грузовое такси Абрикос

Замовлення вантажного авто

Замовлення вантажного авто

Компанія "Абрикос" не тільки надає послуги з перевезення різних вантажів, а й пропонує своїм клієнтам оренду вантажних автомобілів. У нас ви можете замовити машину будь-якої вантажопідйомності для перевезення будматеріалів, меблів та предметів інтер'єру, продуктів харчування, побутової та офісної техніки.

Переваги замовлення вантажного авто в нашій компанії:

  • Можна найняти автотранспорт з водієм;
  • He потрібно розширювати автопарк і переплачувати за утримання і ремонт машин;
  • Ви збережете свій особистий автомобіль від додаткового зносу;
  • Вигідна ціна перевезення;
  • Подача мікроавтобуса або Газелі у встановлений день і час.
  • Додатково можна найняти відповідальних вантажників, які швидко та якісно впораються з будь-якою роботою.

Нижче представлені докладні тарифи, оцінивши їх ви можете підрахувати вартість послуги "замовлення вантажного авто".

КАТЕГОРІЯ
ТАРИФУ
1 час по
Києву
(грн)
1 км ➦ за
Київом
(грн)
Макс.
довжина
кузова
Макс.
об'єм
кузова
«МІНІ»
ЗАМОВИТИ
110 6,50 2,4 м. 5 м³
«СТАНДАРТ»
ЗАМОВИТИ
120 6,50 3,0 м. 10 м³
«ГАЗЕЛЬ-3М»
ЗАМОВИТИ
140 7,00 3,0 м. 9 м³
«МАКСІ»
ЗАМОВИТИ
150 7,00 4,0 м. 13 м³
«ГАЗЕЛЬ-4М»
ЗАМОВИТИ
170 7,50 4,0 м. 14 м³
«ГІПЕР»
ЗАМОВИТИ
190 8,00 4,0 м. 18 м³
«3-ТОННИК»
ЗАМОВИТИ
220 8,50 4,2 м. 20 м³
«5-ТОННИК»
ЗАМОВИТИ
390 15,0 6,0 м. 36 м³
«Вантажник»
ЗАМОВИТИ
80 80
грн/год
- -
«+»
Безготівковий
розрахунок
Оплата на
карту
Виклик
оцінювача
Послуга
експедитора

Це зручно і вигідно!

Більшість людей і компаній не мають потреби у вантажному транспорті на постійній основі. Як правило, їм потрібен автомобіль для разових робіт: доставити на будівництво матеріали, перевезти речі на нову квартиру або забрати великогабаритні покупки з складу в магазині. Звичайно, для таких цілей вантажівку краще не купувати, а взяти в оренду. У такому випадку, вам не потрібно буде платити за його страховку і технічне обслуговування - вирішенням усіх проблем справу доручено нам, як власники автомобіля.

Вибір вантажного автомобіля

Якщо вам потрібна вантажівка в оренду, зателефонуйте до "Абрикос". В залежності від завдань, які стоять перед вами, наші менеджери готові допомогти підібрати оптимальний автомобіль. Вантажні авто розрізняються за розмірами кузова, висотою бортів, наявністю або відсутністю тенту і вантажопідйомністю. Якщо вам потрібно перевозити великі обсяги будматеріалів, ми порадимо обрати автомобіль з високими бортами і відкритим кузовом. Для транспортування побутової техніки та меблів підійде вантажна "Газель" з тентом. У разі потреби у нас ви також можете взяти в оренду додаткове обладнання, для завантаження великогабаритних вантажів або такелажних робіт.

Для перевезення по Києву відмінно підійдуть автомобілі які представлені нижче, їх найчастіше замовляють на подібні вантажні перевезення.

Тарифи на автомобіль вказані з урахуванням пробігу автомобіля до п'яти кілометрів по Києву. Якщо тривалість маршруту перевищує яку, зверніться до оператора мобільного і він із задоволенням вас проконсультує по вашому тарифу.

МІНІ-БУС (2)

110
110
6,5
0,8 т.
5-6 м³
ЗАМОВИТИ

БУС-СТАНДАРТ (3)

120
120
6,5
1,5 т.
10-11 м³
ЗАМОВИТИ

ГАЗЕЛЬ-СТАНДАРТ (2)

140
140
7,0
1,5 т.
9-12 м³
ЗАМОВИТИ

Орендувати з водієм чи без?

Це питання хвилює всіх, хто бере автомобіль на прокат. Якщо у вас є час, досвід і права на водіння вантажівок, можна орендувати авто без водія. Якщо ж ви не впевненні у своїх силах, то краще не економити та найняти шофера. У нас у компанії працюють водії з великим досвідом, тому ми гарантуємо, що вантажі, які вони перевозять, прибудуть до місця призначення вчасно і без пошкоджень. Звичайно, оренда машини з водієм коштує дорожче. Але що вам важливіше: збереження вантажу чи зекономлені гроші?

У залежності від завдань, які потрібно вирішити, можна орендувати автомобіль у "Абрикосі" на кілька годин. Якщо ви домовилися на погодинну оренду машини з водієм, вам не доведеться шукати місце для паркування авто вночі і у вихідні дні. Автомобіль буде приїжджати в призначений час та виконувати ваші розпорядження. Наші водії відмінно знають Київ та область, тому ви можете довірити їм розробку маршруту перевезення вашого вантажу.

Заказ бортовой машины
Послуга: Замовлення бортової машини
Замовлення бортової машини

Компанія «Абрикос» не тільки надає послуги з перевезення різних вантажів, а й пропонує своїм клієнтам оренду вантажних автомобілів. У нас ви можете замовити машину будь-якої вантажопідйомності для перевезення будматеріалів, меблів…


Грузоперевозки 5 тонн
Послуга: Вантажоперевезення 5 тонн
Вантажоперевезення 5 тонн

Компанія «Абрикос» не тільки надає послуги з перевезення різних вантажів, а й пропонує своїм клієнтам оренду вантажних автомобілів. У нас ви можете замовити машину будь-якої вантажопідйомності для перевезення будматеріалів, меблів…


Автомобілі, які пропонує Вантажне таксі «Абрикос», знаходяться у відмінному стані. Це підтверджують необхідні документи та експертні висновки. Ми дбаємо про технічний стан наших автомобілів, утримуємо їх в чистоті, слідкуємо за цілісністю тенту, станом ременів кріплення, що перебувають у кузові. Тому вантаж, який ви будете перевозити в машинах таксі "Абрикос", не постраждає і не забрудниться.

(044) 222-97-97
(066) 945-50-50
(068) 045-50-50
(093) 045-50-50

Скільки коштує ваш замовлення?

Итого 0 грн.
Потрібна машина Авто
, на
годинч.
Їхати за Київ на відстань
км.,
І ще
вантажників, на
годинч.

Як з вами зв'язатись?

Всього 0 грн.