066-945-50-50 Працюємо 24/7
068-045-50-50 093-045-50-50 063-600-500-6
Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР

Вантажоперевезення Дніпровський район

Вантажоперевезення Дніпровський район Вантажоперевезення Дніпровський район

Вантажоперевезення Дніпровський район

Дніпровський район знаходиться на лівому березі Київа. Територіально ділиться на такі мікрорайони як, Лівобережна, Дарниця, Райдужний, Русанівка, ДВРЗ, Воскресенка та Березняки. Вантажне таксі Абрикос надасть вантажну машину з будь-яким об'ємом кузова, а також кваліфікованих вантажників по Дніпровському району Києва.

Буси Легкість і висока швидкість завантаження
Газелі Ідеально для квартирного переїзду
Вантажівки Середньотонажні і крупнотонажні

Завдяки добре розвиненій транспортній розв'язці, цей район вважається щільно населеним районом міста. Щоб потрапити з Дніпровського району на інший берег, побудували кілька мостів, що з'єднують лівий і правий берег Києва. Це міст Патона, міст Метро, Московський міст та ін.

Категорія
авто
«БУС-ПІКАП»«БУС-СТАНДАРТ»«ГАЗЕЛЬ-3М»«ГАЗЕЛЬ-МАКСІ»«3-10 ТОНН»«ВАНТАЖНИК»
"1 год/грн"110160180220290від 100
"1 км/грн"9.010.59.510.514.5-
Детальніше>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Швидка подача вантажної машини в районі станцій метро Дарниця, Лівобережна, Гідропарк, Чернігівська і Лісова. У Дніпровському районі з'являється все більше нових ЖК, висоток, офісних будівель. У зв'язку з цим виникає попит на вантажоперевезення.

Вантажне таксі Абрикос пропонує свої послуги з перевезення меблів, побутової техніки, доставка будматеріалів, рекламної продукції, товарів та особистих речей. Ви завжди можете замовити квартирний або офісний переїзд у нашій компанії вантажоперевезень. Ми здійснюємо переїзди в таких мікрорайонах як, Лівобережна, Дарниця, Райдужний, Русанівка, ДВРЗ, Воскресенка та Березняки, а також у всіх районах Київа.

Вантажоперевезення ДВРЗ Вантажоперевезення ДВРЗ
Всі послуги Всі послуги

Вантажне таксі Абрикос надасть вантажний автомобіль будь-якої вантажопідйомності в районі всіх ТЦ і торгових точок у Дніпровському районі - Віяр (вул. Віскозній, 3), МВЦ на Броварському проспекті, ринок Юність (ул. Миропольська) та ін. Ви робіть покупки з задоволенням, ми подбаємо про те, як їх доставити на потрібну вам адресу.

Ми зробили квартирні та офісні переїзди на таких ЖК:
FREEDOM на просп. Визволителів, Дніпровська Мрія на вул. Сосюри, 6, Клубний будинок Олімпія на вул. Регенераторна, 4, Клубний будинок Art House на вул. Радистів, 32, Клубний будинок Струтинській на вул. Радистів, 40, Комфорт Таун на вул. Михайла Максимовича (Трутенка), 24, Лук'янівський каскад на вул. Генерала Жмаченка, 26, Медовий 2 на вул. Воскресенська, 12 (а, б, в, г) 14 (б, д, е, б, в), вул. Каховська, 60, Новий Автограф на вул. Генерала Жмаченка, 26, паркові озера на вул. Воскресенська, 12 (а, б, в, г) 14 (б, д, е, б, в), по пр-ту возз'єднання на просп. Соборності (возз’єднання), 21в, по вул. Каховська на вул. Каховська, 60, Преміал на вул. Малишка, 9а, Проспект возз’єднання на Соборності (Возз'єднання), 30а, Райдужний на вул. Кибальчича, 2, Русанівська Гавань на вул. Євгена Маланюка (Сагайдака), 101, Каунаська на вул. Каунаська, 2а.

Наша компанія Абрикос займається всіма видами вантажоперевезень по Києву та за його межами. Ми надамо вантажне таксі в будь-який район міста. Просто зателефонуйте на один із зазначених на сайті номерів телефону та кваліфікований співробітник підбере для вас самий оптимальний вантажний автомобіль, а за необхідності, потрібну кількість вантажників. Ми цінуємо і поважаємо наших клієнтів!

1 відгуків клієнтів на сторінці: Вантажоперевезення Дніпровський район

Додати відгук

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР
Поспішаємо за місто зі
знижкою 100 гривень!
Перевеземо на дачу комфортно і вигідно! Знижка 100 гривень, коли одна з точок маршруту за містом по промокоду «ПОКИ ВСІ ДОМА».
Вантажоперевезення по Києву та області 063-600-500-6
  • 068-045-50-50
  • 093-045-50-50
  • 066-945-50-50