063-600-500-6 Працюємо 24/7
068-045-50-50 093-045-50-50 066-945-50-50
Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР

Перевезення меблів

Перевезення меблів Перевезення меблів

Перевезення меблів

Вантажне таксі "Абрикос" пропонує широкий перелік транспортних послуг, у тому числі і перевезення меблів по Києву й області. Ми виконуємо транспортування шаф-купе, комодів, ліжок, диванів, кухонних гарнітурів й інших видів меблів зі збереженням усіх принципів безпеки та якісного виконання послуг.

Буси Легкість і висока швидкість завантаження
Газелі Ідеально для квартирного переїзду
Вантажівки Середньотонажні і крупнотонажні

Ми готові виконати роботу в мінімальні терміни, і надаємо вам значний вибір автомобілів, які обов'язково підійдуть для переїзду або транспортування меблів будь-якої габаритності.

Категорія
авто
«БУС-ПІКАП»«БУС-СТАНДАРТ»«ГАЗЕЛЬ-3М»«ГАЗЕЛЬ-МАКСІ»«3-10 ТОНИК»«ВАНТАЖНИК»
"1 год/грн"100120140180250від 80
"1 км/грн"6.006.507.508.5010.0-
Детальніше>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Вантажне таксі "Абрикос" дбає про своїх клієнтів, і працює в індивідуальному порядку з кожним з них. Завдяки цьому вдається здійснити перевезення меблів у сприятливій атмосфері без будь-яких неприємних наслідків.

Переваги співпраці з вантажним таксі "Абрикос" при перевезенні меблів:

 • Ми виконуємо будь-які роботи якісно, і прагнемо надати свої послуги в повному обсязі без будь-яких проблем.
 • Кожен вид меблів перевозиться у розібраному вигляді, незважаючи на необхідність його подальшого монтажу. Виконується це для того, щоб краще укомплектувати її в кузові.
 • Демонтаж меблів виробляється з максимальною акуратністю, завдяки чому значно скорочуються ресурси, які необхідні для подальшого монтажу.
 • Кожне перевезення меблів керується персональним менеджером, при цьому розглядаються всі параметри перевезення з урахуванням характеру перевезених меблів.
 • Ми виконуємо транспортування меблів як у межах міста, так і в області. Також ми можемо надати послугу з перевезення меблів з магазину до вашого дому. У більшості випадків наша робота виявляється набагато доступнішою, ніж послуги складських співпрацівників.
 • В ході виконання таких складних перевезень як транспортування антикварних меблів, або м'яких, шкіряних меблів, обов'язково враховуємо всі особливості. Ми добре розуміємо, що шкіряні вироби погано переносять низькі температури, а антикварні меблі повинні бути максимально збережені, і тому вона перевозиться строго окремо від інших предметів .
 • Для транспортування завжди використовуються додаткові матеріали, до яких відноситься гофр-картон, тканини, плівка стандарт, або плівка бульбашкова.
 • Наш автопарк пропонується великий вибір транспортних засобів, різних габаритів. Завдяки цьому клієнтам вдається підібрати оптимальний автомобіль для вантажного перевезення, що дозволяє значно скоротити Ваші витрати і поліпшити якість перевезення меблів.
 • Якщо вам необхідна допомога вантажників чи інших фахівців, ми завжди надамо їх.
 • В нашому штаті працюють тільки досвідчені і спеціально навчені водії, тому перевезення здійснюється строго з тими правилами, які діють при транспортуванні різних видів вантажу.
 • Всі послуги Всі послуги

  Види перевезення меблів по Києву

  Будь-які меблі перевозяться двома основними способами, до яких відносяться:

  Безтарний метод. Виконується послуга з використанням спеціально обладнаного меблевого фургона.

  Тарний метод. Це спеціальні вантажівки і автомобільні засоби, які обладнуються спеціально для меблевого перевезення.

  Щоб більш детально розглянути, який зазвичай транспорт використовується для меблевого перевезення, необхідно знати наступні вимоги, що пред'являються до такого виду транспорту:

  Меблі завжди відрізняються за своїми розмірами, матеріалом виготовлення, структурою і іншими параметрами. Саме тому так важливо мати індивідуальний підхід у підготовці і безпосередньо під час надання послуги. Вантажне таксі «Абрикос» виконує всі види робіт, і гарантує високоякісний результат! На сьогоднішній день ми готові запропонувати виконання транспортувальних робіт будь-якого типу, і розглянути при цьому всі параметри перевезення.

  Особливості виконання перевезень меблів із застосуванням вантажного таксі

  На сьогоднішній день вантажне таксі активно використовується для виконання перевезення меблів, тому цей вид послуги є оптимальним і для офісного переїзду, так і для транспортування речей з однієї адреси на іншу, для виконання перевезень зі складу на склад і т. д. Основними перевагами вантажного таксі є його мобільність, легкодоступність, і можливість перевезення навіть великогабаритних предметів меблів.

  Перевезення піаніно Перевезення піаніно
  Перевезення комоду Перевезення комоду
  Перевезення ліжка / дивана Перевезення ліжка / дивана
  Перевезення кухні Перевезення кухні

  Необхідно також розуміти, що послуга транспортування меблів із застосуванням вантажного таксі - це не тільки безпосередньо перевезення, але і цілий ряд додаткових послуг, які супроводжують виконання основних робіт. Найчастіше це завантажувальні роботи, монтажні, сантехнічні й інші види спеціалізованих послуг.

  Особливості перевезення корпусних меблів

  Корпусні меблі мають особливу перевагу за рахунок того, що вони розбірні, тому перевозити її найлегше. Перед транспортуванням необхідно обов'язково розібрати її до кінця, після чого вона буде займати мінімум простору в вантажній машині. Залежно від габаритності корпусних меблів можливо знадобиться автомобіль з невеликим кузовом, або навпаки. І такі меблі прибудуть до свого місця призначення з не ушкодженими за рахунок повноцінного розбирання та упаковки. Також необхідно враховувати наступні рекомендації:

  Особливості перевезення кухонних меблів

  При транспортуванні кухонних меблів нерідко виникають додаткові труднощі, що пов'язані з наявністю в гарнітурах сантехніки, раковини, і комунікацій для підключення побутової техніки. Із цієї причини необхідно враховувати такі особливості для надання послуги з перевезення:

  Дотримуючись всіх правил перевезення, нам вдається максимально зберегти працездатність і первозданний вигляд ваших меблів. Нерідко під перевезенням кухонних меблів мається на увазі транспортування таких предметів як холодильник, і інші види великогабаритної побутової техніки. Якщо у вас є така потреба, обов'язково нам про це повідомите, щоб ми змогли правильно підібрати автомобіль з достатньою габаритністю кузова.

  Особливості перевезення антикварних меблів

  Якщо мова заходить про транспортування антикварних меблів, необхідно максимально уважно та обережно виконати таку послугу. Справа в тому, що антикварні меблі не тільки дуже дорогі, але і тендітні. Тому до цього питання наша компанія завжди підходить дуже ретельно, тож під час перевезення антикварних меблів розглядаються наступні особливості:

  Перевезення антикварних меблів розглядається завжди в індивідуальному порядку, як і всі інші види замовлень, тому не варто переживати за збереження речей, так як ми ставимося до своєї роботи відповідально.

  Перевезення м'яких меблів по Києву

  Транспортування м'яких меблів також вимагає особливого підходу, так як вони погано розбираються, і дуже схильні до всіляких пошкоджень, забруднень, та інших неприємностей.

  Офісні меблі

  Транспортування офісних меблів не надто складне, і багато в чому схоже на перевезення корпусних меблів. Єдина відмінність - це наявність великої кількості техніки, яку часто також доводиться перевозити. З цієї причини меблі як і техніка, пакується з урахуванням усіх особливостей в спеціальну упаковку.

  Малогабаритний переїзд

  У деяких ситуаціях необхідно перевезти невеликий вантаж або предмет меблів, наприклад, комод, піаніно, і інші види предметів. Незважаючи на невеликий обсяг меблів ми проводимо і такі види послуг. А найголовніше, що будь-яке замовлення для нас в пріоритеті!

  Ми працюємо відповідно до діючих тарифів, що дозволяє нам розраховувати вартість послуги без обману, і надавати її високої якості!

  Вантажне таксі «Абрикос» —
  доступні вантажні перевезення Київ
  Ваше місто Київ?
  Мова:РОСУКР
  Спешим за город со
  скидкой 100 гривен!
  Перевеземо на дачу комфортно і вигідно! Знижка 100 гривень, коли одна з точок маршруту за містом по промокоду «ПОКИ ВСІ ДОМА».
  Вантажоперевезення по Києву та області 063-600-500-6
  • 068-045-50-50
  • 093-045-50-50
  • 066-945-50-50