066-945-50-50 Працюємо 24/7
068-045-50-50 093-045-50-50 063-600-500-6
Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР

Перестановка в квартирі з вантажниками

Перестановка в квартирі з вантажниками Перестановка в квартирі з вантажниками

Перестановка в квартирі з вантажниками

Тим, хто хоче змінити щось у своєму житті, психологи радять почати з малого - зробити перестановку в квартирі. Порада хороша, але не завжди її вдасться виконати без сторонньої допомоги. Якщо вам потрібно пересунути важкі меблі, зверніться до послуг компанії "Абрикос". Наші вантажники виконають це якісно і швидко.

Буси Легкість і висока швидкість завантаження
Газелі Ідеально для квартирного переїзду
Вантажівки Середньотонажні і крупнотонажні

Визначаємо фронт робіт

Зв'яжіться з нашими менеджерами по телефону або Інтернету, і розкажіть, які меблі і куди треба перенести. Якщо ви збираєтеся зробити ремонт в одному з приміщень, ми повністю звільнимо його від всіх меблів та речей. Якщо мешканці вашої квартири обмінюються кімнатами, ми швидко перенесемо корпусні та м'які меблі.

Категорія
авто
«БУС-ПІКАП»«БУС-СТАНДАРТ»«ГАЗЕЛЬ-3М»«ГАЗЕЛЬ-МАКСІ»«3-10 ТОНН»«ВАНТАЖНИК»
"1 год/грн"110160180220290від 100
"1 км/грн"9.010.59.510.514.5-
Детальніше>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Наш менеджер обов'язково уточнить у Вас, яка висота дверних отворів і стелі в помешканні і в якій послідовності потрібно розбирати і переносити меблі. Вартість послуг залежить від того, чи потрібно проводити демонтаж меблів і виносити її в інше приміщення або усі роботи будуть виконуватися в одній кімнаті.

Демонтаж меблів

Якщо громіздкі меблі потрібно виносити з кімнати, наші фахівці виконають її повний або частковий демонтаж. Щоб заощадити час, шафу чи диван можна винести в зібраному вигляді. Але тоді велика ймовірність того, то меблі можуть пошкодитися об дверний отвір або залишаться подряпини на стіні та підлозі. Краще витратити зайву годину на розбирання шафи, ніж потім витрачати гроші на новий ремонт.

Доставка будматеріалів Доставка будматеріалів
Вантажники Вантажники
Вантажоперевезення Газель Вантажоперевезення Газель
Вивіз-утилізація Вивіз-утилізація
Правий і Лівий берег Правий і Лівий берег
Перевезення по області Перевезення по області
Всі послуги Всі послуги

У наших вантажників є весь необхідний інструмент для демонтажу будь-яких видів меблів. А багаторічний досвід роботи в проведенні квартирних і офісних переїздів різної складності - найкраща гарантія того, що меблі будуть розібрані і зібрані швидко і без пошкоджень.

Перестановка в одній кімнаті

Меблі можна не демонтувати, якщо їх потрібно переставити в одній кімнаті. Щоб максимально зменшити їх вагу, треба попередньо звільнити такі меблі від вмісту речей. З шафи потрібно витягнути всі книги, посуд, одяг, також можна прибрати внутрішні полиці і зняти дверцята.

Полиці, скляні або дзеркальні дверцята обов'язково знімаються. Інакше під час перенесення полиці можуть випасти і розбитися, а по дверцятах від невеликого удару піде тріщина. Якщо дерев'яні дверцята зняти складно, то їх треба зв'язати між собою міцною мотузкою. З ящика для білизни, яка знаходиться у дивані, також рекомендується витягнути всі речі.

Важкі меблі потрібно переносити тільки над підлогою, інакше на поверхні ламінату, паркету або лінолеуму залишаться подряпини. Наші фахівці це знають і використають спеціальні ремені, за допомогою яких громіздкий предмет піднімається на кілька сантиметрів над підлогою та переноситься в інше місце. Також для перестановки з місця на місце піаніно, сейфа або банкомату, ми використовуємо такелажне обладнання, яке є в нашому арсеналі.

"Абрикос" пропонує приємні ціни на всі види послуг. Ми працюємо в зручний для вас час та враховуємо всі побажання клієнтів. Якщо вам потрібно переставити меблі у квартирі у вихідний або святковий день, зверніться до нас. Наші вантажники завжди приїжджають вчасно і працюють швидко.


2 відгуків клієнтів на сторінці: Перестановка в квартирі з вантажниками

Додати відгук

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР
Поспішаємо за місто зі
знижкою 100 гривень!
Перевеземо на дачу комфортно і вигідно! Знижка 100 гривень, коли одна з точок маршруту за містом по промокоду «ПОКИ ВСІ ДОМА».
Вантажоперевезення по Києву та області 063-600-500-6
  • 068-045-50-50
  • 093-045-50-50
  • 066-945-50-50