066-945-50-50 Працюємо 24/7
068-045-50-50 093-045-50-50 063-600-500-6
Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР

Категорія автомобілей СПЕЦТРАНСПОРТ

Спецтранспорт найчастіше користується попитом у сфері промисловості та будівництві. Перевезення, де потрібні спеціальні функції від автомобіля, ви можете замовити у нас на сайті.

На нашому сайті ви можете більш докладно ознайомитися з категорією "Спеціальні Авто" і вибрати той транспорт, який вам необхідний для перевезення та доставки вантажу. Для детальної консультації подзвонить нам по телефону, і менеджер відповість на ваші запитання.

Наші автомобілі із категорії СПЕЦ-АВТО:

Замовити Вантажопасажир
Вантажопасажир
Замовити Піраміду
Піраміда
Замовити Гідроборт
Гідроборт
Замовити Відкриту
Открытые
Замовити Кран-маніпулятор
Маніпулятор
Замовити Фуру (20т)
Фура (20т)
Всі автомобілі
Всі автомобілі

Компанія Абрикос пропонує орендувати Спецтранспорт для перевезення нестандартних вантажів, які потребують особливих пристосувань для його завантаження і перевезення. Якщо вам необхідно доставити велику партію вантажу, або терміново потрібна машина, яка має спеціальні механічні пристрої, ми з радістю вам допоможемо.

До переліку таких послуг як Спецтранспорт, ми включили такі категорії машин: вантажопасажирська Газель з додатковими 5 місцями для пасажирів, вантажний автомобіль з гідробортом, Газель з пірамідою для перевезення скла, відкриті машини, вантажівки з функцією крана - маніпулятора і фура з вантажопідйомністю 20 тонн.

Спецтранспорт найчастіше затребуваний в будівельній або промисловій сфері, де є потреба перевезти і доставити вантаж з послугами спеціальних функцій і можливостей. Кожен вантажний транспорт в категорії "Спец Авто" має свої переваги. В залежності від поставлених завдань, підбирається найбільш відповідний автомобіль.

Якщо вам потрібна вантажна машина, коли вантаж необхідно завантажувати за допомогою крана - маніпулятора або для перевезення великих монолітних предметів, які неможливо перевезти в автомобілі із закритим кузовом, ви можете звернутись у нашу компанію. Ми допоможемо вам підібрати необхідний транспорт.

Кожна машина підбирається індивідуально, в залежності від нюансів вантажу та умов його перевезення. Ознайомитися більш докладніше по необхідної вам машині, ви можете на нашому сайті або зателефонуйте нам по телефону.

Категорія "Спеціальні Авто" найбільш затребувана для перевезення великих партій будматеріалів, сипучих сумішей, скляних, металевих виробів і важких предметів, які потребують особливого завантаженні і транспортування.

Вантажоперевезення Київ Вантажоперевезення Київ
ПЕРЕЇЗДИ ПЕРЕЇЗДИ
Вантажники Вантажники
Всі послуги Всі послуги

Компанія Абрикос виконає перевезення будь-якої складності в Києві та Київській області. Ми маємо чималий вибір різних моделей вантажних автомобілів. Також, за необхідності, надамо вантажників, які виконають вантажні роботи. Працюємо без вихідних і свят, оформити замовлення можете у будь-який зручний для вас час. Чекаємо вашого дзвінка!

2 відгуків клієнтів на сторінці: Спецтранспорт

Додати відгук

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР
Поспішаємо за місто зі
знижкою 100 гривень!
Перевеземо на дачу комфортно і вигідно! Знижка 100 гривень, коли одна з точок маршруту за містом по промокоду «ПОКИ ВСІ ДОМА».
Вантажоперевезення по Києву та області 063-600-500-6
  • 068-045-50-50
  • 093-045-50-50
  • 066-945-50-50