066-945-50-50 Працюємо 24/7
068-045-50-50 093-045-50-50 063-600-500-6
Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР

Вантажоперевезення Бортничі

Вантажоперевезення Бортничі Вантажоперевезення Бортничі

Вантажоперевезення Бортничі

Щоб переїзд не став маленькою катастрофою, а пройшов швидко та без потрясінь, потрібно довіряти його тільки професіоналам. Наше вантажне таксі готове організувати вам дачний, офісний або квартирний переїзд, а також доставку будь-яких вантажів з Києва до Бортничі або з Бортничів в будь-який населений пункт області.

Буси Легкість і висока швидкість завантаження
Газелі Ідеально для квартирного переїзду
Вантажівки Середньотонажні і крупнотонажні

Бортничі на карті області

Мікрорайон Бортничі знаходиться в декількох кілометрах від історичного центру Києва, поруч зі станцією метро Бориспільська. Раніше він був одним із численних селищ Київської області, а потім увійшов до складу міста.

Категорія
авто
«БУС-ПІКАП»«БУС-СТАНДАРТ»«ГАЗЕЛЬ-3М»«ГАЗЕЛЬ-МАКСІ»«3-10 ТОНН»«ВАНТАЖНИК»
"1 год/грн"110160180220290від 100
"1 км/грн"9.010.59.510.514.5-
Детальніше>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Тривалий час Бортничі вважалися, м'яко кажучи, не найпопулярнішою околицею, куди було майже неможливо дістатися без власного автомобіля. Але останнім часом тенденція змінилася - у Бортничах почали будувати елітне житло: багатоповерхівки та приватні котеджі. Це пояснюється просто: тут можна, формально не виїжджаючи зі столиці, відпочити від галасливого міста - те, що потрібно жителю мегаполісу.

Тут є тільки дитсадки і школи, немає ніяких промислових або виробничих об'єктів, тому багато жителів Києва саме тут купують собі старі приватні будинки і перетворюють їх на дачі або з нуля будують сучасні котеджі, в які переїжджають і живуть постійно.

Доставка будматеріалів Доставка будматеріалів
Вантажники Вантажники
Вантажоперевезення Газель Вантажоперевезення Газель
Вивіз-утилізація Вивіз-утилізація
Перевезення по області Перевезення по області
Всі послуги Всі послуги

Вантажоперевезення в Бортничах

Жителі селища Бортничі користуються столичним ринком послуг, у тому числі і послугами київських вантажоперевізників. Якщо вам потрібно доставити будь-який великогабаритний вантаж у Бортничі, пропонуємо послуги нашої компанії.

Якщо ви будуєте котедж в Бортничах або облаштовуєте дачу, вам необхідні послуги надійного вантажоперевізника. Ми готові організувати доставку до місця ремонту та будівництва будь-яких будівельних матеріалів: починаючи з мішків з цементом, вагонкою і закінчуючи ламінатом та керамічною плиткою. Також ми готові перевезти будь-яку сантехніку, побутову техніку та меблі.

Кузова у всіх наших автомобілях обладнані спеціальними утримуючими пристроями, тому ми гарантуємо, що тендітні будівельні матеріали, італійська ванна, плазма, скляний журнальний столик та інші речі прибудуть до вас без пошкоджень.

Ми пропонуємо не тільки перевезення вантажів, але і весь спектр послуг, пов'язаних з переїздом. Якщо вам потрібно перевезти речі з однієї квартири на іншу в найкоротші строки , зверніться до нас. Наша команда виконає демонтаж меблів і техніки, упакує всі речі, завантажить їх у авто, перевезе і головне - заново проведе збірку на новому місці! Це швидко і дуже зручно!


Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР
Поспішаємо за місто зі
знижкою 100 гривень!
Перевеземо на дачу комфортно і вигідно! Знижка 100 гривень, коли одна з точок маршруту за містом по промокоду «ПОКИ ВСІ ДОМА».
Вантажоперевезення по Києву та області 063-600-500-6
  • 068-045-50-50
  • 093-045-50-50
  • 066-945-50-50