066-945-50-50 Працюємо 24/7
068-045-50-50 093-045-50-50 063-600-500-6
Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР

Газель для офісного переїзду

Газель для офісного переїзду Газель для офісного переїзду

Офісний переїзд на Газелі

Виникла проблема переїзду при зміні офісного приміщення? Зверніться до компанії Абрикос для пошуку всіх відповідей на ваші запитання. Ми працюємо на ринку вже багато років і за цей час виконали не одну сотню замовлень з перевезення офісного обладнання, знайшли тисячі вдячних клієнтів і накопичили величезний досвід при виконанні подібних робіт, що і дозволяє нам займати провідні позиції в цьому сегменті ринку послуг.

Буси Легкість і висока швидкість завантаження
Газелі Ідеально для квартирного переїзду
Вантажівки Середньотонажні і крупнотонажні

Хочеться перевезти офісне обладнання з найменшими втратами. Отже, треба врахувати такі основні моменти.

По-перше, необхідно забезпечити себе гарантією збереження перевезеного майна.

Категорія
авто
«БУС-ПІКАП»«БУС-СТАНДАРТ»«ГАЗЕЛЬ-3М»«ГАЗЕЛЬ-МАКСІ»«3-10 ТОНН»«ВАНТАЖНИК»
"1 год/грн"110160180220290від 100
"1 км/грн"9.010.59.510.514.5-
Детальніше>>>>>>>>>>>>>>>>>>

По-друге, оплата за переїзд повинна бути якомога меншою. Вартість офісного переїзду залежить від правильно обраного автомобіля, його вантажності, характеру вантажу який транспортується. Одна справа перевезти, припустимо, один диван, пару крісел, стіл. Для цього не знадобиться навіть "Газель", досить буде, наприклад "Фіат Скудо". Вартість в такому випадку буде ідентичною до виклику таксі.

Але якщо цей список збільшити хоча б удвічі і додати до нього оргтехніку, крихкі та негабаритні речі або вантаж, що вимагає використання спеціальної техніки? Ось тут вже важливо не помилитися, тому що така помилка виллється в додаткові видатки, яких можна уникнути, звернувшись у нашу компанію. Тут ви отримаєте консультації щодо вибору автомобіля. Крім цього, зможете замовити пропозиції послуг вантажників.

Міні-переїзд Міні-переїзд
Квартирний переїзд Квартирний переїзд
Офісний переїзд Офісний переїзд
Дачний переїзд Дачний переїзд
Промисловий переїзд Промисловий переїзд
Переїзд складу Переїзд складу
Всі послуги Всі послуги

Важливе значення має ще і правильність упаковки перевезених речей і подальше завантаження їх в кузов авто. Якщо цим знехтувати то можна пошкодити вантаж під час перевезення. Слід бути уважним і обережним при замовленні великих вантажних автомобілів тому, що таким авто не завжди є можливість під'їхати до адреси подачі, особливо якщо місце розвантаження чи завантаження знаходиться в спальних районах.

Як правило потреба в офісних переїздах у Києві виникає досить часто, тому конкуренція в сфері надання цих послуг дуже висока. Незважаючи на цей факт вантажне таксі Абрикос має достатньо переваг щоб успішно конкурувати і приємно дивувати своїх клієнтів постійно розширюючи спектр послуг, проявляючи гнучкість у ціновій політиці та, завжди, прямувати попереду своїх конкурентів.

Якщо ви зважилися на офісний переїзд - звертайтеся в нашу компанію. З огляду на те, що компанія, дотримується принципу індивідуального підходу до кожного клієнта, ви, звернувшись до нас, отримаєте повну інформацію про послуги та рекомендації і консультації фахівців. Це допоможе вам правильно зробити замовлення і уникнути непотрібних витрат. Наш менеджер врахує всі ваші побажання щодо переїзду. Крім цього, ми надаємо спеціально навчених вантажників.

Правильно підготовлені та упаковані речі мають величезне значення так само як і те як вони будуть розміщені у кузові автомобіля. З цим безпосередньо пов'язане збереження вантажу і безпека його перевезення. Наша компанія, планує переїзд офісу таким чином, щоб не порушити робочий графік вашого підприємства.


Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР
Поспішаємо за місто зі
знижкою 100 гривень!
Перевеземо на дачу комфортно і вигідно! Знижка 100 гривень, коли одна з точок маршруту за містом по промокоду «ПОКИ ВСІ ДОМА».
Вантажоперевезення по Києву та області 063-600-500-6
  • 068-045-50-50
  • 093-045-50-50
  • 066-945-50-50