066-945-50-50 Працюємо 24/7
068-045-50-50 093-045-50-50 063-600-500-6
Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР

Вантажоперевезення Оболонський район

Вантажоперевезення Оболонський район Вантажоперевезення Оболонський район

Вантажоперевезення Оболонський район

Оболонський район знаходиться у Північній частині міста, на правому березі Київа. Оболонський район територіально можна розділити на такі житлові райони як: Мінський масив, Оболонь, Петрівка, Пріорка, Рибальський півострів, частково Куренівка і частина Виноградаря.

Буси Легкість і висока швидкість завантаження
Газелі Ідеально для квартирного переїзду
Вантажівки Середньотонажні і крупнотонажні

Вантажне таксі Абрикос надає свої послуги вантажоперевезень по Оболонському району і Києву.
Якщо ви задумали зробити ремонт, оновити меблі, змінити інтер'єр житла, то можна все що ви хочете придбати по місту, навіть не виїжджаючи за межі району.

Категорія
авто
«БУС-ПІКАП»«БУС-СТАНДАРТ»«ГАЗЕЛЬ-3М»«ГАЗЕЛЬ-МАКСІ»«3-10 ТОНН»«ВАНТАЖНИК»
"1 год/грн"110160180220290від 100
"1 км/грн"9.010.59.510.514.5-
Детальніше>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Адже на Оболоні побудовані такі великі ТЦ як Епіцентр на Полярній, Леруа на Полярній, Дрім Таун 1-2 на Оболонському просп., Караван на Луговій, а також ТЦ на Петрівці (Почайна) - це Епіцентр на СтепанаБендери, Гіпермаркет меблів "MARGO" на С. Бендери, Городок на С. Бендери, Віяр на Новокостянтинівській і багато інших торгових точок, які пропонують широкий асортимент товарів.

І тоді виникає питання: "куди звернутися з перевезення та доставки вантажу?" Вантажне таксі Абрикос пропонує вам послуги з вантажоперевезення. Ми надаємо всі види вантажного транспорту, а також вантажників, які дбайливо і акуратно завантажать і розвантажать ваші речі.

Всі послуги Всі послуги

Вантажне таксі Абрикос здійснює квартирні та офісні переїзди в таких районах міста як, Виноградар, Оболонь, Петрівка, Пріорка, Куренівка, Рибальський півострів, а також по всьому Києву.

Ми пропонуємо перевезти холодильник, побутову техніку, речі, будматеріали, меблі як по Оболонському району, так і за його межами. Ми перевеземо і доставимо товар з Нової Пошти або Розетки по Оболоні, Петрівці, Мінського, а також в будь-якому іншому районі міста.

Вантажне таксі Абрикос охоче надасть вантажний автомобіль в районі станцій метро Героїв Дніпра, Мінська, Оболонь, Петрівка. Швидка і вчасна подача Газелі по Києву.

Ми зробили квартирні та офісні переїзди в таких ЖК:
LAKE HOUSE на вул. Маршала Маліновського, 2а, Obolon Residences на просп. Оболонський, 26, Бережанський на вул. Бережанська, 15, Італійський квартал на вул. Богатирська, 32, за Кондратюка на вул. Юрія Кондратюка, 3, (5,7), Яскравий на вул. Сім'ї Кульженків (Петра Дегтяренка), 31а, 33, 35.

Наша компанія Абрикос пропонує своєчасну і швидку подачу вантажної машини. Ми маємо в своєму розпорядженні власний автопарк, всі наші машини чисті та укомплектовані спеціальними кріпленнями. Тому ми можемо перевезти будь-який вид вантажу, а ви можете за це нехвилюватись. Наш співробітник підбере для Вас самий оптимальний автомобіль і складе найкращий маршрут з доставки.

2 відгуків клієнтів на сторінці: Вантажоперевезення Оболонський район

Додати відгук

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР
Поспішаємо за місто зі
знижкою 100 гривень!
Перевеземо на дачу комфортно і вигідно! Знижка 100 гривень, коли одна з точок маршруту за містом по промокоду «ПОКИ ВСІ ДОМА».
Вантажоперевезення по Києву та області 063-600-500-6
  • 068-045-50-50
  • 093-045-50-50
  • 066-945-50-50