066-945-50-50 Працюємо 24/7
068-045-50-50 093-045-50-50 063-600-500-6
Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР

Перевезення керамічної плитки

Перевезення керамічної плитки Перевезення керамічної плитки

Перевезення керамічної плитки

Одним з найбільш популярних облицювальних матеріалів, які представлені на будівельному ринку є керамічна плитка. Вона має досить крихку структуру, яку дуже легко пошкодити. Тому, в процесі перевезення потрібно чітко дотримуватися правил транспортування та бути дуже обережним. Інакше, замість дорогої італійської плитки, можна привезти в пункт призначення купу гарних, але безкорисних уламків.

Буси Легкість і висока швидкість завантаження
Газелі Ідеально для квартирного переїзду
Вантажівки Середньотонажні і крупнотонажні

Упаковка плитки перед перевезенням

Для того, щоб плитка не пошкодилася під час транспортування на заводі її фасують в картонні коробки приблизно по 10-20 штук. Для надійності плитку ще додатково перекладають папером, але технічно це не завжди вдається зробити. Деякі види декоративної іспанської та італійської плитки упаковують в коробки не з картону, а пінопласту. Отже, чим якісніше буде упакована плитка тим більше гарантій, що вона доїде до замовника цілою і неушкодженою.

Категорія
авто
«БУС-ПІКАП»«БУС-СТАНДАРТ»«ГАЗЕЛЬ-3М»«ГАЗЕЛЬ-МАКСІ»«3-10 ТОНН»«ВАНТАЖНИК»
"1 год/грн"110160180220290від 100
"1 км/грн"9.010.59.510.514.5-
Детальніше>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Як правило, коробки з плиткою перевозяться на піддонах або палетах. На піддони коробки з плиткою ставлять вертикально впритул одна до одної. Щоб вони щільніше трималися, їх можна розклинити дерев'яними брусками. Це збільшує ймовірність того, що при різкому гальмуванні чи повороті автомобіля стопки з плиткою не впадуть. Для перевезення на палетах коробки спочатку збирають в стопки і стягують плівкою і тільки після цього укладають.

На деяких підприємствах плитка без упаковки збирається в стоси, перекладається картоном, перетягується еластичними поліпропіленовими стрічками і вкладається на піддони. Зібрана конструкція на конвеєрі спочатку під'їжджає до спеціального обладнання, яке обгортає її плівкою, а потім до машини, котра стискає і загортає її в поліетилен під впливом температури.

Перевезення речей Перевезення речей
Перевезення меблів Перевезення меблів
Перевезення техніки Перевезення техніки
Перевезення будматеріалів Перевезення будматеріалів
Перевезення обладнання Перевезення обладнання
Всі послуги Всі послуги

В будь-якому разі, чи в картонних коробках чи без них, плитка повинна бути запакована щільно в поліетилен, який буде захищати її від пилу і вологи. Всі упаковки для керамічної плитки обов'язково маркуються: "Крихке. Обережно "

Завантаження керамічної плитки

Після ретельного упакування керамічна плитка завантажується в автомобіль. Для її перевезення підходять машини будь-якої вантажопідйомністі - все залежить від обсягу конкретної партії. Найголовніше, щоб кузов авто був оснащений надійними ременями, які додатково можуть зафіксувати вантаж всередині. Додатково для надійності в кузові палети можна зв'язати між собою.

Палети з керамічною плиткою мають велику вагу, тому завантаження проводиться тільки за допомогою спеціальної техніки. Для більшої безпеки, такий вантаж бажано перевозити в тентованих вантажівках і закритих контейнерах.
Проводити вантажно-розвантажувальні роботи потрібно дуже обережно, щоб не пошкодити вантаж.

Самостійне перевезення керамічної плитки

Якщо вам необхідно перевести всього лише декілька коробок з плиткою, наприклад для ремонту у ванній кімнаті, то у такому випадку ви можете перевезти її самостійно на своєму авто. При цьому, варто не забувати про правила безпеки і перед завантаження необхідно перевірити цілісність коробки.

У автомобіль ящики з плиткою ставляться ребром, їх ще можна додатково зафіксувати ременями, тканиною або дерев’яними брусками. Зверніть увагу, щоб в багажнику автомобіля, ящики ні з чим не стикалися. І пам'ятайте, чим гірше зафіксована плитка, тим більша ймовірність її пошкодити в дорозі.


Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР
Поспішаємо за місто зі
знижкою 100 гривень!
Перевеземо на дачу комфортно і вигідно! Знижка 100 гривень, коли одна з точок маршруту за містом по промокоду «ПОКИ ВСІ ДОМА».
Вантажоперевезення по Києву та області 063-600-500-6
  • 068-045-50-50
  • 093-045-50-50
  • 066-945-50-50