грузовое такси Абрикос

Замовлення вантажного авто

Замовлення вантажного авто

Компанія "Абрикос" не тільки надає послуги з перевезення різних вантажів, а й пропонує своїм клієнтам оренду вантажних автомобілів. У нас ви можете замовити машину будь-якої вантажопідйомності для перевезення будматеріалів, меблів та предметів інтер'єру, продуктів харчування, побутової та офісної техніки.

Переваги замовлення вантажного авто в нашій компанії:

  • Можна найняти автотранспорт з водієм;
  • He потрібно розширювати автопарк і переплачувати за утримання і ремонт машин;
  • Ви збережете свій особистий автомобіль від додаткового зносу;
  • Вигідна ціна перевезення;
  • Подача мікроавтобуса або Газелі у встановлений день і час.
  • Додатково можна найняти відповідальних вантажників, які швидко та якісно впораються з будь-якою роботою.

Нижче представлені докладні тарифи, оцінивши їх ви можете підрахувати вартість послуги "замовлення вантажного авто".

ТАРИФИ
1 час по
Київу
(грн)
1 км ➦ за
Київом
(грн)
Макс.
довжина
кузова
Макс.
об'єм
кузова
«МІНІ»
ЗАМОВИТИ
110 6,50 2,4 м. 5 м³
«СТАНДАРТ»
ЗАМОВИТИ
120 6,50 3,0 м. 10 м³
«ГАЗЕЛЬ-3М»
ЗАМОВИТИ
140 7,00 3,0 м. 9 м³
«МАКСІ»
ЗАМОВИТИ
150 7,00 4,0 м. 13 м³
«ГАЗЕЛЬ-4М»
ЗАМОВИТИ
170 7,50 4,0 м. 14 м³
«ГІПЕР»
ЗАМОВИТИ
190 8,00 4,0 м. 18 м³
«3-ТОННИК»
ЗАМОВИТИ
220 8,50 4,2 м. 20 м³
«5-ТОННИК»
ЗАМОВИТИ
390 15,0 6,0 м. 36 м³
«Вантажник»
ЗАМОВИТИ
80 80
грн/год
- -

Це зручно і вигідно!

Більшість людей і компаній не мають потреби у вантажному транспорті на постійній основі. Як правило, їм потрібен автомобіль для разових робіт: доставити на будівництво матеріали, перевезти речі на нову квартиру або забрати великогабаритні покупки з складу в магазині. Звичайно, для таких цілей вантажівку краще не купувати, а взяти в оренду. У такому випадку, вам не потрібно буде платити за його страховку і технічне обслуговування - вирішенням усіх проблем справу доручено нам, як власники автомобіля.

Вибір вантажного автомобіля

Якщо вам потрібна вантажівка в оренду, зателефонуйте до "Абрикос". В залежності від завдань, які стоять перед вами, наші менеджери готові допомогти підібрати оптимальний автомобіль. Вантажні авто розрізняються за розмірами кузова, висотою бортів, наявністю або відсутністю тенту і вантажопідйомністю. Якщо вам потрібно перевозити великі обсяги будматеріалів, ми порадимо обрати автомобіль з високими бортами і відкритим кузовом. Для транспортування побутової техніки та меблів підійде вантажна "Газель" з тентом. У разі потреби у нас ви також можете взяти в оренду додаткове обладнання, для завантаження великогабаритних вантажів або такелажних робіт.

Для перевезення по Києву відмінно підійдуть автомобілі представлені нижче, їх найчастіше замовляють на подібні вантажні перевезення.

Тарифи на автомобіль вказані з урахуванням пробігу автомобіля до п'яти кілометрів по Києву. Якщо тривалість маршруту перевищує яку, зверніться до оператора мобільного і він із задоволенням вас проконсультує по вашому тарифу.

МІНІ-БУС (2)

110
110
6,5
0,8 т.
5-6 м³
ЗАМОВИТИ

БУС-СТАНДАРТ (3)

120
120
6,5
1,5 т.
10-11 м³
ЗАМОВИТИ

ГАЗЕЛЬ-СТАНДАРТ (2)

140
140
7,0
1,5 т.
9-12 м³
ЗАМОВИТИ

Орендувати з водієм чи без?

Це питання хвилює всіх, хто бере автомобіль на прокат. Якщо у вас є час, досвід і права на водіння вантажівок, можна орендувати авто без водія. Якщо ж ви не впевненні у своїх силах, то краще не економити та найняти шофера. У нас у компанії працюють водії з великим досвідом, тому ми гарантуємо, що вантажі, які вони перевозять, прибудуть до місця призначення вчасно і без пошкоджень. Звичайно, оренда машини з водієм коштує дорожче. Але що вам важливіше: збереження вантажу чи зекономлені гроші?

У залежності від завдань, які потрібно вирішити, можна орендувати автомобіль у "Абрикосі" на кілька годин. Якщо ви домовилися на погодинну оренду машини з водієм, вам не доведеться шукати місце для паркування авто вночі і у вихідні дні. Автомобіль буде приїжджати в призначений час та виконувати ваші розпорядження. Наші водії відмінно знають Київ та область, тому ви можете довірити їм розробку маршруту перевезення вашого вантажу.

Послуга: Замовлення бортової машини
Замовлення бортової машини

Компанія «Абрикос» не тільки надає послуги з перевезення різних вантажів, а й пропонує своїм клієнтам оренду вантажних автомобілів. У нас ви можете замовити машину будь-якої вантажопідйомності для перевезення будматеріалів, меблів…


Послуга: Вантажоперевезення 5 тонн
Вантажоперевезення 5 тонн

Компанія «Абрикос» не тільки надає послуги з перевезення різних вантажів, а й пропонує своїм клієнтам оренду вантажних автомобілів. У нас ви можете замовити машину будь-якої вантажопідйомності для перевезення будматеріалів, меблів…


Автомобілі, які пропонує Вантажне таксі «Абрикос», знаходяться у відмінному стані. Це підтверджують необхідні документи та експертні висновки. Ми дбаємо про технічний стан наших автомобілів, утримуємо їх в чистоті, слідкуємо за цілісністю тенту, станом ременів кріплення, що перебувають у кузові. Тому вантаж, який ви будете перевозити в машинах таксі "Абрикос", не постраждає і не забрудниться.

(044) 222-97-97
(066) 945-50-50
(068) 045-50-50
(093) 045-50-50

Скільки коштує ваш замовлення?

Итого 0 грн.
Потрібна машина Авто
, на
годинч.
Їхати за Київ на відстань
км.,
І ще
вантажників, на
годинч.

Як з вами зв'язатись?

Всього 0 грн.