066-945-50-50 Працюємо 24/7
068-045-50-50 093-045-50-50 063-600-500-6
Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР

Вантажоперевезення Обухів

Вантажоперевезення Обухів Вантажоперевезення Обухів

Вантажоперевезення Обухів

Наша компанія здійснює вантажоперевезення зі столиці в Ірпінь, Вишгород, Васильків, Обухів та в інші міста Київської області. Адже в цих населених пунктах набагато гірше, ніж у столиці, розвинений ринок вантажоперевезень. У багатьох жителів міста досить часто виникають труднощі з перевезенням великогабаритних вантажів з Києва в область і у зворотному напрямку.

Буси Легкість і висока швидкість завантаження
Газелі Ідеально для квартирного переїзду
Вантажівки Середньотонажні і крупнотонажні

Місто Обухів

Це місто розташоване на відстані 45 кілометрів від столиці. Але, незважаючи на свою віддаленість від Києва, місто є значним промисловим центром області. В Обухові працюють підприємства, які виробляють картон, молочні продукти, вапно, силікатну цеглу, вироби з пластику, вентиляційні конструкції, поролон та іншу продукцію, що поставляється у багато міст України. Крім того у місті ще функціонують достатньо великі будівельні та транспортні організації.

Категорія
авто
«БУС-ПІКАП»«БУС-СТАНДАРТ»«ГАЗЕЛЬ-3М»«ГАЗЕЛЬ-МАКСІ»«3-10 ТОНН»«ВАНТАЖНИК»
"1 год/грн"110160180220290від 100
"1 км/грн"9.010.59.510.514.5-
Детальніше>>>>>>>>>>>>>>>>>>

У місті проживає понад 30 тисяч осіб, більшість з яких працює на місцевих підприємствах. Як і багато міст по області, Обухів має хорошу інфраструктуру: тут працюють школи та дитсадки, функціонують поліклініка, дитяча та доросла лікарні, відкриті магазини, торгові центри, аптеки, продуктові та речові ринки.

Вантажоперевезення з Києва до Обухова і назад

Жителям Обухова наша компанія пропонує скористатися послугами вантажного таксі. Ми готові здійснити перевезення будь-яких вантажів з Обухова в будь-яку точку області або ж з Києва в Обухів.

Доставка будматеріалів Доставка будматеріалів
Вантажники Вантажники
Вантажоперевезення Газель Вантажоперевезення Газель
Вивіз-утилізація Вивіз-утилізація
Правий і Лівий берег Правий і Лівий берег
Перевезення по області Перевезення по області
Всі послуги Всі послуги

Ви можете скористатися послугами нашого вантажного таксі, якщо ви, наприклад, проводите ремонт в квартирі або будинку, а всі будматеріали купуєте в Києві. Якщо терміни ремонту дуже короткі, і хочеться його швидше закінчити, дуже важливо, щоб будівельні матеріали приїхали вчасно.

Наша компанія гарантує не лише доставку вантажів у термін, але і повне їх збереження. Ви нам можете довірити перевезення керамічної плитки європейських виробників, душової кабіни і іншу дорогу сантехніку. Наші автомобілі обладнані спеціальними фіксуючими пристроями, що дозволяють перевозити будь-які крихкі речі, в тому числі дзеркала, антикваріат та побутову техніку.

Також ми готові запропонувати жителям Обухова організацію переїзду офісу або квартири. Наша команда не тільки перевезе ваші речі, але і повністю підготує їх до транспортування (демонтаж та пакування). А це означає, що переїзд не стане для вас маленькою катастрофою - його організацію ми готові взяти на себе повністю.

Наше вантажне таксі пропонує вам високий рівень сервісу, стислі терміни доставки будь-яких вантажів та їх повну цілісність!


2 відгуків клієнтів на сторінці: Вантажоперевезення Обухів

Додати відгук

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР
Поспішаємо за місто зі
знижкою 100 гривень!
Перевеземо на дачу комфортно і вигідно! Знижка 100 гривень, коли одна з точок маршруту за містом по промокоду «ПОКИ ВСІ ДОМА».
Вантажоперевезення по Києву та області 063-600-500-6
  • 068-045-50-50
  • 093-045-50-50
  • 066-945-50-50