066-945-50-50 Працюємо 24/7
068-045-50-50 093-045-50-50 063-600-500-6
Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР

Перевезення керамічної плитки

Перевезення керамічної плитки Перевезення керамічної плитки

Перевезення керамічної плитки

Одним з найбільш популярних облицювальних матеріалів, які представлені на будівельному ринку є керамічна плитка. Вона має досить крихку структуру, яку дуже легко пошкодити. Тому, в процесі перевезення потрібно чітко дотримуватися правил транспортування та бути дуже обережним. Інакше, замість дорогої італійської плитки, можна привезти в пункт призначення купу гарних, але безкорисних уламків.

Буси Легкість і висока швидкість завантаження
Газелі Ідеально для квартирного переїзду
Вантажівки Середньотонажні і крупнотонажні

Упаковка плитки перед перевезенням

Для того, щоб плитка не пошкодилася під час транспортування на заводі її фасують в картонні коробки приблизно по 10-20 штук. Для надійності плитку ще додатково перекладають папером, але технічно це не завжди вдається зробити. Деякі види декоративної іспанської та італійської плитки упаковують в коробки не з картону, а пінопласту. Отже, чим якісніше буде упакована плитка тим більше гарантій, що вона доїде до замовника цілою і неушкодженою.

Категорія
авто
«БУС-ПІКАП»«БУС-СТАНДАРТ»«ГАЗЕЛЬ-3М»«ГАЗЕЛЬ-МАКСІ»«3-10 ТОНН»«ВАНТАЖНИК»
"1 год/грн"110160180220290від 100
"1 км/грн"9.010.59.510.514.5-
Детальніше>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Як правило, коробки з плиткою перевозяться на піддонах або палетах. На піддони коробки з плиткою ставлять вертикально впритул одна до одної. Щоб вони щільніше трималися, їх можна розклинити дерев'яними брусками. Це збільшує ймовірність того, що при різкому гальмуванні чи повороті автомобіля стопки з плиткою не впадуть. Для перевезення на палетах коробки спочатку збирають в стопки і стягують плівкою і тільки після цього укладають.

На деяких підприємствах плитка без упаковки збирається в стоси, перекладається картоном, перетягується еластичними поліпропіленовими стрічками і вкладається на піддони. Зібрана конструкція на конвеєрі спочатку під'їжджає до спеціального обладнання, яке обгортає її плівкою, а потім до машини, котра стискає і загортає її в поліетилен під впливом температури.

Перевезення речей Перевезення речей
Перевезення меблів Перевезення меблів
Перевезення техніки Перевезення техніки
Перевезення вантажів Перевезення вантажів
Перевезення будматеріалів Перевезення будматеріалів
Перевезення обладнання Перевезення обладнання
Всі послуги Всі послуги

В будь-якому разі, чи в картонних коробках чи без них, плитка повинна бути запакована щільно в поліетилен, який буде захищати її від пилу і вологи. Всі упаковки для керамічної плитки обов'язково маркуються: "Крихке. Обережно "

Завантаження керамічної плитки

Після ретельного упакування керамічна плитка завантажується в автомобіль. Для її перевезення підходять машини будь-якої вантажопідйомністі - все залежить від обсягу конкретної партії. Найголовніше, щоб кузов авто був оснащений надійними ременями, які додатково можуть зафіксувати вантаж всередині. Додатково для надійності в кузові палети можна зв'язати між собою.

Палети з керамічною плиткою мають велику вагу, тому завантаження проводиться тільки за допомогою спеціальної техніки. Для більшої безпеки, такий вантаж бажано перевозити в тентованих вантажівках і закритих контейнерах.
Проводити вантажно-розвантажувальні роботи потрібно дуже обережно, щоб не пошкодити вантаж.

Самостійне перевезення керамічної плитки

Якщо вам необхідно перевести всього лише декілька коробок з плиткою, наприклад для ремонту у ванній кімнаті, то у такому випадку ви можете перевезти її самостійно на своєму авто. При цьому, варто не забувати про правила безпеки і перед завантаження необхідно перевірити цілісність коробки.

У автомобіль ящики з плиткою ставляться ребром, їх ще можна додатково зафіксувати ременями, тканиною або дерев’яними брусками. Зверніть увагу, щоб в багажнику автомобіля, ящики ні з чим не стикалися. І пам'ятайте, чим гірше зафіксована плитка, тим більша ймовірність її пошкодити в дорозі.


2 відгуків клієнтів на сторінці: Перевезення керамічної плитки

Додати відгук

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР
Поспішаємо за місто зі
знижкою 100 гривень!
Перевеземо на дачу комфортно і вигідно! Знижка 100 гривень, коли одна з точок маршруту за містом по промокоду «ПОКИ ВСІ ДОМА».
Вантажоперевезення по Києву та області 063-600-500-6
  • 068-045-50-50
  • 093-045-50-50
  • 066-945-50-50