066-945-50-50 Працюємо 24/7
068-045-50-50 093-045-50-50 063-600-500-6
Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР

Дачний переїзд

Дачний переїзд Дачний переїзд

Дачний переїзд

Як же чудово проводити час на дачі з близькими людьми як надалі від галасливого міста, де чисте повітря, природа, відсутність гуркоту від машин, і крім вас і рідних нікого поблизу немає. Поїздка на дачу, свято для всієї родини, якщо звичайно справа не доходить до транспортування меблів, або іншого великого вантажу.

Буси Легкість і висока швидкість завантаження
Газелі Ідеально для квартирного переїзду
Вантажівки Середньотонажні і крупнотонажні

Відразу ж виникають проблеми з тим, що потрібно меблі розібрати, упакувати, спустити по сходах, завантажити в автомобіль, доставити за місто, і розставити все по місцях. Такими клопотами можна займатися майже цілий день і можливо, що ви все не встигнете закінчити, не кажучи вже про омріяний відпочинок.

Категорія
авто
«БУС-ПІКАП»«БУС-СТАНДАРТ»«ГАЗЕЛЬ-3М»«ГАЗЕЛЬ-МАКСІ»«3-10 ТОНН»«ВАНТАЖНИК»
"1 год/грн"110160180220290від 100
"1 км/грн"9.010.59.510.514.5-
Детальніше>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Нижче представлені докладні тарифи, оцінивши які ви зможете підрахувати скільки коштуватиме послуга "Дачний переїзд". Не хвилюйтеся, вихід є! Щоб не завантажувати себе важкою роботою, довірте дачний переїзд професіоналам. Вони знають як вирішити таку проблему, оскільки здійснюють такі перевезення кожен день.

Всього лише декілька годин роботи нашої команди і робота буде виконана на високому рівні, без проблем та форс-мажорів! Для перевезення по Києву відмінно підійдуть автомобілі представлені нижче, їх найчастіше замовляють на подібні вантажні перевезення.

Міні-переїзд Міні-переїзд
Квартирний переїзд Квартирний переїзд
Офісний переїзд Офісний переїзд
Промисловий переїзд Промисловий переїзд
Переїзд складу Переїзд складу
Всі послуги Всі послуги

Замовивши дачний переїзд по Києву та області у компанії Абрикос, ви звільняєте себе від проблем з перевезенням, а натомість отримуєте швидкий та якісний дачний переїзд. Ми пишаємося нашою відмінною репутацією на ринку, якістю наданих послуг і позиціонуємо себе як "надійного перевізника".

Виникають ситуації коли клієнти не планують заздалегідь переїзд, а потребують його найближчим часом, наша компанія може підібрати вам вантажний автомобіль в самі найближчі терміни.

У компанії працюють досвідчені вантажники, які виконають збірку/розбирання, упаковку меблів якісно і акуратно. Для наших клієнтів ми пропонуємо програму лояльності, досить економну тарифну сітку, нові і справні автомобілі, обладнані спеціально під різні переїзди.

Довіряйте дачний переїзд тільки професійним компаніям, які працюють не один рік на ринку і завоювали довіру клієнтів. Це гарантує вам переїзд без головного болю і в обумовлені терміни, а також, значну економію коштів, часу та нервів.


2 відгуків клієнтів на сторінці: Дачний переїзд

Додати відгук

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР
Поспішаємо за місто зі
знижкою 100 гривень!
Перевеземо на дачу комфортно і вигідно! Знижка 100 гривень, коли одна з точок маршруту за містом по промокоду «ПОКИ ВСІ ДОМА».
Вантажоперевезення по Києву та області 063-600-500-6
  • 068-045-50-50
  • 093-045-50-50
  • 066-945-50-50