066-945-50-50 Працюємо 24/7
068-045-50-50 093-045-50-50 063-600-500-6
Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР

Послуги вантажників

Вантажники Вантажники

Послуги вантажників

Послуги вантажників можливо замовити у компанії Абрикос як окремо, так і разом з вантажною машиною. Ви можете вибрати необхідну кількість людей для виконання будь-яких такелажних робіт.

Чому варто замовити вантажників у Києві у нашій компанії:

Вантажники нашої служби – це кваліфіковані фахівці, які вміють вирішувати великий перелік завдань. Це не новачки чи студенти, ми завжди стежимо за якістю та швидкістю виконання завдання, ще важливим моментом є їхня мобільність, що дозволяє терміново замовити вантажників з гарантованою подачею.

Ми виконали більше 1800+ замовлень на послуги вантажників по Києву та області, намагаючись скоротити час їхнього залучення до мінімального, щоб ви платили тільки за роботу, а не простій. Практично будь-які такелажні процеси нам вже знайомі, і ми беремося за 90% усіх видів робіт

Викликати вантажників недорого можна як без транспорту, так і з вантажівкою будь-якої вантажопідйомності. Це дуже зручно, тому що вони приїжджають разом цілим екіпажом, потім також разом прямують на місце вивантаження. Замовити бригаду вантажників також можна і за місто

Можливість оформити заявку щодня, і попередньо на конкретний день, і зручний час. Час подачі мінімальний, оскільки вони виїжджають із найближчого району до вас, попередньо погодивши інформацію за адресою та прайсом. Ще є варіант із плаваючим часом

Довірити тендітний вантаж, або великий обсяг складних завдань, можна нам, до вас приїдуть акуратні вантажники з інструментом, якщо він для цього необхідний. Підкажуть як раціональніше розмістити все на новому місці, і зроблять монтажем чи демонтаж.

Підйом вантажу на поверх Підйом вантажу на поверх
Підйом меблів на поверх Підйом меблів на поверх
Підйом-спуск по поверхах Підйом-спуск по поверхах
Всі послуги Всі послуги

Скільки коштують вантажники по Києву?

Услуги грузчиков

Їхня робота оплачується погодинно, з того моменту, як вони прибули на замовлення і до його завершення. При цьому є великий перелік справ, який входить у стандартний прайс і додатково не оплачується: спуск-підйом ліфтом, процес упаковки, фіксація вантажу у вантажному відсіку, використання інструменту, ременів транспортування. Наприклад, якщо потрібно спустити диван з 3 поверху вручну сходами, то додатково всього варто доплатити по 10 грн за поверх вантажникам, ціни представлені нижче:

Які послуги вантажників по Києву ми надаємо?

Звернувшись до нашої фірми, ви можете розраховувати, що до вас приїдуть досвідчені вантажники, точно вчасно і виконають роботу, яку ви озвучили оператору. Якщо якийсь вид завдань виявиться нерозповсюдженим, і ніхто з інших компаній не захотів взятися за нього, опишіть менеджеру всі деталі, і ми постараємося вирішити ваше завдання. Нижче ми навели базові види послуг, які виконують вантажники:

Категорія
тарифу
«1
вантажник»
«2
вантажника»
«3
вантажника»
«4
вантажника»
«Всі форми
оплати»
«Онлайн-заказ»
"100 грн/год"100200300400так
"110 грн/год"110220330440так
"120 грн/год"120240360480так
"130 грн/год"130260390520так
"140 грн/год"140280420560так

Найняти вантажника чи виконати роботу самостійно?

Якщо, наприклад, можна заощадити на пакувальному матеріалі, то на послугах вантажників немає необхідності та економічної вигоди цього робити. По-перше, для складніших завдань потрібні інструменти та пристрої, якщо у вас їх немає, то це вийде дорожче, ніж ціна вантажника за годину або 2 його праці. По-друге, при перенесенні важких вантажів необхідно мати досвід та міцну фізичну підготовку, без цього є ризик завдати шкоди здоров'ю. По-третє, потрібно правильно нести, особливо по поверхах, тому що при неакуратному русі можна пошкодити стіну або сам вантаж.

Типи вантажників з погодинною оплатою

Залежно від типу робіт, які мають виконати вантажники по Києву, відрізняються як спеціалісти, так і тарифи на їхні послуги. Вантажі та завдання різні, і підхід до їх вирішення різний. Щоб не робити єдиний тариф, тим самим збільшилася б вартість при легких і швидких завданнях, ми розділили вантажників на кілька типів:

  • Базові - замовляють для простих і стандартних завдань, при перевезенні речей, легких вантажів до 20-30 кг, без необхідності використовувати спеціальні інструменти.
  • Меблярі - в їх компетенцію входить транспортування меблів, як ліфтом, так і по поверхах, завжди в наявності інструменти, якщо потрібно зробити складання або розбирання.
  • Такелажники – дані фахівці залучаються до роботи з важкими вантажами від 70 кг до 450 кг. Вони мають міцну фізичну форму, а найголовніше навички та досвід для таких процесів.
  • Пакувальники – вони виконують усі завдання з упаковки та підготовки вашого майна до вантажоперевезення чи переїзду, підберуть та використовуватимуть потрібний матеріал, під окремий вид виробу.
  • Різноробочі – їх залучають для будсміття або пильних будматеріалів, а також для звичайних завдань на складі на весь день, розвантаження фури з товаром та інше.

Так само у вас є можливість підібрати додатково транспорт, для ваших цілей, вантажники можуть приїхати як разом з машиною, так і заздалегідь, щоб підготувати все. Ознайомтеся з потрібним класом нашого автопарку, вибравши потрібну категорію:

Буси Легкість і висока швидкість завантаження
Газелі Ідеально для квартирного переїзду
Вантажівки Середньотонажні і крупнотонажні

Як замовити послуги вантажників у Києві в Абрикос?

Якщо у вас є досвід ви можете замовити вантажників самостійно на сайті, якщо ж потрібно проконсультуватися, підготуйте такі дані як: загальний обсяг вантажу, чи доведеться піднімати або спускати поверхами вручну, чи будуть важкі деталі, для яких необхідні міцні хлопці з ременями, та інші особливості. Ви також просто надсилайте нам фото, ми оцінимо та підберемо правильну категорію вантажників самі. Дані дії спрямовані на те, щоб ви не переплачували і щоб приїхали саме ті фахівці, чий це основний профіль.

Відповіді на часті питання про роботу вантажників та їх вартість

Як швидко можуть приїхати вантажники на замовлення?

У нашій компанії вантажники знаходяться практично в кожному районі, якщо ви замовляєте їх окремо без авто, тоді потрібен лише час на дорогу. Якщо з авто, це займе всього від 20 хвилин.

Чи можуть вантажники підняти вантаж без ліфта вручну?

Наші вантажники недорого виконують даний тип робіт, для цього вони мають ремені і необхідний досвід, варто тільки підібрати необхідну кількість, плюс на практиці — це завжди парна кількість людей 2 і 4, у складних випадках 6.

Скільки вантажників потрібно для квартирного переїзду?

Для стандартного переїзду 1 і 2 кімнатної квартири знадобиться 2 особи, при переїзді трикімнатної квартири, офісу або приватного будинку зазвичай 4. Для перевезення особистих речей часто буває достатньо одного.

Чи можуть вантажники розібрати диван, шафу?

Так, для виконавців із категорії меблярі – це основний вид діяльності. Вони мають механічний та електроінструмент для таких завдань, все розберуть, запакують, на новому місці зберуть-розмістять на потрібному місці.

Чи ви відправляєте вантажників за місто?

Якщо потрібні послуги вантажників за межами Києва, ми зможемо їх надати. Буде лише більший час подачі, з урахуванням віддаленості населеного пункту від столиці та витрати на транспорт по міжмісту.

Скільки людей можна замовити за один раз?

У нашій компанії можна замовити як одного, або екіпаж з 2 або 4 осіб, також цілу бригаду на 10 осіб. Наш менеджер підкаже скільки потрібно для ваших цілей та оформить замовлення.

Компанія Абрикос надасть вам потрібних фахівців у потрібний термін та за доступною ціною. Замовити послуги вантажників по Києву ви можете у зручний час та зручним способом, від дзвінка до онлайн листування з нашим менеджером. Нижче виберіть зручний для вас спосіб зв'язатися з нами, а все по замовленню та його реалізації залиште нам.

5 відгуків клієнтів на сторінці: Вантажники

Додати відгук

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР
Поспішаємо за місто зі
знижкою 100 гривень!
Перевеземо на дачу комфортно і вигідно! Знижка 100 гривень, коли одна з точок маршруту за містом по промокоду «ПОКИ ВСІ ДОМА».
Вантажоперевезення по Києву та області 063-600-500-6
  • 068-045-50-50
  • 093-045-50-50
  • 066-945-50-50