066-945-50-50 Працюємо 24/7
068-045-50-50 093-045-50-50 063-600-500-6
Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР

Вантажоперевезення Хотів

Вантажоперевезення Хотів Вантажоперевезення Хотів

Вантажоперевезення Хотів

У багатьох населених пунктах Київської області слабо розвинений ринок вантажоперевезень, або ж він відсутній повністю. Тому ми активно розвиваємо такий напрямок послуг, як перевезення будь-яких великогабаритних вантажів по всій області, в тому числі, за маршрутом Київ-Хотів.

Буси Легкість і висока швидкість завантаження
Газелі Ідеально для квартирного переїзду
Вантажівки Середньотонажні і крупнотонажні

Селище Хотів знаходиться у Святошинському районі області та безпосередньо межує з Києвом. Це селище невелике – у ньому є більше тисячі будинків, і проживає майже 5 тисяч осіб. Хотів славиться своїм чистим повітрям та мальовничими пейзажами: балками, струмками і озерами.

Категорія
авто
«БУС-ПІКАП»«БУС-СТАНДАРТ»«ГАЗЕЛЬ-3М»«ГАЗЕЛЬ-МАКСІ»«3-10 ТОНН»«ВАНТАЖНИК»
"1 год/грн"110160180220290від 100
"1 км/грн"9.010.59.510.514.5-
Детальніше>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Багато жителів Києва купують собі дачі саме в Хотові. Їм подобається те, що селище знаходиться так близько до столиці. Жителям Хотова і тим, хто планує переїзд туди, ми пропонуємо послуги нашої компанії.

Вам потрібно звернутися до нас, якщо…

Якщо ви купили дачний будинок у Хотові і тепер збираєтесь перевезти туди речі зі столичної квартири або з дачі, що знаходиться в іншому населеному пункті Київської області. Ми заберемо всі необхідні речі і швидко доставимо їх в Хотів.

Доставка будматеріалів Доставка будматеріалів
Вантажники Вантажники
Вантажоперевезення Газель Вантажоперевезення Газель
Вивіз-утилізація Вивіз-утилізація
Перевезення по області Перевезення по області
Всі послуги Всі послуги

Якщо ви живете в Хотові і бажаєте здійснити дачний, офісний чи квартирний переїзди, наша компанія готова зайнятися їх організацією та перевезенням. Ми підбираємо авто необхідної вантажопідйомності, відповідно до ваших потреб, демонтуємо побутову техніку та меблі, пакуємо, вантажимо та доставляємо все в пункт призначення.

Також ми відповідаємо за збереження вантажу і гарантуємо, що ваші крихкі речі при перевезенні не постраждають. Оскільки кожен предмет інтер'єру упаковується в бульбашкову плівку і картон та закріплюється в кузові спеціальними пасками. Наша компанія дотримується правил транспортування будь-яких вантажів.

Якщо ви живете в Хотові і купуєте в Києві будівельні матеріали, меблі, техніку та інші великогабаритні речі, вам також варто звернутися до нашої компанії. Якщо вам потрібно заощадити час і забрати покупки з різних торгівельних центрів, ми будемо готові вам допомогти.

Адже служба доставки великогабаритних вантажів є не у всіх магазинах, а якщо і є, то доставка може іноді займати кілька тижнів. Щоб не витрачати час на очікування, краще звернутися по допомогу до професіоналів.

Крім прекрасного сервісу і коротких термінів перевезення вантажу, ми пропонуємо приємні ціни на свої послуги, які вас порадують. Позбавте себе від непотрібних труднощів - довірте переїзд або перевезення ваших покупок нам.


Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР
Поспішаємо за місто зі
знижкою 100 гривень!
Перевеземо на дачу комфортно і вигідно! Знижка 100 гривень, коли одна з точок маршруту за містом по промокоду «ПОКИ ВСІ ДОМА».
Вантажоперевезення по Києву та області 063-600-500-6
  • 068-045-50-50
  • 093-045-50-50
  • 066-945-50-50