грузовое такси Абрикос

Упаковка меблів при перевезенні

Упаковка меблів при перевезенні

Практично жоден переїзд не проходить без проблем, пов'язаних з перевезенням меблів. Адже така досить трудомістка робота зазвичай супроводжується великими труднощами. Тому перевезенням меблів повинні займатися виключно професіонали. Досвідчені майстри здатні якісно виконати збирання та розбирання меблів, знаючі, як вберегти її від пошкоджень. Вони вміють організувати перевезення таким чином, щоб усі меблі були доставлені в строк за вказаною адресою.

Для кожного виду меблів підбирається оптимальний пакувальний матеріал:

  • повітряно-бульбашкова плівка використовується для пакування скла і дзеркал;
  • поролоном і спіненим поліетиленом захищають поліровані поверхні;
  • картон, зафіксований скотчем, захищає виступаючі кути на предметах меблів;
  • поліетиленова плівка захищає від забруднення оббивку м'яких меблів;
  • у картонні коробки, які використовують для пакування невеликих предметів інтер'єру;
  • меблі, які упаковані в картон, рекомендують додатково обернути стрейч плівкою для захисту від вологи.

Розбирання меблів

Розбирання меблів

Перевезення меблів здійснюється всіма видами транспорту. Транспортування проводиться відповідно до правилам перевезень вантажів, що існують для кожного виду транспорту. Найпростіше перевести корпусні меблі, оскільки її можна розібрати і тим самими захистити від різного роду пошкоджень і забруднень при перевезенні. зазвичай вдається уникнути. Та й в кузові вони займають мало місця. Попередньо потрібно обов’язково виконати розбирання гарнітурів, столів і м'яких куточків. Полки, вийняті з шафи, повинні бути зав'язаними. Знімати дверцята шафи не потрібно, їх щільно закривають і фіксують за допомогою скотчу. Перевезення офісних меблів, як і будь-яких інших вимагає значного досвіду. З таким завданням впорається тільки досвідчений перевізник.

ТАРИФ МИН.
заказ
По
этажам
1 час по
Киеву
за
Киевом
Как формируется
минимальный заказ
1 ГРУЗЧИК
ЗАКАЗ
160-180 10
грн/этаж
80-90
грн/час
80-90
грн/час
2 часа – по 80-90 грн
2 ГРУЗЧИКА
ЗАКАЗ
320-360 10
грн/этаж
160-180
грн/час
160-180
грн/час
2 часа – по 160-180 грн
3 ГРУЗЧИКА
ЗАКАЗ
480-540 10
грн/этаж
240-270
грн/час
240-270
грн/час
2 часа – по 240-270 грн
4 ГРУЗЧИКА
ЗАКАЗ
640-720 10
грн/этаж
320-360
грн/час
320-360
грн/час
2 часа – по 320-360 грн
ГРУЗЧИК НА
СТРОЙМАТ.

ЗАКАЗ
200 10
грн/этаж
100
грн/час
100
грн/час
2 часа – по 100 грн

Спочатку може здатися, що розібрати меблі дуже просто. І тільки взявшись за розбирання, починаєш розуміти, наскільки ця робота важка. Довіривши цю справу професіоналам, можна в подальшому уникнути проблем. Майстри швидко розберуть меблі, а після перевезення грамотно змонтують її. Власнику меблів потрібно лише підготувати її до розбиранні. З шаф і тумбочок дістати речі, а заодно і полиці, які знімаються. З комода потрібно витягнути ящики. Також слід приготувати місце для розбирання.

Приступаючи до розбирання кухонних меблів, потрібно враховувати, те що у деяких предметах знаходиться вбудована побутова техніка. До неї в більшості випадків підведені електропроводи, водопровідні та навіть газові труби. Тому розбиранням кухонних меблів повинен займатися фахівець, який знає, як правильно від'єднати труби комунікацій.
Коли всі меблі будуть розібрані, фурнітура та фіксуючі елементи повинні бути відразу упаковані в окремі коробки, які потрібно підписати і забезпечити їх збереження.

Правильна упаковка меблів

Упаковка меблів

Матеріали, що використовуються для виготовлення диванів, кухонних і спальних гарнітурів не відрізняються особливою міцністю. Навіть якщо вдалося вдало винести всі предмети меблів з дому, не зачепивши при цьому дверних прорізів, не можна бути впевненим у тому, що при перевезенні поверхні не пошкодяться під час вібрацій в автомобілі. Так, і оббивку м'яких меблів легко забруднити під час завантаження. Тому розібрані меблі потрібно обов'язково запакувати. Правильно упаковані меблі будуть надійно захищені від різного роду пошкоджень, як при завантаженні, так і під час перевезення.

Деякі предмети меблів неможливо розібрати і транспортувати по частинах. В цьому випадку знімаються всі елементи, дверцята щільно закриваються і фіксуються скотч-стрічкою. Самі меблі обгортають стрейч плівкою і транспортують разом. Після завантаження в автомобіль громіздкі меблі обов'язково закріплюють ременями, щоб уникнути падіння в процесі перевезення.

Вантаження меблів у транспортний засіб

На наступному етапі виконується завантаження упакованих меблів у транспортний засіб. Який вантажний автомобіль потрібен для перевезення меблів у кожному конкретному випадку вирішує оцінювач транспортної компанії. Меблі перевозять на спеціально обладнаному автотранспорті. Кузов такого автомобіля повинен мати достатній простір, щоб вмістити всю необхідну кількість меблів. Тентове покриття кузова надійно захищає меблі від впливу зовнішнього середовища. Щоб уникнути ушкоджень меблів у кузові не повинно бути ніяких виступаючих металевих фрагментів. Завантаження, розміщення та кріплення меблів в транспортний засіб виконують вантажники компанії перевізника.

ВАНТАЖНИК

1 год по Києву (грн) 80-100
Год за Київом (грн) 80-100
Вантажопідйомність до 1,0 т
Кількість 1-8 чол.
Мінімальне замовлення 160-200
ЗАМОВИТИ

При завантаженні і розміщенні меблів у кузові транспортного засобу необхідно дотримуватися ряду правил. Спочатку потрібно завантажити всі корпусні меблі, в тому числі і шафи. Їх краще встановити вздовж борту кузова. Задня стінка шафи повинна бути повернута до борту. Дотримуватися таких правил необхідно для того, щоб уникнути зміщення або перекидання громіздких меблів при транспортуванні. При укладанні меблів у машину потрібно розміщувати її по ширині, намагаючись встановлювати так, щоб уникнути утворення пустот.

Для запобігання псування фасадів та бокових частин меблів, їх обов'язково потрібно ізолювати від кузова автомобіля, а також один від одного за допомогою листів картону. Коли всі розібрані меблі буде завантажено, її потрібно надійно зафіксувати за допомогою невеликих предметів меблів, які залишилася, а також наявними в кузові спеціальними пасками і лебідками. Завантажені меблі необхідно доставити за адресою, що вказана замовником. Після доставки меблі потрібно буде розвантажити, занести в будинок та знову зібрати. З усіма цими роботами, звичайно, краще за все впораються фахівці. Пам'ятайте, що послуги з перевезення меблів - це достатньо складна робота і не кожен перевізник може її виконати якісно.

Кому довірити перевезення меблів?

Замовити перевезення меблів дуже просто. Достатньо зателефонувати на один з номерів компанії або скористатися послугою зворотного зв’язку. Вантажне таксі Абрикос - компанія з хорошою репутацією, яка бере на себе всі етапи транспортування меблів: надає вантажний транспорт на призначений час, виконує упакування, розбирання/розбирання і перенесення меблів. Всі ці роботи виконують кваліфіковані працівники нашої компанії.

(044) 222-97-97
(066) 945-50-50
(068) 045-50-50
(093) 045-50-50

Скільки коштує ваш замовлення?

Итого 0 грн.
Потрібна машина Авто
, на
годинч.
Їхати за Київ на відстань
км.,
І ще
вантажників, на
годинч.

Як з вами зв'язатись?

Всього 0 грн.