066-945-50-50 Працюємо 24/7
068-045-50-50 093-045-50-50 063-600-500-6
Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР

Вантажоперевезення Вишгород

Вантажоперевезення Вишгород Вантажоперевезення Вишгород

Вантажоперевезення Вишгород-Київ

Сьогодні важливим напрямком діяльності нашої компанії є вантажоперевезення по містах Київської області. Це пояснюється тим, що у багатьох населених пунктах регіону погано розвинений локальний ринок вантажоперевезень, а місцеві жителі мають потреби у перевезені вантажів різних розмірів з Києва в область і назад. Одним з таких міст є Вишгород.

Буси Легкість і висока швидкість завантаження
Газелі Ідеально для квартирного переїзду
Вантажівки Середньотонажні і крупнотонажні

Вишгород у Київській області

Вишгород знаходиться на правому березі Дніпра за 8 кілометрів від столиці з населенням приблизно 27 тисяч осіб. Місто постійно розвивається і розбудовується. Про це свідчить велика кількість сучасних багатоповерхових житлових комплексів, а також наявність важливих промислових обєктів. Так у місці працюють підприємства по виробництву ліфтів, комбікормів, поліетиленової плівки. Крім того у Вишгороді розташована Київська ГЕС та інші важливі об'єкти.

Категорія
авто
«БУС-ПІКАП»«БУС-СТАНДАРТ»«ГАЗЕЛЬ-3М»«ГАЗЕЛЬ-МАКСІ»«3-10 ТОНН»«ВАНТАЖНИК»
"1 год/грн"110160180220290від 100
"1 км/грн"9.010.59.510.514.5-
Детальніше>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Будь-які вантажоперевезення та високий сервіс

Саме так можна сказати коротко охарактеризувати роботу нашого вантажного таксі. Ми пропонуємо послуги щодо перевезення будь-яких вантажів у будь-яких напрямках. Якщо ви переїжджаєте з Вишгорода до Києва або навпаки – в область зі столиці - звертайтеся до нашої компанії.

Ми позбавимо вас від всіх проблем і турбот, пов'язаних з переїздом. Наші робітники розберуть меблі і демонтують всю побутову техніку. Вам не доведеться шукати по всьому місту картонні коробки і крафт-папір - ми повністю підготуємо всі ваші речі до перевезення, ретельно їх упакувавши. Для транспортування крихких предметів інтер'єру і скляних поверхонь, ми маємо всі необхідні матеріали.

Доставка будматеріалів Доставка будматеріалів
Вантажники Вантажники
Вантажоперевезення Газель Вантажоперевезення Газель
Вивіз-утилізація Вивіз-утилізація
Правий і Лівий берег Правий і Лівий берег
Перевезення по області Перевезення по області
Всі послуги Всі послуги

Наше вантажне таксі має великий автопарк, тому логісти компанії завжди підбирають автомобіль, який оптимально відповідає саме вашим параметрам перевезення.

До речі, кузова всіх автомобілів оснащені спеціальними фіксуючим пристроями, що гарантують збереження речей при транспортуванні. Ми готові демонтувати, завантажити, перевезти на нове місце всі ваші речи і знову зібрати там меблі та техніку.

Також вам знадобляться послуги нашої компанії, якщо ви здійснюєте значні покупки в Києві і не можете на своєму легковому автомобілі привезти їх до Вишгорода. Якщо ви купили холодильник, пральну машину, плазмовий телевізор, кілька упаковок ламінату, десяток коробок керамічної плитки, диван та інші речі, необхідних для життя, ми готові привезти їх вам до дому.

І зовсім не важливо, знаходяться всі ваші покупки в одному торговому центрі або їх доведеться забирати з кількох столичних магазинів. Довірте роботу професіоналам, і тоді переїзд або доставка великогабаритного вантажу не перетвориться для вас у проблему.


2 відгуків клієнтів на сторінці: Вантажоперевезення Вишгород

Додати відгук

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР
Поспішаємо за місто зі
знижкою 100 гривень!
Перевеземо на дачу комфортно і вигідно! Знижка 100 гривень, коли одна з точок маршруту за містом по промокоду «ПОКИ ВСІ ДОМА».
Вантажоперевезення по Києву та області 063-600-500-6
  • 068-045-50-50
  • 093-045-50-50
  • 066-945-50-50