грузовое такси Абрикос

Перевезення меблів

Перевезення меблів

Вантажне таксі "Абрикос" пропонує широкий перелік транспортних послуг, у тому числі і перевезення меблів по Києву й області. Ми виконуємо транспортування шаф-купе, комодів, ліжок, диванів, кухонних гарнітурів й інших видів меблів зі збереженням усіх принципів безпеки та якісного виконання послуг.

Ми готові виконати роботу в мінімальні терміни, і надаємо вам значний вибір автомобілів, які обов'язково підійдуть для переїзду або транспортування меблів будь-якої габаритності.

Вантажне таксі "Абрикос" дбає про своїх клієнтів, і працює в індивідуальному порядку з кожним з них. Завдяки цьому вдається здійснити перевезення меблів у сприятливій атмосфері без будь-яких неприємних наслідків.

Переваги співпраці з вантажним таксі "Абрикос" при перевезенні меблів:

 • Ми виконуємо будь-які роботи якісно, і прагнемо надати свої послуги в повному обсязі без будь-яких проблем.
 • Кожен вид меблів перевозиться у розібраному вигляді, незважаючи на необхідність його подальшого монтажу. Виконується це для того, щоб краще укомплектувати її в кузові.
 • Демонтаж меблів виробляється з максимальною акуратністю, завдяки чому значно скорочуються ресурси, які необхідні для подальшого монтажу.
 • Кожне перевезення меблів керується персональним менеджером, при цьому розглядаються всі параметри перевезення з урахуванням характеру перевезених меблів.
 • Ми виконуємо транспортування меблів як у межах міста, так і в області. Також ми можемо надати послугу з перевезення меблів з магазину до вашого дому. У більшості випадків наша робота виявляється набагато доступнішою, ніж послуги складських співпрацівників.
 • В ході виконання таких складних перевезень як транспортування антикварних меблів, або м'яких, шкіряних меблів, обов'язково враховуємо всі особливості. Ми добре розуміємо, що шкіряні вироби погано переносять низькі температури, а антикварні меблі повинні бути максимально збережені, і тому вона перевозиться строго окремо від інших предметів .
 • Для транспортування завжди використовуються додаткові матеріали, до яких відноситься гофр-картон, тканини, плівка стандарт, або плівка бульбашкова.
 • Наш автопарк пропонується великий вибір транспортних засобів, різних габаритів. Завдяки цьому клієнтам вдається підібрати оптимальний автомобіль для вантажного перевезення, що дозволяє значно скоротити Ваші витрати і поліпшити якість перевезення меблів.
 • Якщо вам необхідна допомога вантажників чи інших фахівців, ми завжди надамо їх.
 • В нашому штаті працюють тільки досвідчені і спеціально навчені водії, тому перевезення здійснюється строго з тими правилами, які діють при транспортуванні різних видів вантажу.
 • Види перевезення меблів по Києву

  Будь-які меблі перевозяться двома основними способами, до яких відносяться:

  Безтарний метод. Виконується послуга з використанням спеціально обладнаного меблевого фургона.

  Тарний метод. Це спеціальні вантажівки і автомобільні засоби, які обладнуються спеціально для меблевого перевезення.

  Щоб більш детально розглянути, який зазвичай транспорт використовується для меблевого перевезення, необхідно знати наступні вимоги, що пред'являються до такого виду транспорту:

  • Кузов фургона являє собою конструкцію зі алюмінієвого профілю і панелей, виготовлених з вологостійкої фанери. Для більшої жорсткості кузов обладнується підсилювачами із сталі. Можливо застосування додаткового утеплювача.
  • Периметр кузова у внутрішній його частині оснащується спеціальними планками, до яких кріпляться ремені, що дозволяють в ході перевезення меблів підтримувати стабільність і її безпечність.
  • Нижня частину кузова не повинна бути слизькою.
  • Внутрішні стіни кузова бажано обшити спеціальним матеріалом, який буде пом'якшувати удар в разі падіння меблів і запобігати можливим ушкодженням.
  • Bсі елементи із фурнітури виконані з нержавіючої сталі.
  • Дах фургона може мати різну висоту, при цьому вона нерідко виготовлена з прозорого пластику. Завдяки цьому вдається підтримати видимість за рахунок падіння денного світла, що значно покращує якість перевезення.
  • Наші автомобілі завжди чисті, і мають всі необхідні елементи водостійкості, що дозволяє зберігати чистоту навіть у тому випадку, коли проводиться транспортування в поганих погодних умовах.

  Меблі завжди відрізняються за своїми розмірами, матеріалом виготовлення, структурою і іншими параметрами. Саме тому так важливо мати індивідуальний підхід у підготовці і безпосередньо під час надання послуги. Вантажне таксі «Абрикос» виконує всі види робіт, і гарантує високоякісний результат! На сьогоднішній день ми готові запропонувати виконання транспортувальних робіт будь-якого типу, і розглянути при цьому всі параметри перевезення.

  Особливості виконання перевезень меблів із застосуванням вантажного таксі

  На сьогоднішній день вантажне таксі активно використовується для виконання перевезення меблів, тому цей вид послуги є оптимальним і для офісного переїзду, так і для транспортування речей з однієї адреси на іншу, для виконання перевезень зі складу на склад і т. д. Основними перевагами вантажного таксі є його мобільність, легкодоступність, і можливість перевезення навіть великогабаритних предметів меблів.

  Перевозка пианино
  Послуга: Перевезення піаніно
  Перевезення піаніно

  Вантажне таксі «Абрикос» пропонує широкий перелік транспортних послуг, у тому числі і перевезення меблів по Києву й області. Ми виконуємо транспортування шаф-купе, комодів, ліжок, диванів, кухонних гарнітурів й інших видів меблів…


  Перевозка шкафа и комода
  Послуга: Перевезення шафи
  Перевезення шафи

  Вантажне таксі «Абрикос» пропонує широкий перелік транспортних послуг, у тому числі і перевезення меблів по Києву й області. Ми виконуємо транспортування шаф-купе, комодів, ліжок, диванів, кухонних гарнітурів й інших видів меблів…


  Перевозка дивана и кровати
  Послуга: Перевезення ліжка / дивана
  Перевезення ліжка / дивана

  Вантажне таксі «Абрикос» пропонує широкий перелік транспортних послуг, у тому числі і перевезення меблів по Києву й області. Ми виконуємо транспортування шаф-купе, комодів, ліжок, диванів, кухонних гарнітурів й інших видів меблів…


  Перевозка кухни и столов
  Послуга: Перевезення кухні/столів
  Перевезення кухні/столів

  Вантажне таксі «Абрикос» пропонує широкий перелік транспортних послуг, у тому числі і перевезення меблів по Києву й області. Ми виконуємо транспортування шаф-купе, комодів, ліжок, диванів, кухонних гарнітурів й інших видів меблів…


  Перевозка мебельных фасадов
  Послуга: Перевезення меблевих фасадів
  Перевезення меблевих фасадів

  Вантажне таксі «Абрикос» пропонує широкий перелік транспортних послуг, у тому числі і перевезення меблів по Києву й області. Ми виконуємо транспортування шаф-купе, комодів, ліжок, диванів, кухонних гарнітурів й інших видів меблів…


  Необхідно також розуміти, що послуга транспортування меблів із застосуванням вантажного таксі - це не тільки безпосередньо перевезення, але і цілий ряд додаткових послуг, які супроводжують виконання основних робіт. Найчастіше це завантажувальні роботи, монтажні, сантехнічні й інші види спеціалізованих послуг.

  Особливості перевезення корпусних меблів

  Корпусні меблі мають особливу перевагу за рахунок того, що вони розбірні, тому перевозити її найлегше. Перед транспортуванням необхідно обов'язково розібрати її до кінця, після чого вона буде займати мінімум простору в вантажній машині. Залежно від габаритності корпусних меблів можливо знадобиться автомобіль з невеликим кузовом, або навпаки. І такі меблі прибудуть до свого місця призначення з не ушкодженими за рахунок повноцінного розбирання та упаковки. Також необхідно враховувати наступні рекомендації:

  • b В процесі демонтажу кожну деталь необхідно упаковувати окремо, а фурнітуру складати в спеціальні пакети окремо один від одного.
  • Ручки та інша фурнітура не повинні змішуватися один з одним, тому для кожного предмету необхідно підготувати окремі пакети або коробки.
  • Корпусні меблі розбираються повністю, усі пакети рекомендується маркувати, що значно полегшить роботу для подальшого її монтажу.
  • За наявності скляних деталей обов'язково використовується спеціальна упаковка, яка захищає від розбиття, і завантажуються такі предмети в останню чергу.
  • У разі потреби, для перевезення корпусних меблів на великі відстані понад 100 кілометрів необхідна додаткова упаковка з використанням гофрокартону. Якщо це переїзд на невелику відстань, достатньо пакувальної плівки.

  Особливості перевезення кухонних меблів

  При транспортуванні кухонних меблів нерідко виникають додаткові труднощі, що пов'язані з наявністю в гарнітурах сантехніки, раковини, і комунікацій для підключення побутової техніки. Із цієї причини необхідно враховувати такі особливості для надання послуги з перевезення:

  • Перш ніж почати демонтаж та перевезення меблів, з кухонного гарнітура необхідно відключити всі комунікації, до яких відносяться раковина, пральна машина, посудомийна машина і інші види побутової техніки. Якщо ви сумніваєтеся в правильності виконання таких робіт, обов'язково повідомте нам про це, і ми знайдемо професіоналів, які здійснять відключення всіх комунікацій так як потрібно.
  • Кухонні меблі краще максимально розібрати, щоб доставити її неушкодженими.
  • Кухонні меблі характеризуються тим, що мають багато кріпильної та дрібної фурнітури. З цієї причини збирати всі елементи необхідно після сортування, розкладаючи по різними пакетам або коробкам.
  • Маркування кожного елемента в упаковці для кухонних гарнітурів обов'язкова.
  • При транспортуванні кухонних гарнітурів на далекі відстані бажано максимально обмотати всі деталі пакувальною плівкою, що запобігти виникнення можливих подряпин і відколів.

  Дотримуючись всіх правил перевезення, нам вдається максимально зберегти працездатність і первозданний вигляд ваших меблів. Нерідко під перевезенням кухонних меблів мається на увазі транспортування таких предметів як холодильник, і інші види великогабаритної побутової техніки. Якщо у вас є така потреба, обов'язково нам про це повідомите, щоб ми змогли правильно підібрати автомобіль з достатньою габаритністю кузова.

  Особливості перевезення антикварних меблів

  Якщо мова заходить про транспортування антикварних меблів, необхідно максимально уважно та обережно виконати таку послугу. Справа в тому, що антикварні меблі не тільки дуже дорогі, але і тендітні. Тому до цього питання наша компанія завжди підходить дуже ретельно, тож під час перевезення антикварних меблів розглядаються наступні особливості:

  • Можливості розбору антикварних меблів перед перевезенням розглядаються індивідуально, і робиться це дуже обережно. Повністю такий вид меблів не демонтується.
  • Bсі рухомі деталі, а також знімні декоративні елементи попередньо знімаються і упаковуються в відповідності з тим, з якого матеріалу вони вироблені.
  • Якщо є певні деталі, які неможливо зняти, їх необхідно зафіксувати за допомогою скотча.
  • Бажано перевозити антикварні меблі окремо.
  • Безпосередньо в кузові предмети антикварних меблів закріплюються за допомогою ременів.
  • Не можна перевозити антикварні меблі, складаючи їх один на одного.
  • Перевезення антикварних меблів відбувається за допомогою гофрокартону і різних видів пакувальних матеріалів.

  Тарифи на автомобіль вказані з урахуванням пробігу автомобіля до п'яти кілометрів по Києву. Якщо тривалість маршруту перевищує яку, зверніться до оператора мобільного і він із задоволенням вас проконсультує по вашому тарифу.

  МІНІ-БУС (2)

  110
  110
  6,5
  0,8 т.
  5-6 м³
  ЗАМОВИТИ

  БУС-СТАНДАРТ (3)

  120
  120
  6,5
  1,5 т.
  10-11 м³
  ЗАМОВИТИ

  ГАЗЕЛЬ-СТАНДАРТ (2)

  140
  140
  7,0
  1,5 т.
  9-12 м³
  ЗАМОВИТИ

  Перевезення антикварних меблів розглядається завжди в індивідуальному порядку, як і всі інші види замовлень, тому не варто переживати за збереження речей, так як ми ставимося до своєї роботи відповідально.

  КАТЕГОРІЯ
  ТАРИФУ
  1 час по
  Києву
  (грн)
  1 км ➦ за
  Київом
  (грн)
  Макс.
  довжина
  кузова
  Макс.
  об'єм
  кузова
  «МІНІ»
  ЗАМОВИТИ
  1106,502,4 м.5 м³
  «СТАНДАРТ»
  ЗАМОВИТИ
  1206,503,0 м.10 м³
  «ГАЗЕЛЬ-3М»
  ЗАМОВИТИ
  1407,003,0 м.9 м³
  «МАКСІ»
  ЗАМОВИТИ
  1507,004,0 м.13 м³
  «ГАЗЕЛЬ-4М»
  ЗАМОВИТИ
  1707,504,0 м.14 м³
  «ГІПЕР»
  ЗАМОВИТИ
  1908,004,0 м.18 м³
  «3-ТОННИК»
  ЗАМОВИТИ
  2208,504,2 м.20 м³
  «5-ТОННИК»
  ЗАМОВИТИ
  39015,06,0 м.36 м³
  «Вантажник»
  ЗАМОВИТИ
  8080
  грн/год
  --
  «+»
  Безготівковий
  розрахунок
  Оплата на
  карту
  Виклик
  оцінювача
  Послуга
  експедитора

  Перевезення м'яких меблів по Києву

  Транспортування м'яких меблів також вимагає особливого підходу, так як вони погано розбираються, і дуже схильні до всіляких пошкоджень, забруднень, та інших неприємностей.

  • Меблі повністю не розбираються, найчастіше знімаються основні деталі, тобто бічні частини, або ж висувні ящики по можливості.
  • Bсі елементи м'яких меблів необхідно максимально вкривати плівкою, що дозволить уникнути їх забруднення.
  • Фурнітура м'яких меблів також знімається, і пакується в окремі пакети.
  • Якщо м'які меблі перевозяться на далекі відстані, їх краще упакувати в гофрокартон.
  • М'які меблі, виготовлені з натуральної шкіри, перевозяться в особливих умовах, так як вони дуже погано переносять низькі температури. З цієї причини вони упаковуються в спеціальні матеріали. Автомобіль також підбирається з огляду на особливі умови перевезення.

  Офісні меблі

  Транспортування офісних меблів не надто складне, і багато в чому схоже на перевезення корпусних меблів. Єдина відмінність - це наявність великої кількості техніки, яку часто також доводиться перевозити. З цієї причини меблі як і техніка, пакується з урахуванням усіх особливостей в спеціальну упаковку.

  Малогабаритний переїзд

  У деяких ситуаціях необхідно перевезти невеликий вантаж або предмет меблів, наприклад, комод, піаніно, і інші види предметів. Незважаючи на невеликий обсяг меблів ми проводимо і такі види послуг. А найголовніше, що будь-яке замовлення для нас в пріоритеті!

  Ми працюємо відповідно до діючих тарифів, що дозволяє нам розраховувати вартість послуги без обману, і надавати її високої якості!

  (044) 222-97-97
  (066) 945-50-50
  (068) 045-50-50
  (093) 045-50-50

  Скільки коштує ваш замовлення?

  Итого 0 грн.
  Потрібна машина Авто
  , на
  годинч.
  Їхати за Київ на відстань
  км.,
  І ще
  вантажників, на
  годинч.

  Як з вами зв'язатись?

  Всього 0 грн.