066-945-50-50 Працюємо 24/7
068-045-50-50 093-045-50-50 063-600-500-6
Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР

Приватні вантажоперевезення

Приватні вантажоперевезення Приватні вантажоперевезення

Приватні вантажоперевезення

Попит на приватні вантажоперевезення по Києву, не дивлячись на надання таких послуг численними транспортними компаніями, не втрачає своєї актуальності. Існує стабільний відсоток клієнтів, які готові звертатися тільки до приватників. У першу чергу це пов'язано з більш низькими цінами в порівнянні з компаніями-перевізниками.

Буси Легкість і висока швидкість завантаження
Газелі Ідеально для квартирного переїзду
Вантажівки Середньотонажні і крупнотонажні

Деякі водії, пропрацювавши в транспортних компаніях, розуміють, що заняття вантажоперевезень може приносити досить непоганий дохід. При правильній організації такого бізнесу з'являються перспективи з розвитку своєї справи. Тому, взявши кредит або зібравши необхідну суму, вони купують вантажний транспортний засіб і починають заробляти собі гроші надаючи послуги по доставці вантажів.

Категорія
авто
«БУС-ПІКАП»«БУС-СТАНДАРТ»«ГАЗЕЛЬ-3М»«ГАЗЕЛЬ-МАКСІ»«3-10 ТОНН»«ВАНТАЖНИК»
"1 год/грн"110160180220290від 100
"1 км/грн"9.010.59.510.514.5-
Детальніше>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Знайти такого приватника досить просто, варто тільки переглянути оголошення в друкованих виданнях або зайти на відповідний сайт в інтернеті. Саме там приватні вантажоперевізники воліють шукати своїх клієнтів. Звичайно, вони звертаються до диспетчерів з вантажоперевезень, але це часто, оскільки, їм доводиться платити відсоток від угоди.

Основна перевага надання транспортних послуг приватним перевізником вантажів полягає в низьких тарифах на перевезення. Це пояснюється тим, що приватник працює тільки для себе. Транспортним компаніям доводиться платити своїм співробітникам: диспетчерам, водіям, логістам, менеджерам.

Доставка будматеріалів Доставка будматеріалів
Вантажники Вантажники
Вантажоперевезення Газель Вантажоперевезення Газель
Вивіз-утилізація Вивіз-утилізація
Правий і Лівий берег Правий і Лівий берег
Перевезення по області Перевезення по області
Всі послуги Всі послуги

Тому якщо ви не володієте достатніми коштами для здійснення Вантажне таксі по Києву, особливо, на далекі відстані, зверніться до приватного перевізника.

У той же час, потрібно враховувати те, що, не дивлячись на більш низькі ціни, приватник не надасть той же сервіс на перевезення вантажів і гарантію своєчасної його доставки, як транспортна компанія. Ну і логічно, що ризики по доставці вантажу значно зростають.

Також не варто забувати, що ви не завжди можете розраховувати на строго встановлені тарифи. Вони після закінченні перевезення можуть значно зрости. У такому випадку питання залишається відкритим. Тільки вам обирати того чи іншого перевізника, щоб доставити вчасно та якісно потрібний вантаж до пункту призначення.

Перш, ніж прийняти рішення про вибір приватного перевізника для виконання транспортування свого вантажу, порівняйте їх тарифи з розцінками на перевезення компанії Абрикос. Наші тарифи, у більшості випадків, будуть нижчими. Також ви завжди можете зателефонувати нашому диспетчеру, який приділить Вам необхідний час для вирішення всіх питань. Вантажоперевезення по Києву та області- це складний і багатогранний процес, який вимагає необхідного досвіду та професіоналізму.


0 відгуків клієнтів на сторінці: Приватні вантажоперевезення

Додати відгук

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР
Поспішаємо за місто зі
знижкою 100 гривень!
Перевеземо на дачу комфортно і вигідно! Знижка 100 гривень, коли одна з точок маршруту за містом по промокоду «ПОКИ ВСІ ДОМА».
Вантажоперевезення по Києву та області 063-600-500-6
  • 068-045-50-50
  • 093-045-50-50
  • 066-945-50-50