грузовое такси Абрикос

Перевезення керамічної плитки

Перевезення керамічної плитки

Одним з найбільш популярних облицювальних матеріалів, які представлені на будівельному ринку є керамічна плитка. Вона має досить крихку структуру, яку дуже легко пошкодити. Тому, в процесі перевезення потрібно чітко дотримуватися правил транспортування та бути дуже обережним. Інакше, замість дорогої італійської плитки, можна привезти в пункт призначення купу гарних, але безкорисних уламків.

Упаковка плитки перед перевезенням

Для того, щоб плитка не пошкодилася під час транспортування на заводі її фасують в картонні коробки приблизно по 10-20 штук. Для надійності плитку ще додатково перекладають папером, але технічно це не завжди вдається зробити. Деякі види декоративної іспанської та італійської плитки упаковують в коробки не з картону, а пінопласту. Отже, чим якісніше буде упакована плитка тим більше гарантій, що вона доїде до замовника цілою і неушкодженою.

Як правило, коробки з плиткою перевозяться на піддонах або палетах. На піддони коробки з плиткою ставлять вертикально впритул одна до одної. Щоб вони щільніше трималися, їх можна розклинити дерев'яними брусками. Це збільшує ймовірність того, що при різкому гальмуванні чи повороті автомобіля стопки з плиткою не впадуть. Для перевезення на палетах коробки спочатку збирають в стопки і стягують плівкою і тільки після цього укладають.

КАТЕГОРІЯ
ТАРИФУ
1 час по
Києву
(грн)
1 км ➦ за
Київом
(грн)
Макс.
довжина
кузова
Макс.
об'єм
кузова
«МІНІ»
ЗАМОВИТИ
1106,502,4 м.5 м³
«СТАНДАРТ»
ЗАМОВИТИ
1206,503,0 м.10 м³
«ГАЗЕЛЬ-3М»
ЗАМОВИТИ
1407,003,0 м.9 м³
«МАКСІ»
ЗАМОВИТИ
1507,004,0 м.13 м³
«ГАЗЕЛЬ-4М»
ЗАМОВИТИ
1707,504,0 м.14 м³
«ГІПЕР»
ЗАМОВИТИ
1908,004,0 м.18 м³
«3-ТОННИК»
ЗАМОВИТИ
2208,504,2 м.20 м³
«5-ТОННИК»
ЗАМОВИТИ
39015,06,0 м.36 м³
«Вантажник»
ЗАМОВИТИ
8080
грн/год
--
«+»
Безготівковий
розрахунок
Оплата на
карту
Виклик
оцінювача
Послуга
експедитора

На деяких підприємствах плитка без упаковки збирається в стоси, перекладається картоном, перетягується еластичними поліпропіленовими стрічками і вкладається на піддони. Зібрана конструкція на конвеєрі спочатку під'їжджає до спеціального обладнання, яке обгортає її плівкою, а потім до машини, котра стискає і загортає її в поліетилен під впливом температури.
В будь-якому разі, чи в картонних коробках чи без них, плитка повинна бути запакована щільно в поліетилен, який буде захищати її від пилу і вологи. Всі упаковки для керамічної плитки обов'язково маркуються: "Крихке. Обережно "

Завантаження керамічної плитки

Після ретельного упакування керамічна плитка завантажується в автомобіль. Для її перевезення підходять машини будь-якої вантажопідйомністі - все залежить від обсягу конкретної партії. Найголовніше, щоб кузов авто був оснащений надійними ременями, які додатково можуть зафіксувати вантаж всередині. Додатково для надійності в кузові палети можна зв'язати між собою.

Палети з керамічною плиткою мають велику вагу, тому завантаження проводиться тільки за допомогою спеціальної техніки. Для більшої безпеки, такий вантаж бажано перевозити в тентованих вантажівках і закритих контейнерах.
Проводити вантажно-розвантажувальні роботи потрібно дуже обережно, щоб не пошкодити вантаж.

Тарифи на автомобіль вказані з урахуванням пробігу автомобіля до п'яти кілометрів по Києву. Якщо тривалість маршруту перевищує яку, зверніться до оператора мобільного і він із задоволенням вас проконсультує по вашому тарифу.

МІНІ-БУС (2)

110
110
6,5
0,8 т.
5-6 м³
ЗАМОВИТИ

БУС-СТАНДАРТ (3)

120
120
6,5
1,5 т.
10-11 м³
ЗАМОВИТИ

ГАЗЕЛЬ-СТАНДАРТ (2)

140
140
7,0
1,5 т.
9-12 м³
ЗАМОВИТИ

Самостійне перевезення керамічної плитки

Якщо вам необхідно перевести всього лише декілька коробок з плиткою, наприклад для ремонту у ванній кімнаті, то у такому випадку ви можете перевезти її самостійно на своєму авто. При цьому, варто не забувати про правила безпеки і перед завантаження необхідно перевірити цілісність коробки. У автомобіль ящики з плиткою ставляться ребром, їх ще можна додатково зафіксувати ременями, тканиною або дерев’яними брусками. Зверніть увагу, щоб в багажнику автомобіля, ящики ні з чим не стикалися. І пам'ятайте, чим гірше зафіксована плитка, тим більша ймовірність її пошкодити в дорозі.

(044) 222-97-97
(066) 945-50-50
(068) 045-50-50
(093) 045-50-50

Скільки коштує ваш замовлення?

Итого 0 грн.
Потрібна машина Авто
, на
годинч.
Їхати за Київ на відстань
км.,
І ще
вантажників, на
годинч.

Як з вами зв'язатись?

Всього 0 грн.