066-945-50-50 Працюємо 24/7
068-045-50-50 093-045-50-50 063-600-500-6
Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР

Перевезення при ремонті

Перевезення при ремонті Перевезення при ремонті

Перевезення при ремонті в квартирі

Коли в будинку починається ремонт, всі мріють тільки про одне - щоб він швидше закінчився. Якщо ви прагнете, щоб ремонтні роботи не затягнулися, потрібно знайти не тільки надійну бригаду, а й організувати своєчасну доставку будматеріалів.

Буси Легкість і висока швидкість завантаження
Газелі Ідеально для квартирного переїзду
Вантажівки Середньотонажні і крупнотонажні

Перевезення при ремонті квартири

Якщо ви хочете, щоб плитку, цемент, дерево було доставлено вчасно на місце ремонту, скористайтеся послугами вантажного таксі "Абрикос".

Категорія
авто
«БУС-ПІКАП»«БУС-СТАНДАРТ»«ГАЗЕЛЬ-3М»«ГАЗЕЛЬ-МАКСІ»«3-10 ТОНН»«ВАНТАЖНИК»
"1 год/грн"110160180220290від 100
"1 км/грн"9.010.59.510.514.5-
Детальніше>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Нижче представлені тарифи, оцінивши їх ви можете розрахувати скільки коштуватиме послуга "Доставка будівельних матеріалів".

При неналежному транспортуванні, будматеріали можуть зіпсуватися і стати непридатними для ремонту. Тому ми чітко дотримуємося таких правил:

Перевезення профілю Перевезення профілю
Перевезення гіпсокартону Перевезення гіпсокартону
Перевезення багетів Перевезення багетів
Перевезення карниза Перевезення карниза
Перевезення плінтусів Перевезення плінтусів
Перевезення ковроліну Перевезення ковроліну
Всі послуги Всі послуги

Вибір транспорту для доставки

Для перевезення по Києву відмінно підійдуть автомобілі представлені нижче, їх найчастіше замовляють на подібні вантажні перевезення.

Компанія "Абрикос" має різноманітний парк автомобілів. Машина підбирається конкретно для кожного замовлення. Найчастіше для перевезення невеликих обсягів будматеріалів ми використовуємо вантажні "Газелі". Це дуже легкі та маневрені автомобілі, які прекрасно себе "відчувають" на дорогах великого міста: проїжджають під низькими арками і мостами, легко паркуються в маленьких дворах і споживають мало палива.

Для більшої безпеки вашого вантажу, ми використовуємо машини із закритим кузовом. Для перевезення цегли, піску, щебеню, гравію, наша компанія надає автомобілі з більшою вантажопідйомністю та відкритим кузовом. Ми намагаємося підібрати вантажівку оптимального розміру. Адже чим більше вантажопідйомність, то дорожче обійдеться оренда машини.

Завантаження будматеріалів

"Абрикос" готовий запропонувати вам послугу завантаження будматеріалів. Не важливо, який обсяг і вид будматеріалів потрібно перевезти. Вони завантажуються обережно, але дуже швидко. У разі потреби використовується навантажувач, кран або інша спецтехніка. Кахель, сантехніка, упаковки з дошками і ламінатом обов'язково закріплюються в кузові за допомогою еластичних ременів. Це гарантія того, що в разі різкого гальмування, вантаж не перевернеться і не вивалиться з кузова.

Якщо вам потрібно швидко перевезення будматеріалів в будь-яку точку столиці або області, просто зателефонуйте до "Абрикос". Менеджери нашої компанії підберуть машину, прокладуть оптимальний маршрут і призначать час, найбільш зручний Вам. Наші машини ніколи не запізнюються, а вантажники працюють дуже оперативно і якісно.


4 відгуків клієнтів на сторінці: Перевезення при ремонті

Додати відгук

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР
Поспішаємо за місто зі
знижкою 100 гривень!
Перевеземо на дачу комфортно і вигідно! Знижка 100 гривень, коли одна з точок маршруту за містом по промокоду «ПОКИ ВСІ ДОМА».
Вантажоперевезення по Києву та області 063-600-500-6
  • 068-045-50-50
  • 093-045-50-50
  • 066-945-50-50