066-945-50-50 Працюємо 24/7
068-045-50-50 093-045-50-50 063-600-500-6
Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР

Перевезення антикварних меблів

Перевезення антикварних меблів Перевезення антикварних меблів

Перевезення антикварних меблів

Антикварні меблі часто існують в єдиному екземплярі і є справжнім витвором мистецтва. Вони зроблені з дорогих порід дерева, прикрашені перламутром, бурштином, бірюзою, золотом і сріблом. Антикварні меблі, звичайно, краще поставити за скло і просто милуватися, але іноді її доводиться перевозити. І робити це потрібно тільки з дотриманням особливих правил. Особливо слід приділити увагу автомобілю, адже перевезти меблі в невідповідному авто, найгірше рішення, а іноді ще й дорожче.

Буси Легкість і висока швидкість завантаження
Газелі Ідеально для квартирного переїзду
Вантажівки Середньотонажні і крупнотонажні

Вибираємо професіоналів

Антикварні меблі для багатьох не просто матеріальна цінність, а справжня сімейна реліквія, яка дісталася від бабусі чи прабабусі і тепер дорога як пам'ять. Думка про те, що старовинний секретер, крихкий столик царської епохи і статую, роботи знаменитого майстра, доведеться перевозити, приводить багатьох в жах.

Категорія
авто
«БУС-ПІКАП»«БУС-СТАНДАРТ»«ГАЗЕЛЬ-3М»«ГАЗЕЛЬ-МАКСІ»«3-10 ТОНН»«ВАНТАЖНИК»
"1 год/грн"110160180220290від 100
"1 км/грн"9.010.59.510.514.5-
Детальніше>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Якщо ви не впевнені, що зможете самостійно запакувати і перевезти дорогоцінний вантаж, то краще не економити і звернутися до професіоналів. Вантажне таксі Абрикос має великий досвід перевезення саме антикварних речей, і автомобілі, призначені для транспортування таких вантажів.

Упаковка антикварних меблів

Мабуть, 80% успіху перевезення антикваріату залежить від того, наскільки якісно він упакований. Тому потрібно ретельно підійти до вибору пакувального матеріалу. Будь-який предмет антикварних меблів спочатку необхідно обернути в бульбашкову плівку. Навіть якщо в ньому немає скла або інкрустації напівдорогоцінним камінням. Адже пухирчаста плівка захистить поверхню від подряпин, а гострі кути від відколів та інших механічних пошкоджень.

Перевезення речей Перевезення речей
Перевезення меблів Перевезення меблів
Перевезення техніки Перевезення техніки
Перевезення будматеріалів Перевезення будматеріалів
Перевезення обладнання Перевезення обладнання
Всі послуги Всі послуги

Не рекомендується таки меблі спочатку завертати в стрейч-плівку, адже на поліролі можуть залишитися сліди клею. З цієї ж причини при упаковці потрібно уважно працювати зі скотчем і стежити, щоб клейка основа прилягала тільки до пакувальному матеріалу, але ні в якому разі, не до поверхні меблів.

Для надійності меблі потрібно обернути у декілька шарів м’якої тканини та перев’язати мотузками або гумками. Після цього її рекомендується поставити в картонні коробки.

Розбирати чи ні?

Сучасні меблі привозять замовнику у розібраному вигляді, а як бути з антикварною? Будь-які механічні втручання можуть безповоротно пошкодити старовинну річ - при збиранні по дереву піде тріщина, на дверцятах зламається петля або лопне скло.

Тому фахівці радять зробити все, для того, щоб перевезти меблі в зібраному вигляді. Головне, перед транспортуванням добре упакувати ручки і заклеїти скло малярним скотчем хрест на хрест.

Вибір автомобіля

Як і для перевезення будь-яких крихких предметів, для перевезення антикварних меблів потрібен вантажний автомобіль, кузов якого оснащений спеціальними утримуючими пристроями. Антикварні меблі потрібно перевозити лише в закритому кузові, який буде захищати вантаж від снігу, дощу, вітру та будь-яких впливів ззовні.

Навантаження та розвантаження

На кожній коробці з цінним вантажем необхідно написати: "Крихке". Господареві речей краще бути присутнім при вантажно-розвантажувальних роботах і нагадати вантажникам, що саме в цій коробці знаходиться дорога річ.
Виносити з приміщення, вантажити і потім витягувати з кузова антикварну річ необхідно з особливою обережністю. Кидати такі речі категорично заборонено.

В кузові будь-які меблі потрібно фіксувати в "рідному" становищі - не ставити її на бік або перевертати на 180 градусів. Особливо це стосується старовинних годинників. В кузові на такі меблі також не можна нічого ставити зверху. Потрібно просто закріпити їх і при необхідності обкласти м'яким матеріалом, який пом'якшить удари і зменшить вібрацію під час перевезення.


Вантажне таксі «Абрикос» —
доступні вантажні перевезення Київ
Ваше місто Київ?
Мова:РОСУКР
Поспішаємо за місто зі
знижкою 100 гривень!
Перевеземо на дачу комфортно і вигідно! Знижка 100 гривень, коли одна з точок маршруту за містом по промокоду «ПОКИ ВСІ ДОМА».
Вантажоперевезення по Києву та області 063-600-500-6
  • 068-045-50-50
  • 093-045-50-50
  • 066-945-50-50