грузовое такси Абрикос

Вивезення будсміття

Навіть після невеликого ремонту, не кажучи вже про будівництво будинку або житлового комплексу, залишається багато сміття, яке потрібно правильно вивезти і утилізувати. Виконати таке важливе завдання дуже складно без використання спеціальної техніки. Тому, якщо вам потрібно вивезти будсміття, зверніться до нас. Ми готові виконати цю роботу швидко і якісно.

Переважна кількість будівельних об'єктів знаходяться в межах міста. Відомо, що часто великовантажним авто в'їзд у центр заборонений. У вантажного таксі "Абрикос" є всі необхідні документи, які дозволяють нашим автомобілям заїжджати в Київ та інші міста. Це дозволяє нам проводити завантаження і вивезення будсміття в стислі терміни.

Будівельне сміття має велику масу і об'єм. Виконати його завантаження без спецтехніки неможливо. У нашому автопарку є всі необхідні автомобілі для проведення таких робіт: екскаватори, самоскиди, спеціальний контейнери з міцного металу великої місткості. Вам залишається тільки зателефонувати в "Абрикос" і надати інформацію нашим менеджерам, яке будсміття необхідно вивезти і звідки потрібно його забрати. Надалі ми все зробимо самостійно.

Особливості утилізації будівельного сміття

Перш ніж укладати договір з тією чи іншою компанією на вивезення будсміття, як замовник, поцікавтеся, а куди саме він буде вивозитися. Деякі види будівельних відходів небезпечні для навколишнього середовища: вони шкодять ґрунту, забруднюють грунтові води, виділяють в повітря шкідливі випаровування. Саме тому, будсміття має вивозитися на спеціальні полігони, де його утилізують за особливими правилами або відправляють на переробку. Наприклад, пісок, гравій, уламки цегли можуть використовуватися для ремонту доріг, а з шматків бетону виготовляють гравій. Тому, якщо ви дбаєте про навколишнєсередовище, зверніться в "Абрикос". Ми гарантуємо, що будсміття буде утилізовано за усіма правилами.

Вивеземо сміття після ремонту

Після ремонту в квартирі теж залишається чимало сміття: збитий кахель, старі шпалери, уламки цегли. У більшості дворів заборонено викидати таке сміття в баки для побутових відходів. Якщо ви не хочете платити штраф, зверніться до нас. Наші досвідчені вантажники швидко звільнять вашу квартиру від старих будматеріалів, завантажать їх в автомобіль і вивезуть за межі міста. Все швидко, просто і за доступною ціною. Для вивезення невеликих обсягів ми використовуємо "Газель". Цей легкий, маневрений автомобіль може припаркуватися навіть у невеликому дворі, що значно прискорює завантаження. До речі, разом зі будсміття ми може вивезти старі меблі, техніку та інші непотрібні великогабаритні предмети.

Вивезення будівельного сміття потрібно довіряти тільки перевіреній компанії. Тому що неправильне перевезення та утилізація цих відходів може не тільки обернутися для вас штрафом, але й завдати шкоди навколишньому середовищу. Звертайтеся в "Абрикос". Адже у нас чудовий автопарк, професійна команда і доступні ціни.

(044) 222-97-97
(066) 945-50-50
(068) 045-50-50
(093) 045-50-50

Скільки коштує ваш замовлення?

Итого 0 грн.
Потрібна машина Авто
, на
годинч.
Їхати за Київ на відстань
км.,
І ще
вантажників, на
годинч.

Як з вами зв'язатись?

Всього 0 грн.

Медіа

Контакты

  • 044-222-97-97
  • 068-045-50-50
  • 093-045-50-50
  • 066-945-50-50
Написати лист
Написати відгук

© АБРИКОС
вантажоперевезення
Україна, м. Київ
2009-2020