068-045-50-50 Працюємо 24/7
093-045-50-50 066-945-50-50 044-222-97-97
Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР

Вантажні перевезення Київ

«Абрикос» надає якісні та доступні послуги вантажоперевезення по м.Київ та Київській області. Успішно працюючи на ринку вантажоперевезень з 2009 року, ми накопичили колосальний досвід роботи в сфері транспортних перевезень.

Буси Легкість і висока швидкість завантаження
Газелі Ідеально для квартирного переїзду
Вантажівки Середньотонажні і крупнотонажні

Фахівцями Абрикос зібрана вичерпна інформація про всі можливі потреби потенційних замовників, в зв'язку з чим перелік послуг не обмежується одними лише перевезеннями. При необхідності замовник може скористатися послугами з завантаження / розвантаження, підняття / спуску речей на поверхи, розпакування, і навіть розбирання та збирання меблів. Всі ці роботи виконують відповідальні, перевірені роками працівники; на рахунку кожного з них багато сотень клієнтів, що залишилися задоволеними якістю наших послуг.

Категорія
тарифу
1 год. по
місту
(грн)
1 км за
містом
(грн)
Макс.
довжина
кузова
Макс.
об'єем
кузова
Всі форми
оплати
Онлайн
замовлення
"Бус-пікап"1006.52.0 м3 м3так
"Бус-стандарт"1206.53.2 м9 м3так
"Газель-3метра"1407.53.0 м10 м3так
"Газель-Максі"1808.54.0 м15 м3так
"3-10 тонн"розрахунокрозрахунок10 м40 м3так
"Вантажник"80100--так

Послуги з перевезення вантажів Київ - як замовити вантажні перевезення?

Кожному з нас не раз доводилося купувати нові великогабаритні речі - холодильник, меблі, піаніно, посудомийну машину, масу інших немаленьких за вагою та розмірами речей і предметів. Ледве вирішивши пов'язані з купівлею завдання, ми неминуче опиняємося перед необхідністю вирішення ще однієї, не менш значущою: як доставити свою покупку до місця призначення?

Для самостійного «приблизного» розрахунку ціни вантажоперевезення по Києву можна скористатися цією таблицею. Але краще зв'язатися з оператором і повідомити основну інформацію (тип вантажу, габарити, місце завантаження / розвантаження) для більш точного формування цінової пропозиції.

Перевезення речей Перевезення речей
Перевезення меблів Перевезення меблів
Перевезення техніки Перевезення техніки
Перевезення будматеріалів Перевезення будматеріалів
Перевезення обладнання Перевезення обладнання
Всі послуги Всі послуги

Власне авто, звичайне таксі, або, тим більше, громадський транспорт мало придатні для цих цілей. Точніше, в неабиякому більшості випадків не придатні зовсім. Компактну пральну машинку ще можна абияк приладнати на верхньому багажнику (якщо у кого-то є цей раритет). Розглядати свій автомобіль для вантажоперевезення ще гірше справа, тому що на практиці це може призвести до подряпин і пошкодження салону машини, або кузова при завантаження і вивантаження. Що в підсумку перевищить багаторазово вартість вантажоперевезення.

Що ж говорити про квартирний переїзд, який, як в народі кажуть, двом пожежам дорівнює. Але навіщо вирішувати проблеми перевезення самому якщо є «Абрикос»?

Питання які часто виникають при замовленні вантажоперевезення

Як замовити послугу вантажоперевезення по Києву?

- Зателефонувати за допомогою одного з телефонів вказаною на сайті abricos.kiev.ua;

- Написати нам в messenger, telegram (@Abricos_perevozki) або viber;

- Скористатися формою замовлення зворотнього дзвінка;

- Написати запит на вантажоперевезення в чаті;

Яку інформацію потрібно підготувати для замовлення вантажоперевезення по Києву?

Для вибору найбільш підходящого автомобіля потрібно знати габарити вантажу, що перевозиться. Чи буде вантаж розбиратися для перевезення, або поїде в зібраному вигляді. Також для прорахунку точної суми вкажіть адреси вантаження і вивантаження.

За скільки часу потрібно бронювати автомобіль для вантажоперевезення?

- Мінімально можливий час подачі авто становить 30 хвилин від дзвінка. Але з урахуванням завантаженості київських доріг ми рекомендуємо робити замовлення якомога раніше. Так водій зможе під'їхати в точно зазначений час.

Можна замовити вантажоперевезення на нічний час?

- Перевезення здійснюються в будь-який час доби 24/7, але оформляти замовлення треба заздалегідь з 07: 30-20: 30.
Як замовити вантажоперевезення за межі Києва?

- Для виїзду автомобіля за межі Києва або по області діє спеціальний тариф. У ньому враховуються кілометри виїзду за межі міста. У будь-якому випадку наші оператори заздалегідь прорахують суму за надання послуги і роз'яснять всі питання про ціноформування.

Ми працюємо не тільки з індивідуальними замовниками, а й з компаніями. Наприклад, Ви власник невеликого бізнесу і у вас не завжди вистачає вільного транспорту, або коли його і зовсім немає, а потрібно організувати термінове вантажоперевезення по Києву своєму клієнтові товару... Навіщо когось просити, шукати вільне авто по знайомим якщо є «Абрикос»?

Автопарк вантажних автомобілів

У нашому автопарку більше 40 різних автомобілів. Ви можете самі вибрати потрібне авто для перевезення зайшовши на сторінку «Автопарк». Або надайте вибір нашим менеджерів. Залежно від габаритів і характеристик вантажу ми підберемо для Вас оптимальний за ціною вантажний автомобіль.

У таблиці нижче представлені найпопулярніші авто які перекривають 80% можливих видів вантажоперевезень по Києву.

Іноді ціна на послугу вантажоперевезення Київ в "Абрикос" нижче в 2-3 рази ніж у наших конкурентів. Ви запитаєте, в чому секрет такого ціноутворення?

1. Точний підбір автомобіля під характеристики перевезеного вантажу. Іноді не потрібно брати величезний (і відповідно дорогий) автомобіль для перевезення невеликої шафи. Більшість перевізників видадуть вам автомобіль які є в наявності зараз. Ми ж запропонуємо почекати, наприклад, 2 години і в підсумку заощадити на перевезенні в кілька разів.

2. Автоматизоване управління перевізним процесом з використанням сучасних засобів оперативного зв'язку та навігації дозволять диспетчеру оперативно обробити заявку клієнта на вантажоперевезення по Києву, розрахувати вартість пакета послуг, визначити місцезнаходження найближчого вільного грузотаксі відповідного типу кузова і потрібної вантажопідйомності, і направити її на адресу замовника в лічені хвилини.

3. Протягом виконання замовлення процес відслідковується диспетчером, готовим у будь-який момент оперативно внести корективи (при виникненні нештатної ситуації). Така схема виключно ефективна не тільки в аспекті швидкості; вона істотно заощаджує не тільки ваш час, але і час самого перевізника, мінімізує порожні пробіги, що забезпечує природне зниження собівартості перевезень і, як наслідок, ціни вантажоперевезення.

Абрикос здійснює вантажоперевезення не тільки по Києву і області, а й по всій території України. Ретельно продумана організаційна схема, сучасний надійний рухомий склад, досвідчені водії, професіонали вантажники і пакувальники - всі ці, і безліч інших факторів повністю виключають виникнення будь-яких позаштатних ситуацій і забезпечують безумовно високу якість всіх видів вантажоперевезень.

Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР
Спешим за город со
скидкой 100 гривен!
Перевеземо на дачу комфортно і вигідно! Знижка 100 гривень, коли одна з точок маршруту за містом по промокоду «ПОКИ ВСІ ДОМА».
Вантажоперевезення по Києву та області 044-222-97-97
  • 068-045-50-50
  • 093-045-50-50
  • 066-945-50-50