезення техніки Перевезення техніки
Перевезення будматеріалів Перевезення будматеріалів
Перевезення обладнання Перевезення обладнання
Всі послуги Всі послуги

Попередньо потрібно обов’язково виконати розбирання гарнітурів, столів і м'яких куточків. Полки, вийняті з шафи, повинні бути зав'язаними. Знімати дверцята шафи не потрібно, їх щільно закривають і фіксують за допомогою скотчу. Перевезення офісних меблів, як і будь-яких інших вимагає значного досвіду. З таким завданням впорається тільки досвідчений перевізник.

Спочатку може здатися, що розібрати меблі дуже просто. І тільки взявшись за розбирання, починаєш розуміти, наскільки ця робота важка. Довіривши цю справу професіоналам, можна в подальшому уникнути проблем. Майстри швидко розберуть меблі, а після перевезення грамотно змонтують її.

Власнику меблів потрібно лише підготувати її до розбиранні. З шаф і тумбочок дістати речі, а заодно і полиці, які знімаються. З комода потрібно витягнути ящики. Також слід приготувати місце для розбирання.

Приступаючи до розбирання кухонних меблів, потрібно враховувати, те що у деяких предметах знаходиться вбудована побутова техніка. До неї в більшості випадків підведені електропроводи, водопровідні та навіть газові труби. Тому розбиранням кухонних меблів повинен займатися фахівець, який знає, як правильно від'єднати труби комунікацій.
Коли всі меблі будуть розібрані, фурнітура та фіксуючі елементи повинні бути відразу упаковані в окремі коробки, які потрібно підписати і забезпечити їх збереження.

Правильна упаковка меблів

Упаковка меблів

Матеріали, що використовуються для виготовлення диванів, кухонних і спальних гарнітурів не відрізняються особливою міцністю. Навіть якщо вдалося вдало винести всі предмети меблів з дому, не зачепивши при цьому дверних прорізів, не можна бути впевненим у тому, що при перевезенні поверхні не пошкодяться під час вібрацій в автомобілі.

Так, і оббивку м'яких меблів легко забруднити під час завантаження. Тому розібрані меблі потрібно обов'язково запакувати. Правильно упаковані меблі будуть надійно захищені від різного роду пошкоджень, як при завантаженні, так і під час перевезення.

Деякі предмети меблів неможливо розібрати і транспортувати по частинах. В цьому випадку знімаються всі елементи, дверцята щільно закриваються і фіксуються скотч-стрічкою. Самі меблі обгортають стрейч плівкою і транспортують разом. Після завантаження в автомобіль громіздкі меблі обов'язково закріплюють ременями, щоб уникнути падіння в процесі перевезення.

Вантаження меблів у транспортний засіб

На наступному етапі виконується завантаження упакованих меблів у транспортний засіб. Який вантажний автомобіль потрібен для перевезення меблів у кожному конкретному випадку вирішує оцінювач транспортної компанії. Меблі перевозять на спеціально обладнаному автотранспорті. Кузов такого автомобіля повинен мати достатній простір, щоб вмістити всю необхідну кількість меблів.

Тентове покриття кузова надійно захищає меблі від впливу зовнішнього середовища. Щоб уникнути ушкоджень меблів у кузові не повинно бути ніяких виступаючих металевих фрагментів. Завантаження, розміщення та кріплення меблів в транспортний засіб виконують вантажники компанії перевізника.

При завантаженні і розміщенні меблів у кузові транспортного засобу необхідно дотримуватися ряду правил. Спочатку потрібно завантажити всі корпусні меблі, в тому числі і шафи. Їх краще встановити вздовж борту кузова. Задня стінка шафи повинна бути повернута до борту. Дотримуватися таких правил необхідно для того, щоб уникнути зміщення або перекидання громіздких меблів при транспортуванні. При укладанні меблів у машину потрібно розміщувати її по ширині, намагаючись встановлювати так, щоб уникнути утворення пустот.

Для запобігання псування фасадів та бокових частин меблів, їх обов'язково потрібно ізолювати від кузова автомобіля, а також один від одного за допомогою листів картону. Коли всі розібрані меблі буде завантажено, її потрібно надійно зафіксувати за допомогою невеликих предметів меблів, які залишилася, а також наявними в кузові спеціальними пасками і лебідками. Завантажені меблі необхідно доставити за адресою, що вказана замовником. Після доставки меблі потрібно буде розвантажити, занести в будинок та знову зібрати. З усіма цими роботами, звичайно, краще за все впораються фахівці. Пам'ятайте, що послуги з перевезення меблів - це достатньо складна робота і не кожен перевізник може її виконати якісно.

Кому довірити перевезення меблів?

Замовити перевезення меблів дуже просто. Достатньо зателефонувати на один з номерів компанії або скористатися послугою зворотного зв’язку. Вантажне таксі Абрикос - компанія з хорошою репутацією, яка бере на себе всі етапи транспортування меблів: надає вантажний транспорт на призначений час, виконує упакування, розбирання/розбирання і перенесення меблів. Всі ці роботи виконують кваліфіковані працівники нашої компанії.


2 відгуків клієнтів на сторінці: Пакування меблів

Додати відгук

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР
Поспішаємо за місто зі
знижкою 100 гривень!
Перевеземо на дачу комфортно і вигідно! Знижка 100 гривень, коли одна з точок маршруту за містом по промокоду «ПОКИ ВСІ ДОМА».
Вантажоперевезення по Києву та області 063-600-500-6
  • 068-045-50-50
  • 093-045-50-50
  • 066-945-50-50