066-945-50-50 Працюємо 24/7
068-045-50-50 093-045-50-50 063-600-500-6
Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР

Замовлення бортової Газелі

Замовлення бортової Газелі Замовлення бортової Газелі

Використання бортової Газелі

Бортова Газель досить зручна модель автомобіля, яка використовується для перевезення вантажів по Києву. Нею користуються анітрохи не менше, ніж критим вантажним автомобілем, або мікроавтобусом.

Буси Легкість і висока швидкість завантаження
Газелі Ідеально для квартирного переїзду
Вантажівки Середньотонажні і крупнотонажні

Звісно, тентована Газель захищає вантажі від погодних умов, снігу, дощу. Однак не завжди критий автомобіль підійде для транспортування окремих габаритних вантажів. Адже деякі вироби та предмети можуть мати розміри, що не збігаються з розмірами кузова автомобіля.

Категорія
авто
«БУС-ПІКАП»«БУС-СТАНДАРТ»«ГАЗЕЛЬ-3М»«ГАЗЕЛЬ-МАКСІ»«3-10 ТОНН»«ВАНТАЖНИК»
"1 год/грн"110160180220290від 100
"1 км/грн"9.010.59.510.514.5-
Детальніше>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Важливо й те, що в тентованій Газелі досить складно встановлювати поперечини і тент, а також займатися потім його розбиранням для завантаження або вивантаження вантажу. Та й часу все це займає набагато більше, тим самим підвищується вартість такого замовлення. У такому випадку краще використовувати бортову Газель. Така вантажівка з вантажним перевезенням впорається не гірше, ніж критий автомобіль. Що ж можна перевозити бортовою Газеллю?

При відповідних погодних умовах, бортовою Газеллю можна перевезти практично всі вантажі, а саме:

Доставка будматеріалів Доставка будматеріалів
Вантажники Вантажники
Вантажоперевезення Газель Вантажоперевезення Газель
Вивіз-утилізація Вивіз-утилізація
Перевезення по області Перевезення по області
Всі послуги Всі послуги

Бортова Газель відмінно підходить для перевезення піаніно, сейфів, важких металевих шаф. Щоб зберегти вантаж в ході транспортування використовують спеціальні кріплення в кузові автомобіля, які захищають вантаж від механічних пошкоджень при поворотах чи гальмуванні. Ваш вантаж не буде пошкоджено і буде доставлений в належному стані.

І ще однією перевагою такого автомобіля є зручність під час завантаження і розвантаження вантажу. Борта можна відкрити збоку, і ззаду вантажівки, що значно полегшує процес завантаження-розвантаження. До того ж, автомобіль здатний стати на завантаження майже з будь-якого боку, що є важливим фактором при використанні його у важкодоступних місцях і маленьких дворах, в яких маневрування обмежено.

Але, не дивлячись на позитивні моменти від використання бортової Газелі, завжди є ризик, який практично неможливо передбачити - це погодні умови. Вони можуть звести до мінімуму всі ваші старання, і вантаж може втратити всі свої властивості. Тому компанія Абрикос наполегливо рекомендує використовувати тентований і суцільнометалевий кузов Газелей і мікроавтобусів. Звернувшись в нашу компанію, менеджери швидко оформлять замовлення з урахуванням усіх параметрів вашого вантажу.


2 відгуків клієнтів на сторінці: Замовлення бортової Газелі

Додати відгук

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР
Поспішаємо за місто зі
знижкою 100 гривень!
Перевеземо на дачу комфортно і вигідно! Знижка 100 гривень, коли одна з точок маршруту за містом по промокоду «ПОКИ ВСІ ДОМА».
Вантажоперевезення по Києву та області 063-600-500-6
  • 068-045-50-50
  • 093-045-50-50
  • 066-945-50-50