066-945-50-50 Працюємо 24/7
068-045-50-50 093-045-50-50 063-600-500-6
Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР

Вивіз будсміття

Вивіз будсміття Вивіз будсміття

Вывоз/утилизация мусора

Навіть після невеликого ремонту, не кажучи вже про будівництво будинку або житлового комплексу, залишається багато сміття, яке потрібно правильно вивезти і утилізувати. Виконати таке важливе завдання дуже складно без використання спеціальної техніки. Тому, якщо вам потрібно вивезти будсміття, зверніться до нас. Ми готові виконати цю роботу швидко і якісно.

Буси Легкість і висока швидкість завантаження
Газелі Ідеально для квартирного переїзду
Вантажівки Середньотонажні і крупнотонажні

Переважна кількість будівельних об'єктів знаходяться в межах міста. Відомо, що часто великовантажним авто в'їзд у центр заборонений. У вантажного таксі "Абрикос" є всі необхідні документи, які дозволяють нашим автомобілям заїжджати в Київ та інші міста. Це дозволяє нам проводити завантаження і вивезення будсміття в стислі терміни.

Категорія
авто
«БУС-ПІКАП»«БУС-СТАНДАРТ»«ГАЗЕЛЬ-3М»«ГАЗЕЛЬ-МАКСІ»«3-10 ТОНН»«ВАНТАЖНИК»
"1 год/грн"110160180220290від 100
"1 км/грн"9.010.59.510.514.5-
Детальніше>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Будівельне сміття має велику масу і об'єм. Виконати його завантаження без спецтехніки неможливо. У нашому автопарку є всі необхідні автомобілі для проведення таких робіт: екскаватори, самоскиди, спеціальний контейнери з міцного металу великої місткості. Вам залишається тільки зателефонувати в "Абрикос" і надати інформацію нашим менеджерам, яке будсміття необхідно вивезти і звідки потрібно його забрати. Надалі ми все зробимо самостійно.

Особливості утилізації будівельного сміття

Перш ніж укладати договір з тією чи іншою компанією на вивезення будсміття, як замовник, поцікавтеся, а куди саме він буде вивозитися. Деякі види будівельних відходів небезпечні для навколишнього середовища: вони шкодять ґрунту, забруднюють грунтові води, виділяють в повітря шкідливі випаровування.

Саме тому, будсміття має вивозитися на спеціальні полігони, де його утилізують за особливими правилами або відправляють на переробку. Наприклад, пісок, гравій, уламки цегли можуть використовуватися для ремонту доріг, а з шматків бетону виготовляють гравій. Тому, якщо ви дбаєте про навколишнєсередовище, зверніться в "Абрикос". Ми гарантуємо, що будсміття буде утилізовано за усіма правилами.

Доставка будматеріалів Доставка будматеріалів
Вантажники Вантажники
Вантажоперевезення Газель Вантажоперевезення Газель
Вивіз-утилізація Вивіз-утилізація
Правий і Лівий берег Правий і Лівий берег
Перевезення по області Перевезення по області
Всі послуги Всі послуги

Вивеземо сміття після ремонту

Після ремонту в квартирі теж залишається чимало сміття: збитий кахель, старі шпалери, уламки цегли. У більшості дворів заборонено викидати таке сміття в баки для побутових відходів. Якщо ви не хочете платити штраф, зверніться до нас. Наші досвідчені вантажники швидко звільнять вашу квартиру від старих будматеріалів, завантажать їх в автомобіль і вивезуть за межі міста. Все швидко, просто і за доступною ціною.

Для вивезення невеликих обсягів ми використовуємо "Газель". Цей легкий, маневрений автомобіль може припаркуватися навіть у невеликому дворі, що значно прискорює завантаження. До речі, разом зі будсміття ми може вивезти старі меблі, техніку та інші непотрібні великогабаритні предмети.

Вивезення будівельного сміття потрібно довіряти тільки перевіреній компанії. Тому що неправильне перевезення та утилізація цих відходів може не тільки обернутися для вас штрафом, але й завдати шкоди навколишньому середовищу. Звертайтеся в "Абрикос". Адже у нас чудовий автопарк, професійна команда і доступні ціни.


3 відгуків клієнтів на сторінці: Вивіз будсміття

Додати відгук

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР
Поспішаємо за місто зі
знижкою 100 гривень!
Перевеземо на дачу комфортно і вигідно! Знижка 100 гривень, коли одна з точок маршруту за містом по промокоду «ПОКИ ВСІ ДОМА».
Вантажоперевезення по Києву та області 063-600-500-6
  • 068-045-50-50
  • 093-045-50-50
  • 066-945-50-50