066-945-50-50 Працюємо 24/7
068-045-50-50 093-045-50-50 063-600-500-6
Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР

Вантажоперевезення Обухівський район

Вантажоперевезення Обухівський район Вантажоперевезення Обухівський район

Вантажоперевезення Обухівський район

Слідуючи Європейським тенденціям багато жителів Києва, маючи фінансову можливість, переїжджають на весняно-літній період або на постійне проживання з мегаполіса в передмістя.

Буси Легкість і висока швидкість завантаження
Газелі Ідеально для квартирного переїзду
Вантажівки Середньотонажні і крупнотонажні

Якщо ви вибрали обухівський район, то це доволі красивий і привабливий край. Тут на всі смаки є місця для відпочинку і подорожей, неповторний природний ландшафт.

Категорія
авто
«БУС-ПІКАП»«БУС-СТАНДАРТ»«ГАЗЕЛЬ-3М»«ГАЗЕЛЬ-МАКСІ»«3-10 ТОНН»«ВАНТАЖНИК»
"1 год/грн"110160180220290від 100
"1 км/грн"9.010.59.510.514.5-
Детальніше>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Купуючи жилплощу, Вам необхідно буде щось перевезти: будівельні матеріали, побутову техніку або меблі. Наша транспортна компанія "Абрикос" готова надати Вам такі послуги.

Багаторічний досвід роботи на ринку послуг дає можливість нам здійснювати перевезення будь-якого вантажу по найдоступнішим цінам по Києву та області. До кожному замовника у нас тільки індивідуальний підхід.

Вантажоперевезення Козин Вантажоперевезення Козин
Вантажоперевезення Обухів Вантажоперевезення Обухів
Всі послуги Всі послуги

Ми маємо власний автопарк. Вантажне таксі підбираємо відповідного обсягу і важкості вантажу. Така можливість істотно заощаджує гроші наших клієнтів.

Перевозимо не тільки в ближні села Обухівського району: Романків, Великі Дмитровичі, Підгірці, а і у віддалені села: Семенівка, Кулі і багато інших. Робимо доставку як всередині будь-якого населеного пункту, так і з одного торгового центру чи декількох магазинів столиці.

Наша команда надає замовникам не тільки перевезення вантажу, а і цілий комплекс послуг, пов'язаних з транспортуванням. Досвідчені вантажники забезпечені необхідним такелажним обладнанням, а вантажні таксі укомплектовані ременями кріплення. Це дозволяє доставляти будь-який вантаж у вказане місце в цілості й безпечності.

У нас працюють лише перевірені співробітники, які вміють вислухати клієнта і врахувати всі його побажання. Компанія "Абрикос" надає послуги без вихідних, у зручний для наших замовників час.

На нашому сайті є вказані контактні номери телефонів. Зателефонувавши за одним із них, ви обговорите з досвідченим менеджером всі деталі вантажного перевезення. Можна також залишити нам заявку. Після цього, у зручний для Вас час, наш оператор зв'яжеться з Вами.

За допомогою онлайн - калькулятора, який є на сайті, навіть самостійно можна прорахувати кінцеву вартість послуги і оцінити переваги перевезення з нашою командою. Компанія "Абрикос" завжди готова до співпраці з Вами! Чекаємо вашого дзвінка!


Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР
Поспішаємо за місто зі
знижкою 100 гривень!
Перевеземо на дачу комфортно і вигідно! Знижка 100 гривень, коли одна з точок маршруту за містом по промокоду «ПОКИ ВСІ ДОМА».
Вантажоперевезення по Києву та області 063-600-500-6
  • 068-045-50-50
  • 093-045-50-50
  • 066-945-50-50