066-945-50-50 Працюємо 24/7
068-045-50-50 093-045-50-50 063-600-500-6
Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР

Вантажоперевезення Ірпінь

Вантажоперевезення Ірпінь Вантажоперевезення Ірпінь

Вантажоперевезення Ірпінь

Багато жителів Ірпеня давно вважають своє місто частиною Києва. А багато кияни все частіше виїжджають з галасливої столиці в це тихе, упорядковане місто з чистим повітрям і сучасною інфраструктурою. Тому у спектр послуг та нашої компанії включено вантажоперевезення по місту Ірпінь і за маршрутом Київ-Ірпінь.

Буси Легкість і висока швидкість завантаження
Газелі Ідеально для квартирного переїзду
Вантажівки Середньотонажні і крупнотонажні

Тарифи на вантажоперевезення по місту Ірпінь розраховуються як звичайний тариф по місту плюс додаткові кілометри за містом. Але навіть з таким розрахунком тарифу на вантажоперевезення ціни на наші послуги не перевищують тарифи інших вантажоперевізників в Ірпені.

Категорія
авто
«БУС-ПІКАП»«БУС-СТАНДАРТ»«ГАЗЕЛЬ-3М»«ГАЗЕЛЬ-МАКСІ»«3-10 ТОНН»«ВАНТАЖНИК»
"1 год/грн"110160180220290від 100
"1 км/грн"9.010.59.510.514.5-
Детальніше>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Чому для нас важливий цей напрям?

Ірпінь – це невелике містечко в Київській області, яке розташовано за 8 кілометрів від української столиці на річці з однойменною назвою. Тут налагоджене виробництво будматеріалів, працює меблева фабрика і завод "Ірпіньторфмаш".

Також це місто постачає Київ овочами. Незважаючи на невелику площу, в Ірпені багато супермаркетів, торговельно-розважальних комплексів, є також університети національного значення.

Доставка будматеріалів Доставка будматеріалів
Вантажники Вантажники
Вантажоперевезення Газель Вантажоперевезення Газель
Вивіз-утилізація Вивіз-утилізація
Правий і Лівий берег Правий і Лівий берег
Перевезення по області Перевезення по області
Всі послуги Всі послуги

Ірпінь є дуже впорядкованим містом з розвиненою інфраструктурою. Це не просто місто-супутник Києва - це кліматичний курорт, котрий славиться мальовничою природою і чистим повітрям. Саме тому жителі Києва все частіше розглядають варіант купівлі житла тут - столиця близько, а екологія краще.

У місті проживає понад 40 тисяч осіб, 2/3 з яких працюють в Києві. Тож столиця для багатьох стає не тільки місцем роботи, але і місцем великогабаритних покупок.

Жителям Ірпеня потрібні перевезення меблів, будівельних матеріалів і техніки, також замовляють доставку з Києва – адже тут більший вибір і можна знайти вигідні пропозиції по ціні.

Доставка в місто Ірпінь

Щоб доставити великі покупки додому з Києва, багато жителів Ірпеня часто користуються послугами столичного вантажного таксі і роблять правильний вибір. Як правило, у містах-супутниках вантажоперевезення розвинено гірше, ніж у столиці, або ж цей спектр послуг відсутній зовсім.

Крім того, в умовах серйозної конкуренції, вантажоперевізники Києва готові зробити вигідні пропозиції по ціні та підібрати оптимальний автомобіль для перевезення вантажів будь-якого розміру.

Наша компанія здійснює вантажоперевезення з Києва в Ірпінь та іншим містам Києво-Святошинського району та постійно розвиває цей напрямок. Ми готові доставити вантажі до Києва і назад або ж перевезти їх по місту.

Якісна доставка - наша робота

В нашому арсеналі - надійні автомобілі різною вантажопідйомністю. Тому ми можемо доставити будь-який вантаж з Києва, а також організувати трансфер офісу або квартири будь-якої площі.

Між містом Ірпінь та Києвом давно налагоджено автотранспортне повідомлення і побудовані дороги хорошої якості. А це гарантує, що будь-який, навіть самий крихкий вантаж, обов'язково буде доставлений неушкодженим.

Наші водії чудово знають інфраструктуру міст-супутників Києва, а значить, ми не проїдемо зайві кілометри і не будемо витрачати час на пошуки адреси доставки =).

І головне - ми гарантуємо високу якість послуг! Будь-які вантажі, що перевозяться по місту Ірпінь або які транспортуються зі столиці, запаковуються в плівку і папір (за бажанням замовника) і надійно закріплюються в кузові.


3 відгуків клієнтів на сторінці: Вантажоперевезення Ірпінь

Додати відгук

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР
Поспішаємо за місто зі
знижкою 100 гривень!
Перевеземо на дачу комфортно і вигідно! Знижка 100 гривень, коли одна з точок маршруту за містом по промокоду «ПОКИ ВСІ ДОМА».
Вантажоперевезення по Києву та області 063-600-500-6
  • 068-045-50-50
  • 093-045-50-50
  • 066-945-50-50