066-945-50-50 Працюємо 24/7
068-045-50-50 093-045-50-50 063-600-500-6
Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР

Міні-переїзд

Міні-переїзд Міні-переїзд

Замовити Міні-переїзд

З розвитком ринку послуг канули в минуле переїзди-стихійні лиха. Їм на зміну прийшла добре організована, оперативна і злагоджена робота компаній, оснащених спеціалізованим транспортом, пакувальними матеріалами, з професійними вантажниками.

Буси Легкість і висока швидкість завантаження
Газелі Ідеально для квартирного переїзду
Вантажівки Середньотонажні і крупнотонажні

Делегувати клопоти по переїзду професіоналам - розумне і правильне рішення. Наша компанія спеціалізується на переїздах будь-якого обсягу та складності, в тому числі переїздах «під ключ» і міні-переїздах. Звернувшись до нас, ви отримаєте якісну послугу з перевезення меблів, техніки і особистих речей.

Категорія
авто
«БУС-ПІКАП»«БУС-СТАНДАРТ»«ГАЗЕЛЬ-3М»«ГАЗЕЛЬ-МАКСІ»«3-10 ТОНН»«ВАНТАЖНИК»
"1 год/грн"110160180220290від 100
"1 км/грн"9.010.59.510.514.5-
Детальніше>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Категорії міні-переїздів

Міні-переїзд - транспортування невеликого за обсягом вантажу: особистих речей, дрібної побутової і офісної техніки, негабаритних предметів меблів. Незначна кількість речей і предметів дозволяє організувати переїзд в короткі терміни і без зайвих трудовитрат.

За характером перевезених речей можна виділити кілька категорій міні-переїзду.

При міні-переїзді немає потреби у великому вантажівці, досить невеликого вантажного мікроавтобуса категорії «Бус-Стандарт» або «Бус-Міні». Залежно від кількості позицій, призначених для перевезення, наші менеджери підберуть відповідний транспорт. Не потрібно переживати за збереження речей, вони не забрудняться - салони автомобілів чисті, не зламаються і не розіб'ються - коробки і кофри будуть надійно закріплені ременями, а сама поїздка виконана дбайливо і акуратно.

Економія коштів при міні-переїзді

Оскільки міні-переїзд не передбачає великої кількості речей і громіздких меблів, можна замовити тільки машину, а деякі дії і кроки з підготовки до переїзду виконати самостійно. Це значно скоротить витрати і збереже бюджет.

Можливі варіанти дій для економії коштів при міні-переїзді:

Якщо з якихось причин не вдається самостійно організувати упаковку і брати участь в навантаженні-розвантаженні речей, техніки і меблів, ми додатково надамо послуги кваліфікованих перевізників.

Міні-переїзд з нашою компанією

Ми з повагою ставимося до наших клієнтів, цінуємо їхню довіру, тому готові прийти на допомогу у вирішенні будь-яких питань, пов'язаних з переїздом і перевезенням меблів, техніки і особистих речей. Попередню консультацію про умови переїзду, нюансах і деталях завжди можна отримати у наших важливих і доброзичливих менеджерів.

Ми дорожимо своєю репутацією і добрим ім'ям, тому гарантуємо бездоганний сервіс укупі з професіоналізмом і компетентністю.


4 відгуків клієнтів на сторінці: Міні-переїзд

Додати відгук

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР
Поспішаємо за місто зі
знижкою 100 гривень!
Перевеземо на дачу комфортно і вигідно! Знижка 100 гривень, коли одна з точок маршруту за містом по промокоду «ПОКИ ВСІ ДОМА».
Вантажоперевезення по Києву та області 063-600-500-6
  • 068-045-50-50
  • 093-045-50-50
  • 066-945-50-50