066-945-50-50 Працюємо 24/7
068-045-50-50 093-045-50-50 063-600-500-6
Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР

Вантажоперевезення Бровари

Вантажоперевезення Бровари Вантажоперевезення Бровари

Вантажоперевезення Бровари

Якщо ви живете в місті Бровари, і вам необхідно організувати дачноий, квартирний або офісний переїзд будь-якого масштабу, пропонуємо вам послуги нашого вантажного таксі. Ми здійснюємо перевезення будь-яких вантажів за маршрутом Київ-Бровари, а також в інші міста області.

Буси Легкість і висока швидкість завантаження
Газелі Ідеально для квартирного переїзду
Вантажівки Середньотонажні і крупнотонажні

Бровари місто-супутник Києва

Українська столиця має кілька міст-супутників, але саме Бровари вважають самим великим. На сьогодні тут проживає понад 100 тисяч осіб, і місто продовжує розростатися. Це пояснюється тим, що він межує безпосередньо з Києвом і неофіційно вважається продовженням столиці.

Категорія
авто
«БУС-ПІКАП»«БУС-СТАНДАРТ»«ГАЗЕЛЬ-3М»«ГАЗЕЛЬ-МАКСІ»«3-10 ТОНН»«ВАНТАЖНИК»
"1 год/грн"110160180220290від 100
"1 км/грн"9.010.59.510.514.5-
Детальніше>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Багато підприємств машинобудування, хімічної та харчової промисловості знаходяться саме в Броварах. Тут працює великий завод з виробництва безалкогольних напоїв, трикотажна фабрика, шиноремонтний завод, і завод пластмас, деревообробний комбінат і ряд інших підприємств національного значення. На вказаних підприємствах працюють як жителі Броварів так і кияни.

Між столицею і Броварами чітко налагоджено транспортне сполучення. З передмістя можна без пересадок дістатися майже в будь-яку точку столиці. До речі, дороги в Броварах хорошої якості, адже через місто проходять траси міжнародного і національного значення.

Доставка будматеріалів Доставка будматеріалів
Вантажники Вантажники
Вантажоперевезення Газель Вантажоперевезення Газель
Вивіз-утилізація Вивіз-утилізація
Правий і Лівий берег Правий і Лівий берег
Перевезення по області Перевезення по області
Всі послуги Всі послуги

Вантажоперевезення по місту Бровари

Незважаючи на те, що Київ межує з Броварами, у жителів і передмістя, і столиці часто виникають складнощі з перевезенням великогабаритних вантажів. Ми готові вирішити ці проблеми і організувати дачний або квартирний переїзд, а також перевезення будь-якого вантажу з Києва в Бровари і у зворотному напрямку.

Вам знадобиться наша послуга вантажоперевезення Бровари, якщо потрібно перевезти старі меблі зі столиці на дачу в Бровари. У разі того, якщо ви купили в Києві побутову техніку або будматеріали, які неможливо перевезти в маршрутному таксі або на легковій машині, а в магазині, де куплено речі, немає власної служби доставки.

Вантажне таксі Абрикос готове організувати перевезення будь-яких вантажів на спеціально обладнаних автомобілях. Якщо вам потрібно перевезти свої закупки з Києва, то ми можемо зібрати їх за декількома адресами. Також наша компанія надає послуги організації повного переїзду («під ключ»), який передбачає демонтаж меблів, техніки та упаковку всіх предметів інтер’єру.

Ми гарантуємо високу якість послуг і швидку доставку вантажів в будь-який населений пункт області. Звернувшись в нашу компанію, ви можете не сумніватися, в тому, що вантаж прибуде до вас швидко і без пошкоджень!


3 відгуків клієнтів на сторінці: Вантажоперевезення Бровари

Додати відгук

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР
Поспішаємо за місто зі
знижкою 100 гривень!
Перевеземо на дачу комфортно і вигідно! Знижка 100 гривень, коли одна з точок маршруту за містом по промокоду «ПОКИ ВСІ ДОМА».
Вантажоперевезення по Києву та області 063-600-500-6
  • 068-045-50-50
  • 093-045-50-50
  • 066-945-50-50