063-600-500-6 Працюємо 24/7
068-045-50-50 093-045-50-50 066-945-50-50
Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР

Перевезення вантажів

Перевезення вантажів Перевезення вантажів

Перевезення вантажів

У жителів міста значним попитом користуються послуги вантажоперевезення. Про це свідчить збільшення у кілька разів обсягів замовлення такої послуги. Оскільки попит породжує пропозицію, на ринку послуг з'являються нові учасники, які пропонують таку послугу. Вибираючи компанію для доставки вантажів важливо врахувати кілька обставин: вивчити ринок цих видів послуг, провести моніторинг цінового сегмента, визначити оперативність виконання зобов'язань.

Буси Легкість і висока швидкість завантаження
Газелі Ідеально для квартирного переїзду
Вантажівки Середньотонажні і крупнотонажні

Вантажні перевезення в Києві від компанії "Абрикос"

Компанія "Абрикос" надає послуги з вантажоперевезень у Києві. Висококваліфікований персонал компанії оперативно організовує перевезення офісних меблів, проводить доставку товару у вказане місце, допомагає швидко та якісно провести квартирний переїзд. Великий автопарк нашої компанії дозволяє виконувати велику кількість перевезень вантажу.

Категорія
авто
«БУС-ПІКАП»«БУС-СТАНДАРТ»«ГАЗЕЛЬ-3М»«ГАЗЕЛЬ-МАКСІ»«3-10 ТОНИК»«ВАНТАЖНИК»
"1 год/грн"100120140180250від 80
"1 км/грн"6.006.507.508.5010.0-
Детальніше>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Вартість вантажних перевезень залежить від дальності маршруту. Оплата за Вантажоперевезення по Києву включає погодинну оплату і якщо вантаж транспортується за місто, в розрахунок враховується ще і фактичний кілометраж. Нижче представлені тарифи, оцінивши їх ви можете розрахувати скільки коштуватиме послуга "вантажні перевезення по Києву".

Компанія "Абрикос" ефективно вирішує питання вантажоперевезення в Києві. Послуги компанії - це оптимальне поєднання високого сервісу, своєчасності виконання зобов'язань та помірних цін.

Перевезення декорацій Перевезення декорацій
Перевезення ялинок Перевезення ялинок
Перевезення палетів Перевезення палетів
Всі послуги Всі послуги

Подача вантажного автомобіля здійснюється відповідно до типу вантажу, що підлягає транспортуванню. Найбільш затребуваним транспортним засобом є Газель с тентом. Обсяг її кузова дозволяє здійснювати вантажоперевезення в Києві або невеликому місті. Крім цього в кабіні крім водія є місця для вантажників.

Це самий бюджетний варіант транспортування вантажів, обсяг яких не перевищує 8,5 кубометрів, а загальна вага в межах тонни. При незначному перевищенні ваги та обсягу вантажу, можна замовити Газель подовженої бази (її вантажопідйомність до 1,5 тонни).

Автомобілі підвищеної вантажопідйомності використовуються для перевезення більш масштабних вантажів - вивезення будівельного сміття, перевезення офісних меблів великої компанії і т.д. Однак багато клієнти віддають перевагу Вантажоперевезенням в Києві на Газелі, замовляючи дві-три машини.

У будь-якому випадку перевезення кількома Газелями буде більш зручніше, ніж одним КАМазом. Якщо необхідно доставити вантаж вагою 5 тонн, клієнти можуть замовити автомобілі МАЗ, Фотон або Валдай.

Для перевезення по Києву відмінно підійдуть автомобілі представлені нижче, їх найчастіше замовляють на подібні вантажні перевезення.

Ринок вантажоперевезень, сформований у Києві, представлений різними учасниками, починаючи від приватних осіб, закінчуючи великими транспортними компаніями. Як правило, приватні оголошення про перевезеннях вантажів можна знайти в розділі "вантажоперевезення", вибравши відповідний запит типу "автоперевезення Київ" у пошуковій системі або ж на сторінках рекламних газет. Як правило, автопарк приватних осіб досить обмежений (в основному такі перевізники працюють на єдиній Газелі), тому такий транспорт не завжди може задовольнити потреби клієнта.

Спеціалізовані компанії надають абсолютно інші можливості. Відповідно до потреб клієнта компанії надають відповідний транспортний засіб для перевезення вантажів. При необхідності клієнт також може замовити послуги вантажників. Багато хто в пошуках бюджетного виду вантажоперевезень у Києві зупиняють свій вибір на приватних перевізниках, вважаючи, що це найдешевший вид транспортування.

Така думка є помилковою. Для постійних клієнтів великі компанії можуть запропонувати вантажоперевезення в Києві недорого, отримуючи прибуток за рахунок великої кількості замовлень.

Ми також пропонуємо клієнтам послуги вантажоперевезення (Київ) за помірними цінами. У будь-який час ви можете замовити Газель, яка доставить вантаж точно в строк. Для нас не важливий кінцевий пункт перевезення - чи буде це Київ або інше місто країни - ми візьмемо на себе всі клопоти з завантаження і перевезення вашого вантажу! Якість вантажоперевезень і ціна вас приємно порадують!


Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР
Спешим за город со
скидкой 100 гривен!
Перевеземо на дачу комфортно і вигідно! Знижка 100 гривень, коли одна з точок маршруту за містом по промокоду «ПОКИ ВСІ ДОМА».
Вантажоперевезення по Києву та області 063-600-500-6
  • 068-045-50-50
  • 093-045-50-50
  • 066-945-50-50